Başlangıç Haber OnePlus 8 Serisi Telefonlarınız İçin Sevindirici Haber

OnePlus 8 Serisi Telefonlarınız İçin Sevindirici Haber

0

OnePlus 8 serisi telefonlarınız için sevindirici haber OnePlus’tan geldi. OnePlus, 9 serisi telefonlarını ColorOS’a geçirerek OnePlus kullanan kişilere sevindirici haberi verdi. Diğer modeller için de beklenen geçiş yavaş yavaş tamamlanacak.

OnePlus 8 Serisi Telefonlarınız İçin Sevindirici Haber
OnePlus 8 Serisi Telefonlarınız İçin Sevindirici Haber

Öncelikli olarak OnePlus 8 serisine uygulanacak olan mu yenilik zamanla diğer modellere de uygulanacak. Mayıs ayında duyurduğu bu haberin yaklaşık iki aydır kritiği yapılıyordu. Sonunda kullanıcılar için o sevindirici haber geldi. Topluluk yöneticilerinin açıklamasına göre kararlı sürüm ile beraber tüm modellerin güncellenmesi bekleniyor.

OnePlus 8, OnePlus 8 Pro ve OnePlus 8T 2022’de yeni sürüme geçecek. Böylelikle yeni sürümle beraber farklı özellik ve yenilikler de beraberinde gelecek. OnePlus severler için bu durumun oldukça iyi karşılanacağını öngörmek mümkün.

OnePlus 8 serisinde yer alan telefon modeller, kalitenin yanı sıra uygun fiyatı ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Yeni sürüm ile birlikte daha da avantajlı bir telefon modeli olacak OnePlus 8 serisi, daha iyi pazar payını büyütmek için daha başka atılımlarda da bulunacak gibi görünüyor.

Oppo markasının firma açıklamasına göre Android 12 tabanı ile ColorOS 12’yi önümüzdeki günlerde görebileceğiz. OnePlus’ın yeni model ve serilerinde ColorOS 12 beta programı dâhilinde üretim yapması da ayrıca bekleniyor.

Geçen günlerde OnePlus, OxygenOS kod tabanı ile Oppo ColorOS arasında köprü kurulacağı ile ilgili açıklama yapmıştı. Küresel pazarda ise cihazların çoğunda ColorOS arayüzünün tercih edilmesi bekleniyor.

OnePlus 8
OnePlus 8

OnePlus markası en sevilen serisi olan OnePlus 8 serisini geliştirmeye devam ediyor. 128 GB depolama alanları ile geniş kullanım alanı sunuyor. Son teknoloji depolama özelliklerine bir de yeni sürüm de eklenince birçok telefondan daha iyi bir altyapıya sahip olması bekleniyor.

Kullanıcıların merakla beklediği bu sürüm OnePlus 9 serisinin kullanıcılarını daha şimdiden büyüledi. İleriki zamanlardan OnePlus 8 serisinden sonra diğer seriler için de sürüm güncellemesi düşünülüyor.

Fakat her serinin kaldırabileceği bir sürüm olmayabilir. Bundan dolayı kritikleri yapılan bu görüşmelerin bir an önce netleştirilmesi bekleniyor. OnePlus 8 kullanıcıları ise 2022 yılından itibaren yeni sürümü kullanabilecekler.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!