Haber, Mobil Cihazlar, Teknoloji

OnePlus’ın Bu Yıl Tanıtacağı Ürünler Hangileri Olacak?

OnePlus, 2022’de birkaç yeni ürün piyasaya sürecek. Birkaç OnePlus Nord serisi akıllı telefon, OnePlus Band akıllı bileklik, OnePlus Watch akıllı saat de bunlar arasında yer alıyor. İşte, OnePlus’ın bu yıl içinde tanıtacağı tüm ürünler!

OnePlus’ın Bu Yıl Tanıtacağı Ürünler Hangileri Olacak?

OnePlus, görünüşe göre bu yıl bir dizi yeni ürün piyasaya sürmeyi planlıyor. Şirket, lansman serisini yarın (17 Şubat) Hindistan’da duyurulacak olan Nord CE 2 5G ile başlatacak. Türkiye’de de hatırı sayılır kullanıcısı olan Çinli şirket, bu yıl içinde pek çok yeni cihazını piyasaya sürecek. Bakalım o cihazlar hangileri olacak?

MySmartPrice’dan Mukul Sharma, Çinli akıllı telefon üreticisinin önünde yoğun bir yıl olduğunu açıkladı. Öncelikle OnePlus Nord CE 2 5G akıllı telefon, yeni OnePlus TV Y1S ile birlikte piyasaya sürülecek. Bu iki ürün de yarın resmi olarak görücüye çıkıyor.

Sharma, markanın Hindistan’da da bir dizi yeni Nord serisi akıllı telefon çıkaracağını belirtti. Asyalı şirket, kendi bölgesinde sınırlı kalacak birtakım yeni cihazlar tanıtacak. Lansmanların tarihi yakın gibi görünüyor. Şirketin bu sene giyilebilir ürün serisini genişletmesi bekleniyor. Yani sadece akıllı telefonlar değil, akıllı bileklik ve akıllı saatler de güncellenecek.

İlgili İçerik: OnePlus Nord 2T Muazzam Bir Şarj Hızıyla Geliyor!

OnePlus’ın 2022’de yeni bir akıllı bileklik ve yeni bir akıllı saat piyasaya sürmesi bekleniyor. Bu yıl kaç yeni Nord akıllı telefonun piyasaya sürüleceği belirtiliyor. Şirketin Nord CE 2 5G’nin bir alt versiyonu olarak Nord CE 2 Lite 5G‘yi de piyasaya süreceği şimdiden söylentiler arasında.

Bu modelin, 90Hz yenileme hızını destekleyen 6.59 inç FHD+ ekrana sahip olması bekleniyor. Ayrıca, yeni cihazın Qualcomm Snapdragon 695 işlemcisinden güç alacağı söylendi.

Nord serisinin yanı sıra şirket, yeni akıllı aksesuarlarının lansmanı ile Hindistan’da da ürün yelpazesini genişletmeyi planlıyor. Şimdilik, bunlar sadece tahminleriyle ünlü kişilerin yorumları. Şirketten gelen yeni ve kesin bilgileri sizlerle mutlaka paylaşacağız.

Bu içeriği buradan değerlendirebilirsiniz.
[21 kişinin oyu: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.