Başlangıç Haber Razer Hammerhead True Wireless Kulaklık, Yeni Özellikler Sunuyor

Razer Hammerhead True Wireless Kulaklık, Yeni Özellikler Sunuyor

0

2019 yılında tanıtılan Razer Hammerhead True Wireless Kablosuz Kulaklık, yepyeni özelliklere kavuştu. Rakiplerinden esinlenen marka; ANC, LED Işıklar ve Düşük Gecikmeli Oyun Modu gibi özelliklerle artık gerçek bir kablosuz kulaklık deneyimi vaat ediyor.

Razer Hammerhead True Wireless kablosuz kulaklığın fiyatı 129.99 dolardan başlıyor. ABD’de piyasaya sürülen Razer kablosuz kulaklıklar, 2 yıl sonra yepyeni fonksiyonel özelliklerle donatıldı. LED RGB ışıklar, aktif gürültü iptali (ANC) ve oyun için düşük gecikme modu ile yenilendi. Kablosuz stereo (TWS) kulaklıklar şu an Razer’ın resmi ABD web sitesinde listeleniyor. Kulak içi tasarım ve 10mm sürücülere sahip. ANC ve LED ışıkları kapalıyken 32,5 saate kadar, her iki özellik de açıkken 20 saate kadar dayanıyor. Siyah şarj çantası ve siyah renk seçeneğiyle güncellenen Razer kulaklıklar, şimdilik sadece ABD’de piyasaya çıktı.

Razer Hammerhead True Wireless Kablosuz Kulaklık Özellikleri

Razer’ın en yeni TWS kulaklıkları, 20Hz ila 20kHz frekans aralığına sahip 10 mm sürücülere sahip. Ayrıca; çok yönlü mikrofonlar, dokunmatik kontroller ve Google Fast Pair destekli Bluetooth v5.2 ile geliyor.

Bluetooth bulunan tüm cihazlarla uyumlu; Razer Audio uygulaması ise Android ve iOS ile uyumlu. Bir dizi mikrofona sahip olan ve çevresel sesleri azaltmak için kullanılan ANC özelliğine sahip olması büyük bir avantaj.

ANC ve LED RGB aydınlatma kapatıldığında, kulaklıklar tek bir şarjla 6,5 ​​saate kadar çalma süresi sağlıyor. Hem ANC hem de LED RGB aydınlatma açıkken, kulaklıklar tek bir şarjla 4 saate kadar dayanabiliyor. Bir önceki versiyonu 100 dolar idi. Yeni özelliklerle donatılan Razer Hammerhead True Wireless kulaklığın sadece 30 dolarlık bir zamla dört dörtlük bir ürüne dönüşmesi muhteşem.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!