Lenovo Legion Y700 Oyuncu Tableti Tanıtıldı! İşte Özellikleri

Lenovo, performans konusunda parmak ısırttıran yeni oyuncu tablet ve bilgisayar modellerini tanıtmaya devam ediyor. İşte, Lenovo Legion Y700 oyuncu tabletinin özellikleri!

Lenovo Legion Y700 Oyuncu Tabletinin Özellikleri

Lenovo, Çin pazarı için Lenovo Legion Y700 adlı yeni bir oyun tableti tanıttı. Tablet, akıllı telefonlar yerine daha büyük bir ekran arayan oyun severleri hedef alan bir cihaz. Henüz cihazın tüm detayları paylaşılmazken, Asya pazarının dışında farklı ülkelerde de çıkış yapması bekleniyor.

Lenovo Legion Y700, yüksek yenileme ve dokunmatik örnekleme hızını sunan 8.8 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip. Ekran 2.560×1600 piksel çözünürlükte. Oyun tableti; 8,8 inçlik ekranı, yüzde 100 DCI-P3 renk gamı ​​desteğiyle birlikte 120 Hz yenileme hızına sahip. 240Hz dokunmatik örnekleme hızı sayesinde giriş gecikmesini minimum seviyeye indirgiyor.

Tablet, yatay olarak tutulduğunda, oyun oynarken rahat bir kullanım sağlamak üzere kalın çerçevelerle donatıldı. Arkasında LED flaş içeren tek bir kamera sensörü yer alıyor. Arka paneli şık metal bir görünüme sahip.

İlgili İçerik: Lenovo Tab K10 Tanıtıldı; İşte Özellikleri

ITHome tarafından yakın zamanda yayınlanan bir raporda, Lenovo Legion Y700’ün görsellerinden bazı ipuçları çıkarıldı. Buna göre, tablette Dolby Atmos ve Dolby Vision teknolojileri ile geliştirilmiş JBL hoparlörler bulunuyor. Yeni Lenovo oyun tabletinin diğer teknik özellikleri ve fiyatı henüz açıklanmadı.

Lenovo tablet modellerinde iddialı…

Şirket, önümüzdeki yılın başlarında piyasaya sürmesi beklenen Lenovo Tab 6 5G tablet modelini Ekim ayında tanıtmıştı. Bu cihaz, 1.200×1.920 piksel çözünürlüğe sahip 10.3 inç TFT ekran ile donatıldı. Snapdragon 690 5G işlemcili Lenovo Tab 6 5G’de 4GB RAM ve 64GB dahili depolama alanı mevcut.

8 MP arka ve 8 MP ön kamera ile geliyor. Lenovo Tab 6 5G, okul öncesi çocuklar için tasarlanmış “Kids Space” ve ilkokul öğrencileri için “Öğrenme modu” gibi çocuklara uygun özelliklerle donatıldı. Google Family Link üzerinden ebeveyn denetimine imkan tanıyor.

Photo of author

Bilir Kişi

"Takdir ediliyorsanız değil taklit ediliyorsanız başarmışsınız demektir." - Einstein Profesyonel işbirlikleriniz için bilirkisi[at]webdeyazilim[.]com adresime mail gönderebilirsiniz.

Yorum yapın