Başlangıç Haber OnePlus Buds Z2 Kablosuz Kulaklık Detayları Sızdırıldı

OnePlus Buds Z2 Kablosuz Kulaklık Detayları Sızdırıldı

0

OnePlus Buds Z2 kulakiçi kablosuz kulaklık Ekim’de piyasaya sürülecek. Kulaklığın tasarımı ve bazı detayları sızdırıldı. OnePlus Buds Z2’nin, OnePlus Buds Z’den biraz daha açılı kulaklık uçlarına sahip olduğu görülüyor.

OnePlus Buds Z2 Kablosuz Kulaklık Detayları

OnePlus Buds Z2 geliştirilme aşamasında çok yakında bir lansmanla tanıtılacak. Kablosuz kulakiçi kulaklığın Buds Z’ye çok benzediği bildirildi. Gerçek kablosuz stereo (TWS) kulaklıkların detaylı görüntüleri paylaşıldı. Markanın kablosuz kulaklık portföyünde iki ürünü var: OnePlus Buds Z ve OnePlus Buds Pro.

91Mobiles ve Steve Hemmerstoffer tarafından cihazın görüntüleri sızdırıldı. Render görüntülerin gerçeği yansıttığı söylendi. OnePlus Buds Z2, selefine kıyasla kulak uçları hafif açılı olarak tasarlandı. Kulaklık gövdeleri yine uzun olacak, şarj kutusu da aynı silindirik şekle sahip olacak. Gürültü engelleme ve otomatik aşınma algılaması için sensörlere sahip olacak.

OnePlus Buds Z2, kulak içi tarzı bir tasarıma sahip ve silikon kulak yastıkları var. Şarj kutusunda USB Type-C bağlantı noktası yer alıyor ve pil ömrünü gösteren bir LED ışık modülü görülüyor. Görüntüler OnePlus Buds Z2 kulaklığın beyaz renkte olduğunu gösteriyor. Ancak başka renk seçenekleriyle de gelmesi muhtemel. OnePlus kablosuz kulaklıkların Ekim ayında tanıtılması bekleniyor.

İlgili İçerik: 30 Saate Kadar Pil Ömrü Olan Xiaomi Redmi Earbuds 3 Pro Geliyor!

OnePlus Buds Z modelini örnek alırsak; kulaklık 391 TL civarında satışa sunulmuştu. 20 saat pil ömrü, Bluetooth, USB-C, Dolby Atmos ve suya dayanıklılık gibi özellikler öne çıkıyordu.

OnePlus 9RT de Ekim’de Geliyor

Ekim ayında OnePlus 9RT de piyasaya sürülecek. Aynı etkinlikte OnePlus Buds Z2 de tanıtılabilir. OnePlus 9RT’nin de OnePlus 9R gibi 120 Hz AMOLED ekran, 65W hızlı şarj desteği, 4.500mAh pile sahip olması bekleniyor. OnePlus 9RT’nin, bir Snapdragon 870 versiyonu ile gelmesi bekleniyor. Kamerası ise OnePlus Nord 2‘deki gibi 50 megapiksel Sony IMX766 birincil sen

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!