Başlangıç Haber Motorola Edge S Pro Tanıtım Tarihi ve Beklenen Özellikleri

Motorola Edge S Pro Tanıtım Tarihi ve Beklenen Özellikleri

0

Motorola Edge S Pro, 5 Ağustos’ta tanıtılacak. Ondan önce bazı özelliklerini içeren tanıtım videosu onaylandı.

Bu yıl Ocak ayından itibaren küresel pazarlara Moto G100 olarak gelen Motorola Ede S Pro’nun, Motorola Edge S’in halefi olduğu ve 5 Ağustos’ta piyasaya sürüleceği doğrulandı. Telefonun adı, Çin’in Weibo adlı blog sitesinde paylaşılan bir tanıtım videosu ile netlik kazandı. Motorola Edge S Pro’nun bazı özellikleri, sahip olduğu şirket olan Lenovo tarafından açıklandı. İnce ve hafif bir formda gelecek olan Edge S Pro’nun gelecekteki teknoloji için hazır olduğu açıklandı.

Telefonun tanıtım videosunda ‘Ready for’ işlevine odaklanıldı. Telefonun harici bir ekrana bağlanmasına da izin veren bu teknoloji ile birlikte Lenovo ve Weibo sitelerinde başka özelliklere de yer verildi.

Motorola Edge S Pro Özellikleri

Motorola Edge S Pro, 50X yakınlaştırma özelliğine sahip olacak. 5G bağlantısına sahip olacak, yalnızca 6,99 mm kalınlığında ve 163 gram ağırlığında olacak.

Telefon, yakın zamanda Motorola Edge 20 ve Edge 20 Lite ile birlikte küresel pazarda tanıtılan Motorola Edge 20 Pro’nun yeniden markalandırılmış bir versiyonu olarak Çin’de piyasaya sürülebilir. Bu bilgi doğru ise, Motorola Edge S Pro, Motorola Edge S gibi Snapdragon 870 ile güçlendirilebilir. En az 90Hz yüksek yenileme hızına ve 6,7 inç ekrana sahip olması da bekleniyor.

Kamera tarafına bakacak olursak; 108 megapiksel birincil sensör, ultra geniş ve makro lensli 16 megapiksel ikincil sensör, 5x yüksek çözünürlüklü optik zoom ve 50X Süper Zoom telefoto lens ile birlikte bir 8 megapiksel sensör içeren üçlü arka kamera kurulumuna sahip olabilir. 30W hızlı şarj desteği ile 4.500 mAh pil ile desteklenebilir.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!