Başlangıç Haber Poco X4 ve Poco X4 NFC Modellerine Dair İpuçları Sızdırıldı

Poco X4 ve Poco X4 NFC Modellerine Dair İpuçları Sızdırıldı

0

Xiaomi’nin Çin pazarında Redmi Note 11 Pro markasıyla tanıtacağı, ancak farklı ülkelerde Poco markası altında piyasaya süreceği iki yeni telefon modeli sızdırıldı. İşte, Poco X4 ve Poco X4 NFC modelleriyle ilgili sızdırılan detaylar…

Poco X4 ve Poco X4 NFC Özellikleri Sızdırıldı

Xiaomi şu sıralar Poco X4 ve Poxo X4 NFC akıllı telefonlar üzerinde çalışıyor. IMEI veritabanında 2201116PG ve 2201116PI model numaraları ile tespit edilen iki yeni akıllı telefon modelinin yakın zamanda tanıtılması bekleniyor. Şirket, bu ayın başlarında Poco M4 Pro 5G modelini tanıttı. Ve bu model 2021’de tanıtılan son Poco modeli oldu.

Sızdırılan bilgilere göre Poco X4 küresel çapta tanıtılacak. Poco X4 NFC ise sadece Hindistan’da piyasaya sürülecek. Poco X4 modeli, Çin pazarında Redmi Note 11 Pro adıyla piyasaya çıkacak.

Şimdilik Poco X4 hakkında çok az şey biliyoruz. Ne yazık ki, sızdırılan bilgiler bunlarla sınırlı. Fakat, geçen sene çıkan selefi Poco X3 özelliklerinden ilham alabiliriz.

Poco X4, selefine göre bazı yükseltmeler alacaktır. Poco X3, 120Hz yenileme hızı sunan bir ekranla gelmişti. Qualcomm Snapdragon 732G işlemcili Poco X3’te 33W hızlı şarj destekli 6.000 mAh’lık pil bulunuyordu. Dörtlü arka kamera kurulumuna sahipti.

İlgili İçerik: Poco X3 Pro Özellikleri ve Fiyatı – Benzersiz Tasarım

Tüm bu verilere dayanarak, muhtemelen seneye tanıtılacak olan Poco X4 özelliklerini az çok kestirmek mümkün. Yeni Poco’da yine bir Snapdragon işlemcisine yer verilebilir. Yeni tanıtılacak olan daha güçlü yonga setlerinden birini alabilir. Üçlü veya dörtlü kamera sistemine sahip olabilir. Ekran yenileme hızı ve boyutu daha iyi olabilir. Hızlı şarj gücü daha yüksek ve pil kapasitesi daha iyi olabilir.

Peki, siz Xiaomi’nin alt markaları hakkında neler düşünüyorsunuz? Redmi ve Poco markaları ilginizi çekiyor mu?

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!