Genel, Haber

Harry Potter: Return to Hogwarts Videosu Geldi! İşte Filmden Detaylar

Harry Potter: Return to Hogwarts filmi 2022’de vizyona girecek. Filmi merakla bekleyenler için ilk video geldi. Harry Potter 2022 filmi ne zaman vizyona girecek, konusu ve oyuncuları hakkında detaylar sizlerle!

Harry Potter 2022 Filmi Yolda…

Harry Potter’ın efsane üçlüsü Daniel Radcliffe (Harry Potter), Emma Watson (Hermione Granger) ve Rupert Grint’i (Ron Weasley) serinin 20. yıldönümünü kutlamak için bir araya geliyor. Harry Potter: Hogwarts’a Dönüş adlı devam filminin ilk videosu yayınlandı. Serinin sekiz filmini yad etmek için bir araya gelen star oyuncular, fragmandan ziyade film hakkında sohbet ettikleri bir video tanıtımı hazırladılar…

İki saatlik Harry Potter buluşması özel bölümü, dünya çapında 1 Ocak’ta yayınlandı. Aralık ayının başlarında, yapımcı HBO Max, filmin hayranlarına kısa bir özet sunan özel Harry Potter buluşmasından 90 saniyelik bir video yayınlamıştı.

Harry Potter: Return to Hogwarts Oyuncu Kadrosu

Radcliffe, Watson ve Grint filmin üç başrol oyuncusu. Diğer oyuncular;

İlgili İçerik: Facebook video indirme siteleri

Helena Bonham Carter (Bellatrix Lestrange), Robbie Coltrane (Hagrid), Jason Isaacs (Lucius Malfoy), Gary Oldman (Sirius Black), Imelda Staunton (Dolores Umbridge) geri getiriyor , Tom Felton (Draco Malfoy), James ve Oliver Phelps (Fred ve George Weasley), Mark Williams (Arthur Weasley), Bonnie Wright (Ginny Weasley), Alfred Enoch (Dean Thomas), Matthew Lewis (Neville Longbottom), Evanna Lynch ( Luna Lovegood) ve Ian Hart (Quirinus Quirrell).

Dünya çapında gişe rekorları kıran Harry Potter’ın devam filmi, efsane başrolleri 20 yıl aradan sonra tekrar buluşturdu. Harry Potter 20. Yıldönümü Özel Buluşması videosu geldi. Bu özel bölüm 1 Ocak 2022 tarihinde yayına girdi.

20 yıl önceki ilk film Harry Potter Felsefe Taşı’ndan sonra geçen sekiz devam filmi büyük ses getirmişti. 2022 filmi ise filmden çok oyuncuların buluşması oldu. Harry Potter 2022 özel bölümü HBO Max kanalında yayınlanacak. İşte tanıtım videosu:

Bu içeriği buradan değerlendirebilirsiniz.
[0 kişinin oyu: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.