Getir Kampanya Kodu Aralık 2023 – Güncel Kodlar

Getir hemen hepimizin bilip kullandığı popüler bir alışveriş uygulaması. Getir kampanya kodu ile bu uygulama üzerinde çeşitli indirimler ve fırsatlar yakalamak mümkün. Hal böyle olunca pek çok kişi Getir kampanya kodu arayışına giriyor.

Neyse ki içeriğimizde sizler için getir’de kullanabileceğiniz kampanya kodlarını listeleyeceğiz ve düzenli aralıklarla güncelleyeceğiz.

Getir Kampanya Kodu 2022

Getir’de kullanabileceğiniz aktif (bu yazı tarihi itibarı ile aktif) kampanya kodları bulunuyor. Bu kodların listesini sizler için oluşturduk. Kodlar sürekli olarak güncelleneceği için bu içeriği yer imlerinize eklemenizi öneririz. (CTRL + D)

Getir Kampanya Kodu - 2022 - Güncel Kodlar

Getir Kampanya KodlarıGetir İndirim Kodu Aralık 2022;

  • getirevlat (Getir uygulamasından 65 yaş ve üstü kullanıcıların gerçekleştireceğiniz ürün siparişlerinde %10 indirim var. Üstelik kargo da bedava! “(Kampanyanın istismar edilmesini önlemek amacıyla Getir, gerekli gördüğünde kullanıcılardan durumlarını belgeleyen kimlik isteme hakkını saklı tutar.)”)
  • HEY120 (Getiraraç’tan yapacağınız işlemlerde sizlere sunduğumuz kod ile net 120TL indirim yakalayabilirsiniz.)

Getir Aktif Kampanyaları;

  • Getir internet sitesinden yapacağınız 100TL ve üzeri et ve tavuk ürün siparişlerinizde 25TL indirim var! Bu fırsatı kaçırmayın!
  • Getir uygulamasından 65 yaş ve üstü kullanıcıların gerçekleştireceğiniz ürün siparişlerinde %10 indirim var. Üstelik kargo da bedava! “(Kampanyanın istismar edilmesini önlemek amacıyla Getir, gerekli gördüğünde kullanıcılardan durumlarını belgeleyen kimlik isteme hakkını saklı tutar.)”
  • GetirYemekten yapacağınız 3. siparişinize özel “Restoran Getirsin” siparişinizde seçili restoranlarda 40TL’ye kadar %50 indirim uygulanıyor olacak!
  • İlk GetirBüyük ürün alışverişlerinizde 140TL ve üzeri siparişlerinizde 40TL indirim uygulanıyor olacak! Anında bu fırsattan yararlanabilirsiniz.
  • Getir uygulamasından yapacağınız Mr. No Sandviç alışverişlerinizde 1 alana 1 bedava indirim fırsatından yararlanıyor olacaksınız.
  • Getir indirim kampanyası ile uygulamadan yapacağınız 120TL ve üzeri ürün alışverişlerinizde 20TL indirim uygulanıyor!
  • Getir ‘den vereceğiniz ilk 25 TL üzeri siparişinize özel 20 TL indirim kazanacaksınız.

Getir Uygulaması Hakkında Bilgi

Getir, Türkiye’de bir alışveriş uygulamasıdır. Getir uygulaması, kullanıcıların telefonlarından sipariş verdikleri bir platformdur. Kullanıcılar, uygulama üzerinden yerel dükkanlardan ve perakendecilerden ürünler satın alabilir ve aynı gün teslim edilebilir. Uygulama, Türkiye’nin farklı şehirlerinde hizmet vermektedir ve ürünlerin çeşitliliği de farklılık göstermektedir.

Getir Hesap Silme İşlemi Nasıl Yapılır?

Bildiğiniz üzere Getir uygulaması, hızlı ve kolay alışveriş yapma imkanı sunmaktadır. Kullanıcılar uygulamada, ürünleri arama ve filtreleme özelliklerini kullanarak istedikleri ürünü bulabilir ve sipariş verme işlemini gerçekleştirebilir. Uygulama aynı zamanda kullanıcıların siparişlerini takip etme ve ödeme işlemlerini gerçekleştirme imkanı sunar. Ayrıca Getir kampanya kodu kullanarak kullanıcılar bu alışverişlerini daha uygun fiyatlara yapabilirler.

Diğer yandan Getir uygulaması, alışveriş yaparken zaman ve emek tasarrufu sağlar ve kullanıcıların yerel dükkanlardan ve perakendecilerden ürünler satın almalarına yardımcı olur. Uygulama aynı zamanda, kullanıcıların kendi aralarında takas yapabilecekleri bir platform da sunmaktadır.


Bu yazıda sizler için getir indirim kodları ve kampanyaları ile ilgili bazı bilgilere yer verdik. Düzenli olarak güncellediğimiz bu içerikteki kodlar güncelliğini yitirmişse yorum yaparak yeni kodlar için bizden yardım isteyebilirsiniz.

Photo of author

Bilir Kişi

"Takdir ediliyorsanız değil taklit ediliyorsanız başarmışsınız demektir." - Einstein Profesyonel işbirlikleriniz için bilirkisi[at]webdeyazilim[.]com adresime mail gönderebilirsiniz.

Yorum yapın