Başlangıç Haber iPhone 13 Pro Max en iyi Ekran Ödülünü Kazandı!

iPhone 13 Pro Max en iyi Ekran Ödülünü Kazandı!

1

iPhone 13 Pro Max, ekran teknolojileri uzmanı DisplayMate’ten En İyi Akıllı Telefon Ekranı ödülünü kazandı. İşte, iPhone 13 Pro Max’in görüntü ve ekran özellikleri ve ödülün detayları!

iPhone 13 Pro Max, En İyi Ekrana Sahip Akıllı Telefon Seçildi

iPhone 13 Pro Max, DisplayMate’ten A+ performans derecesi ile en iyi akıllı telefon ekranı ödülünü aldı. Ekran testi firması DisplayMate‘e göre, iPhone 13 Pro Max tam 12 farklı testten alnının akıyla çıkarak performans rekoru kırdı. Firmaya göre, iPhone 13 Pro Max bir akıllı telefonun sahip olabileceği en iyi ekrana sahip! Mükemmel kalibrasyon netliği ve hoş görüntü kalitesi ile öne çıkıyor.

Yeni iPhone modeli, DisplayMate’ten en yüksek kaliteye sahip genel ekran değerlendirme notunu da aldı. Apple, geçen yıl gelen iPhone 12 Pro modelinden sonra bu yıl piyasaya çıkan iPhone 13 Pro Max ile ekran konusunda adeta devrim yarattı. Yeni modelde ekran tazeleme hızı 120Hz’e kadar yükseltildi. Bu arada DisplayMate, geçen yıl da iPhone 12 Pro Max’e en iyi akıllı telefon ekranı ödülünü vermişti.

iPhone 13 Pro Max, en yüksek mutlak renk, renk doğruluğunda en küçük kayma, en yüksek kontrast oranı ve en düşük ekran yansıması gibi 12 farklı performans testinden geçti. DisplayMate A+ Derecesini hak eden cihaz, testin tüm kriterlerine uyum sağladı ve tüm gereksinimleri karşıladı.

İlgili İçerik: iPhone 13 Özellikleri ve Fiyatı Resmi Olarak Duyuruldu!

iPhone 13 Pro Max Ekran Özellikleri

Telefon,  120Hz‘e kadar uyarlanabilir yenileme hızı sağlayan ProMotion özellikli bir XDR ekrana sahip. Bu modelle harika bir grafik performansı sunduğunu iddia eden Apple, cihaz için “şimdiye kadarki en iyi ekrana sahip” demişti. 1.200 nitlik tepe parlaklığına erişen ve en parlak ışıkta bile görünen, 6.7 inçlik Super Retina XDR ekranı şimdilik benzersiz.

Peki, siz iPhone 13 Pro Max ve yeni iPhone 13 serisi hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!