Konuşanlar Bilet Nereden Alınır Ücreti Nedir?

Bu içerikte Konuşanlar bilet nereden alınır, konuşanlar bilet kaç paradır gibi sorulara yanıt vereceğiz.

Konuşanlar pek çoğumuzun bildiği bir talk show programı. Hasan Can Kaya’nın hayatımıza soktuğu bu gösteri hemen her hafta yeni bölüm yayınlıyor. Ayrıca bilet alarak gidebildiğiniz bu gösterinin bileti hakkında detaylar vereceğiz.

Konuşanlar Bilet Nereden Alınır Ücreti Nedir?

Konuşanlar Bilet Nereden Alınır?

Hasan Can Kaya Konuşanlar bileti Mobilet.com‘dan satın alınabilir. Birkaç farklı sitede de bilet satışı yapıldığı görülmektedir. Fakat etkinliğin resmi web sitesinde yer alan bilgiye göre bilet satışları sadece mobilet üzerinden yapılmaktadır. Bu sebeple bilet alacak kişilerin mağduriyet yaşamaması adına konuşanlar biletini mobilet.com üzerinden alması tavsiye edilir.

Konuşanlar Bilet Ne Kadar? Fiyat Detayları

Konuşanlar bilet ücreti 27.12.2022 tarihi itibarı ile kadın ve erkekler için 121,00 TL’dir. Farklı site ve satış kanallarında ücretler komisyon sebebi ile farklılık gösterebilir. Fakat mobilet.com üzerindeki resmi fiyat 121,00 TL’dir.

Karaborsaya düşen biletler için ödeme yapmamanız önerilir. Biletleri resmi ücretler ile resmi kanallardan satın almanız önerilir.

Konuşanlar Bilet Nereden Alınır Ücreti Nedir?

Konuşanlar İzle

Konuşanlar programını resmi olarak Exxen üzerinden izleyebilirsiniz. Ayrıca Konuşanlar YouTube kanalı üzerinden shot videolarını da izleyebilirsiniz.

Hasan Can Kaya Konuşanlar Etkinlik Kuralları

Etkinlik sırasında 18 yaş sınırı bulunmaktadır ve katılımcıların biletleri şahsi olup, devri yapılamaz. Etkinliğe üyelik sahibinin katılımı zorunlu olup, kapıda kimlik kontrolü yapılacaktır. Üyelik sahibi tarafından satın alınan biletlerin etkinliğe katılımı durumunda, iade talebinde bulunulması gerekmektedir ve talepler etkinlikten 4 saat öncesine kadar Mobilet müşteri hizmetleri ile görüşülerek yapılabilir.

Kadın ve erkek eşitliğine önem verilerek, biletler kategori bazında satışa sunulmuştur. Organizasyon şirketi, etkinliğe uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade ederek etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Üyelik sahibine iletilen PDF biletler, etkinliğe girişte uygulama üzerinden gösterilmesi veya çıktı alınması gerekmektedir.

Etkinlikte numarasız oturma düzeni bulunmaktadır ve yanınızda yiyecek içecek bulundurmanız ve yetkililerin uyarılarına uymamanız yasaktır. Kurallara uygun davranmayan sanatseverler yetkililer tarafından etkinlik alanından uzaklaştırılacaktır. Etkinlik, 2 bölüm olmak üzere toplam 3 saat sürecektir.


Konuşanlar programı için bilet ücretleri ve nereden satın alınacağı ile ilgili bilgiler verdiğimiz yazının sonuna geldik. Konu ile ilgili görüşleriniz için yorum yapmayı ihmal etmeyin.

Photo of author

Bilir Kişi

"Takdir ediliyorsanız değil taklit ediliyorsanız başarmışsınız demektir." - Einstein Profesyonel işbirlikleriniz için bilirkisi[at]webdeyazilim[.]com adresime mail gönderebilirsiniz.

Yorum yapın