Başlangıç Haber LG UltraGear GP9 Oyun Hoparlörü Tanıtıldı

LG UltraGear GP9 Oyun Hoparlörü Tanıtıldı

0

Oyun severlere müjde! Yüksek çözünürlüklü ses teknolojisine sahip tasarımı ile dikkat çeken oyun hoparlörü LG UltraGear GP9 tanıtıldı! İşte tüm detaylar…

LG UltraGear GP9 Oyun Hoparlörü Özellikleri

LG UltraGear GP9 oyun hoparlörü ile birlikte şirketin UltraGear oyun donanımı serisi genişletildi. LG UltraGear GP9 Oyun Hoparlörü; RGB aydınlatma, Bluetooth bağlantısı ve USB Type-C dahil kablolu bağlantı seçenekleri ile birlikte geliyor. RGB aydınlatma sayesinde benzersiz bir görünüme kavuşan hoparlör, hem PC’ler hem de en yeni konsollarla kusursuz bir uyumluluk sağlıyor. Kolay kontrol edilebilen sistemde üç boyutlu ve oyunlar için optimize edilmiş ses teknolojisine yer verilmiş.

LG UltraGear Oyun Hoparlörü GP9, “Hi-Res Audio” yani Yüksek Çözünürlüklü Ses sertifikalı ve ayrıca yerleşik bir “Hi-Fi Quad DAC” yani dijitalden analoğa dönüştürücüye sahip. Hem kablolu hem de kablosuz olmak üzere birden fazla bağlantı seçeneği var. Eylül ayından itibaren Güney Kore, ABD ve Avrupa’daki belirli pazarlarda satışa sunulacak olan LG oyun hoparlörünün fiyatı 4 bin lira civarında olacak.

LG UltraGear GP9 Oyun Hoparlörü, oyunun sesini türlere göre ayarlayan HRTF algoritması ile 3D Oyun Sesi teknolojisini kullanıyor. Ayrıca FPS Modu, RTS Modu, yarış modu ve daha fazlasını içeren bir Oyun Türü Optimize Edici sunuyor. Kulaklık kullanırken 7.1 sanal surround ses kalitesini sağlayan DTS Headphone:X teknolojisine de sahip.

İlgili İçerik: LG Velvet 5G Özellikleri ve Fiyatı – 5G Teknolojisi ve Performans

Hoparlörü, dahili veya harici bir mikrofon ya da bir kulaklık kullanmadan arkadaşlarınızla sohbet etmek için kullanabilirsiniz. Arka plandaki sesleri bastıran bir yankı iptal algoritmasına sahip. Sahip olduğu Hi-Fi Quad DAC, bir bilgisayarda da bu hoparlörde de ayrı bir ses kartı olarak kullanılabilir. RGB aydınlatma, Bluetooth bağlantısı ve USB Type-C dahil kablolu bağlantılar ile birlikte geldiğini zaten belirtmiştik.

LG, hoparlörün kompakt bir boyuta sahip olduğunu ve UtraGear monitör ayaklarının arasına düzgün bir şekilde sığabileceğini belirtiyor. Yerleşik pili sayesinde 5 saate kadar kullanım elde edilebiliyor. Bu müthiş oyun hoparlörü yakında Türkiye’de de satışa çıkabilir.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!