Haber

Mi OLED TV 2021 Serisi Bugün Tanıtılıyor

Çinli teknoloji devi Xiaomi, 10 Ağustos’ta Mi Mix 4’ü tanıtacaktı. Büyük gün geldi. NVIDIA G-Sync teknolojisine sahip Mi OLED TV’ler de bugünkü etkinlikte tanıtılacak.

Daha önce yayınlandığı JD.com listesi, Mi OLED TV 2021 serisinin 55 inç, 65 inç ve 77 inç olmak üzere üç boyutta sunulacağını gösteriyor.

Bugün Çin’de düzenlenecek etkinliğe ev sahipliği yapacak olan dünya devi marka, Mi Mix 4 akıllı telefonuyla birlikte yeni nesil OLED TV’lerini de piyasaya sürmeye hazır olacak. Çin e-ticaret sitesi JD.com, 10 Ağustos lansmanından önce yeni nesil Mi OLED TV 2021 serisi için özel bir tanıtım sayfası yayınladı. Buna göre; OLED ekranlı TV ince çerçevelere sahip olacak ve daha iyi bir oyun deneyimi sunmak için Nvidia G-Sync’i destekleyecek. Televizyonun gelişmiş resim kalitesi sunması beklense de, bu cepheden fazla ayrıntı gelmedi.

Web sayfasında listelenen Mi OLED TV 2021 serisinin, HDR desteğiyle birlikte Ultra HD 4K ekran çözünürlüğüne sahip olacağı belirtildi.

Android TV’de çalışacak olan Mi OLED TV, sesli asistan özelliğini sunacak ve dört çekirdekli bir işlemci tarafından desteklenecek. 55 inçlik model 21.5 kg, 65 inçlik model 30.1 kg ve 77 inçlik model ise 53,3 kg ağırlığında olabilir.

Şu ana dek JD.com başka bir detay paylaşmadı. Zaten Xiaomi lansmanı bugün yapılacak. Yeni serinin özellikleri, fiyatı ve piyasaya sürüleceği bölgeler bugünkü etkinlikte belli olacaktır.

Öte yandan yine bugünkü tanıtımda görücüye çıkacak olan Mi Mix 4’ün, Mi 11 Ultra gibi arka kamera kurulumuna sahip olması bekleniyor. Ekran altı selfie kamerası, 12 GB RAM, Snapdragon 888 işlemci ile birlikte gelebilir. Son olarak, etkinlikte Mi Pad 5 serisi de piyasaya sürülecek.

Bu içeriği buradan değerlendirebilirsiniz.
[0 kişinin oyu: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.