Ana sayfa IOS Uygulamaları Learn English Podcasts iOS için ingilizce öğrenme uygulaması indir

Learn English Podcasts iOS için ingilizce öğrenme uygulaması indir

0

Bugünkü uygulama serimizde Learn English Podcast incelemesi yapacağız. Bu uygulamanın amacı ingilizce öğrenenlerin dinleme becerilerini geliştirme, ingilizce konuşan bir kişi tarafından gündelik konuşma anlamada sizlere çok fazla yardımcı olmaktır. Tess, Ravi Adam ve Rob gibi farklı insanlarla konuşmak için kurulan bu uygulamada birçok alanda konuşabilir ve onlarla gerçekten yararlı ve etkileyici bir iletişim kurabilirsiniz. Learn English Podcasts iOS için ingilizce öğrenme uygulaması indir .

Bu uygulama, İngilizce günlük öğrenmelerine yardımcı olmak için 60 bölüm, serbest içeriği 20 saatten fazla sağlar, güçlü yeni özellikler ile her şeyi kapsayan tema, sizleri dinleme becerisi ve anlama diyaloğu artırmaya yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Learn English Podcasts iOS için ingilizce öğrenme uygulaması indir

Dinleme, okuma ve anlama testi ile ;
Her bölüm altyazılarını ekleyebilir , dinleme ve okuma başlığını sürekli geliştirebilirsiniz. Vurgulamak etkisi ile sizlerin her dinlediğiniz ve okuduğunuz cümledeki gerekli konuşma aksan ve farklılıklarını rahatlıkla anlayabilirsiniz. Her bölüm anlama sorularını dinleyerek, sizlerin diyalog onların anlayışının doğru olup olmadığını test edip eşlik ediyor.

Eğer günlük İngilizce öğrenmek ve öğrendiklerinize her gün bir yenisini katmak istiyorsanız bunun en iyi ve alternatif yolu her gün yeni bir makale okumak ve dinlemektir. Daha iyisini sağlamak içinse , dinleyip yazmayı deneyin ya da dinlerken bir not yazın.

Arka plan ve çevrimdışı erişim için ise sadece parçaları indirin ve dinlemek için başlat tuşuna basmanız yeterli program geri kalanını kendisi yapacaktır.
Ayrıca:
– Her parçanın içeriği tabletinizde veya telefonunuza, çevrimdışı dinleme için indirilebilir;
– Dinlediğiniz parçaları ise istediğiniz zaman silip yenilerini indirebilirsiniz.

Learn English Podcasts iOS için ingilizce öğrenme uygulaması indir

Kurulumu ise oldukça basit , öncelikli olarak aşağıda belirttiğimiz şekilde hızlı bir şekilde kurulum sağlayabilirsiniz.

  1. Sizlere sunduğumuz link ile .ipa uzantılı dosyamızı indirin.
  2. Cydia impactor sitesinden işletim sisteminize uygun dosyayı indirin.
  3. Ardından Cydia impactor’u açıp .ipa dosyasını iPhonenizi taktından sonra program içerisine sürükleyin.
  4. Sizden iCloud mail ve şifrenizi isteyecektir. Bu konuda sıkıntı etmenize gerek yok verebilirsiniz bunun amacı mailiniz ile sorunsuzca aktif bir şekilde çalışması.
  5. Ardından kendisi kurulum işlemini tamamlayacaktır sorunsuz bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Uyarı : Yazılım kurulumlarından ya da uygulama kurulumlarından kaynaklanan hiçbir sorun webdeyazilim.com sorumluluğunda değildir. Tüm sorumluluk kullanıcılara aittir. Uygulamalar tarafımızdan test edilmiş ve kullanışlı uygulamalardır.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!