Başlangıç Haber Nokia T20 Tabletin Özellikleri Belli Oldu

Nokia T20 Tabletin Özellikleri Belli Oldu

0

Şu sıralar Nokia’dan art arda yeni ataklar geliyor. Önce klasik tuşlu telefonlarını yenileyerek tekrar piyasaya süren Nokia, şimdi de uzun bir aradan sonra tablet pazarına geri döndü.

Tanıtımdan önce teknik özellikleri ve fiyatı belli olan Nokia T20 tablet, İngiltere’de bir satıcının web sitesinde listelendi.

Nokia’nın ve dolayısıyla bağlı olduğu HMD Global’in, 2014 yılından bu yana ilk tabletini piyasaya süreceği iddia ediliyor. Tabletin, Wi-Fi ve Wi-Fi + 4G modelleriyle gelmesi bekleniyor. Yabancı sitelerde TA-1392 ve TA-1397 model numaralarına sahip iki Nokia tablet listelendi. Bu model numaralarının yakında piyasaya sürülecek olan Nokia T20’ye ait olduğu tahmin ediliyor.

Nokia T20 Teknik Özellikleri (Tahmin Edilen)

Yolda olan Nokia tabletin, 10,36 inç dokunmatik ekrana sahip olacağı söyleniyor. Ayrıca, 4GB RAM ve 64GB dahili depolama ile gelmesi bekleniyor. Satıcının web sitesindeki listeleme görselleri, tabletin Mavi renk seçeneğiyle sunulacağını da gösteriyor.

HMD Global ve Nokia, şu ana dek söylentiler hakkında hiçbir açıklama yapmadı. Söylentilere göre, Nokia T20 Tablet 2013 ve 2014’te piyasaya sürülen Nokia N1 ve Nokia Lumia 2520 tabletlerin ardından serideki üçüncü tablet olacak.

Telefon pazarındaki başarısını uzun süre önce kaybeden Nokia, yıllar sonra efsane tuşlu telefonlarını modernleştirerek adını tekrar duyurmuştu. Şimdi de yine çok uzak kaldığı tablet pazarına geri dönüyor. Samsung, Apple, Xiaomi ve Huawei gibi dev isimlerin gerisinde kalan Nokia’nın eski şaşaalı günlerine dönmek istediği anlaşılıyor.

nokia t20

Wi-Fi ve 4G olmak üzere iki farklı versiyonla çıkması beklenen yeni Nokia tabletin, fiyat/performans ürünü olacağı konuşuluyor. Android işletim sistemini kullanacak olan Nokia T20 tabletin fiyatı 260 dolar civarında olacak. 4G modelinin fiyatı ise 235 dolar civarında.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!