İşte Karşınızda İPhone 11 Pro Cybertruck

Dünyanın en iyi telefon kılıfı üreticilerinden biri olan ve Lüks kılıflar üreten Caviar, bu kez de İPhone 11 Pro için Tesla Cybertruck modelini üretti. Ortaya çıkan tasarıma ise Caviar Cyberphone adı verildi. Yaklaşık 35.000 TL fiyatıyla dikkat çeken Caviar Cyberphone oldukça şık bir tasarıma sahip.

Caviar Cybertruck Kılıfı
Caviar Cybertruck Kılıfı

Caviar Cybertruck Kılıf

Gövdesi titanyum olduğu için dışarıdan gelen darbelere dayanıklıdır. Telefonun yanlarında ve ekran kısmında metal plakalar bulunuyor ve bu yüzden gövde tamamen güvende tutuluyor. Kılıfın arkasındaki stant sayesinde video izlemek istediğiniz zaman telefonu yan yatırıp düz yüzeyler üzerinde sabit tutabiliyorsunuz. Caviar Cybertruck Kılıfı Sınırlı sayıda bulunuyor ve sadece 99 adet üretildi.

https://youtu.be/xCbIxBDuCAI

Caviar, daha önce üretmiş olduğu kılıflarda genellikle elmas ve altın kullanıyordu. Bu değerli madenlerin işçiliği de oldukça yüksek maaliyet anlamına geliyor. Değerli maden ve işçiliğin bir telefon kılıfına uygulanması, dudak uçuklatacak fiyatların en önemli sebebi. Fakat Caviar Cybertruck Kılıfı altın ve elmas içermediği için bu ürünler kadar pahalı değil.

Photo of author

Bilir Kişi

"Takdir ediliyorsanız değil taklit ediliyorsanız başarmışsınız demektir." - Einstein Profesyonel işbirlikleriniz için bilirkisi[at]webdeyazilim[.]com adresime mail gönderebilirsiniz.

Yorum yapın