Sahte Telefon Numarası (Fake – Sanal) Nasıl Alınır? ✔️ 2023

Sahte telefon numarası adlı içeriğimizde sahte telefon numarası nasıl alınır sorusunun cevabı için gereken her şeyi bulabilirsiniz. Sahte telefon numarası (fake-sanal) hakkındaki tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Dijitalleşen dünyanın içinde yaşamak ne kadar büyülü de olsa kişisel bilgilerin gizliliğini korumayı da bir o kadar zorlaştırıyor. Girdiğimiz her web site ya da kullandığımız çeşitli uygulamalar genellikle telefon numaramız gibi birçok kişisel bilgiyi ister. Ancak artık sahte telefon numarası alarak istediğiniz platforma şahsi telefon numaranızı vermeden kayıt olabilirsiniz.

Kişisel bilgilerinizi korumanın yanında sahte telefon numarası ile doğrulama kodu alabilir, gidilen yabancı ülkelerde SIM kartınız olmadan Whatsapp, Telegram gibi iletişim uygulamalarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. İşte telefon numaranızı artık 3. taraflardan korumanızı sağlayacak olan sahte telefon numarası ile ilgili merak ettiğiniz detaylar…

Sahte Telefon Numarası

Sahte Telefon Numarası Alma Nedir? Ne İşe Yarar?

Günümüzün en büyük problemlerinden biri web sitelerin üye olurken istedikleri kişisel bilgilerimizdir. Gittiğiniz bir kafede bile wifi bağlantısı için telefon numaranızı girmeniz gerekiyor. Bazı web portalları ile telefon numarasını paylaşmak spam gibi birçok soruna neden olabiliyor. Bu durumu engellemek için aldığımız operatör dışı telefon numaraları sahte telefon numarası olarak adlandırılır. Bu işlem sanal ya da fake telefon numarası olarak da isimlendirilir. Birçok platformdan kolaylıkla sahte telefon numarası alabilirsiniz. Peki sanal telefon numarasına sahip olmak ne işe yarar, nerelerde kullanılır?

Sahte Telefon Numarası Alma Nedir?  Ne İşe Yarar?
Sahte Telefon Numarası Alma Nedir? Ne İşe Yarar?
  • Üye olmak istediğiniz websitesi sizden telefon numarası istediğinde fake telefon numaranızı paylaşabilir, SMS kodunuzu bu numaraya alabilirsiniz.
  • WhatsApp ve diğer sosyal medya platformlarında SMS doğrulaması yapmak için fake telefon numaranızı kullanabilirsiniz.
  • Fake telefon numaranızla SIM kartınız olmasa da telefon veya tabletinizde WhatsApp’ı kullanabilirsiniz.
  • Gizliliğinizi korumak istediğiniz ancak iş veya önemli bir durum için telefon numarası vermeniz gerektiğinde fake telefon numaranızı verebilir ve iletişiminizi bu numarayla sağlayabilirsiniz.

Sanal Telefon Numarası Nasıl Alınır?

Sanal telefon numarası almak karmaşık bir süreç gibi gözükse de aslında çok basit bir işlemdir. Hem IOS hem de Android uyumlu olarak numaranızı alabilirsiniz. Sanal telefon numarası alma işlemini ücretli ve ücretsiz birçok website ve uygulama üzerinden yapabilirsiniz.

İşte WhatsApp ve diğer sosyal medya hesaplarında SMS doğrulaması yapmak ve gizliliğinizi korumak için kullanılan sanal telefon numaralarını aşağıda listelediğimiz sitelerden rahatça alabilirsiniz.

10 Dakikalık Mail Almak için 9 Harika Site ✔️

İlgini Çekebilir

Sanal Telefon Numarası Alabileceğiniz Siteler:

Yasalar gereği Türkiye’ye ait sanal numara satışı yasaktır. Bu tür numaraların satışını yapan sitelere erişim kısıtlaması getirilebilir. Bu sebeple satın aldığınız numaralara erişimi kaybetmemek adına Türkiye sanal numarası satmayan siteleri tercih etmeniz önerilir.

Güncel siteleri görmek için Google üzerinde SMS onay araştırması yapabilirsiniz. Reklamlar hariç organik sitelere öncelik vermenizi öneririz. Reklamdaki siteler bazen tehlikeli olabiliyor.

smsonay.com :

Paypal, Netflix, Whatsapp gibi platformlarda SMS onay işlemi için yabancı sanal telefon numarası alabilirsiniz. Uygun fiyatlı hizmet sunan bu siteyi güvenle kullanabilirsiniz.

Receive-smss.com:

Kayıt olmanıza gerek kalmadan listeden sanal telefon numaranızı seçerek çevrimiçi SMS mesajlarınızı ücretsiz alabilirsiniz.

Numeroesim.com

Düşük fiyatlı sanal telefon numarası alabileceğiniz sitelerden biridir. Yerel ve yabancı olarak birçok numara seçeneğine ulaşabilirsiniz.

Sahte Telefon Numarası Alma Ücretleri Nedir?

İnternet üzerinden yapacağınız sahte telefon numara alma işleminiz için hem ücretli hem de ücretsiz platformlar mevcuttur. Ancak çoğu kullanıcının yorumlarına göre ücretsiz seçenekler iyi çalışmıyor. Ücretli platformların fiyatları ise düşüktür.

Photo of author

Bilir Kişi

"Takdir ediliyorsanız değil taklit ediliyorsanız başarmışsınız demektir." - Einstein Profesyonel işbirlikleriniz için bilirkisi[at]webdeyazilim[.]com adresime mail gönderebilirsiniz.

Yorum yapın