Başlangıç PlayStation PlayStation 5 Ne Zaman Satışa Çıkacak? Son İddialar

PlayStation 5 Ne Zaman Satışa Çıkacak? Son İddialar

0

PlayStation 5 ne zaman satışa çıkacak? Sony tarafından yapılan açıklamadan sonra PlayStation 5’in üretimine başlandığı ama ne zaman çıkacağı ile ilgili bilgi verilmemişti. Video Game Chronicle tarafından ortaya yayınlanan haber kasım ayının ortasında çıkacağı iddia edildi.

PlayStation 5 Ne Zaman Satışa Çıkacak? Son İddialar

PlayStation 5

Sony tarafından yayınlanan açıklamada PlayStation 5’in sahip olacağı tasarımın stand sayesinde dik durabileceği onunla birlikte konsolda da yaptıkları yenilik ile  DualSense sahip konsol tasarıma gittiler. Yapılan tüm yenilikler ile birlikte oyun severler üzerinde PlayStation 5 şimdiden merak ve heyecan uyandırdı bir an önce çıkmasını bekliyorlar.

PlayStation 5’in sahip olacağı teknik özelliklerde pek bahsetmeyen Sony yeni ürünü ne zaman piyasaya süreceğine dair de bir açıklama yapmadı. Çıkan söylentilere göre PlayStation 5 2020 yılının son ayların çıkması yönünde.

PlayStation 5 Ne Zaman Satışa Çıkacak?

Video Game Chronicle tarafından paylaşılan haber de ise PlayStation 5’in çıkış tarihi ile ilgili güçlü kaynaklardan alınan bilgiler dahilin kasım ayının ortalarında çıkacağı. Ve bir diğer iddia ise Sony’nin 13 Kasım’da PlayStation 5’in reklamlarına başlayacağı.

Site’de paylaşılan bir diğer haber ise PlayStation’ın rekabet içinde olduğu Xbox’ın yeni ürünün olan Series X’in kasım ayının ilk haftasında piyasaya çıkacağıdır.

Bir diğer Video Game Chronic tarafından ortaya atılan iddia ise PlayStation 5’in tanımı ile birlikte yeni çıkacak olan oyunların Call of Duty: Black Ops Cold War, Cyberpunk 2077 ve Assassin’s Creed Valhalla’nın da PlayStation 5 ile birlikte çıkıp tanıtılabilir olmasıdır.

Kasım ayı oyun severler tarafından şimdiden merakla ve heyecanla bekleniyor. Xbox ‘ın Series X’i ve Sony’nin PlayStation 5’i büyük beklenti ile çıkması bekleniyor.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!