Haber, Mobil Cihazlar

Motorola Moto Tab G70 Göründü! İşte Özellikleri

Motorola’nın yeni tableti Moto Tab G70, BIS’te görüldü. Yakında lansmanı yapılacak olan cihazın, Lenovo Tab P11 Plus’ın farklı bir sürümü olarak piyasaya sürüleceği iddia edildi. İşte, Moto Tab G70’in beklenen özellikleri!

İçerik Haritası

Moto Tab G70 Geliyor

Biliyorsunuz ki, Motorola’nın sahibi Lenovo şirketi. Bu nedenle ortada iki farklı marka ve tek bir tablet söylentisi dolaşıyor. Motorola Moto Tab G70 çalışmaları devam ederken, tanıtımının çok yakın bir zamanda yapılması bekleniyor. Hindistan Standartları Bürosu (BIS) sitesinde görülen yeni Moto Tab G70 tablet, kısa süre önce Google Play Console ve Geekbench’te göründü. Tabletin bazı önemli detayları da bu şekilde ortaya çıktı.

Eylül ayında MediaTek Helio P22T sekiz çekirdekli işlemcisi ve 32GB dahili depolama alanı ile Moto Tab G20 tanıtılmıştı.

İlgili İçerik: Lenovo Tab K10 Tanıtıldı; İşte Özellikleri

Bu hafta da Motorola Moto Tab G70 LTE tabletin gelişi doğrulandı. Tabletin, farklı pazarlarda Lenovo Tab P11 Plus adıyla tanıtılması bekleniyor. Yeni Motorola tabletin, tek çekirdekli testte 475 puan ve çok çekirdekli testte 1.569 puan aldığı görülüyor. Geekbench listesine göre yeni modelin, ‘P11’ kod adlı sekiz çekirdekli bir işlemciye ve 4GB RAM‘e sahip olduğu görülüyor.

Moto Tab G70’in ekran detayları da netleşiyor. 2.000×1200 piksel çözünürlüğe sahip bir WUXGA+ ekrana sahip olacağı belirtiliyor. Cihazın güç aldığı temel donanımı ise MediaTek Kompanio işlemcisi olabilir. Ayrıca kutusundan Android 11 işletim sistemiyle çıkması bekleniyor.

Motorola’nın ilk tableti Moto Tab G20’nin özellikleri nelerdi?

Android 11’le gelen bu model, 8 inçlik IPS LCD ekrana sahip. 16:10 en-boy oranı ve yüzde 85 ekran-gövde oranıyla tasarlanan ekran, 1.200×800 piksel çözünürlük sunuyor. 3GB RAM ve 32GB depolama ünitesi mevcut. MediaTek Helio P22 işlemcili Moto Tab G20’de 5 MP arka kameraya ve 2 MP ön kameraya yer veriliyor. 5.100 mAh batarya kapasitesi sağlıyor.

Bu içeriği buradan değerlendirebilirsiniz.
[0 kişinin oyu: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.