FEG Coin Nedir? FEG Coin Nasıl ve Nereden Alınır?
Borsa, Haber, Kripto Para

FEG Coin Nedir? (FEG) ✔️ Fiyatı, Geleceği, Yorumu, Satın Al

Dogecoin’den sonra hızlı yükseliş getiren ve aşırı seviyede riskli olan kripto para birimleri çok daha fazla türemeye başladı. Meme Token veya Shit Coin olarak adlandırılan bu kripto para birimlerine geçtiğimiz aylarda bir yenisi eklendi: FEG Token ya da FEG Coin. Birçok küçük yatırımcı da haliyle bu kripto para birimini son derece merak ediyorlar. Bizler de bu içeriğimizde tüm detaylarıyla FEG Coin nedir, nasıl alınır, yorumları ve geleceği nasıldır gibi soruları yanıtlayacağız.

FEG Coin Nedir? FEG Coin Nasıl ve Nereden Alınır?
FEG Coin Nedir? FEG Coin Nasıl ve Nereden Alınır?

FEG Coin Nedir?

FEG Coin, 2021 yılının başlarında üretilen ve borsalarda satışa sunulan eğlence amaçlı bir kripto para birimidir. Binance Smart Chain altyapısında geliştirilen ve ERC-20 blok zincirini kullanan bu kripto para birimi, kendini bir DeFi projesi olarak tanıtıyor. Bunun yanında kendi borsası da bulunan FEG Token, DeFi teknolojilerini düzenlemeyi ve merkeziyetsiz geliştirilmiş bir finans ortamı yaratmayı amaçlıyor. Yine de genel tanımıyla eğlence coinleri arasında yer alıyor.

Eğlence amaçlı üretilmiş olsa da görünürde bir amacı bulunduğu için shit coin ismini verdiğimiz kripto paralar arasına girmeyen FEG Coin, yönetişim tokeni olarak da kullanılıyor. FEGex borsasının yönetim tokeni olarak da bilinen bu kripto para birimi, yatırımcılar tarafından tam anlamıyla bilinmiyor. Bu kripto para hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz FEG Token White Paper sayfasını incelemenizi tavsiye ederiz.

FEG Coin İstatistikleri

Sonuç olarak eğlence coini olduğu için yüksek arz miktarına sahip olan kripto paramızın değeri de oldukça düşük. Yine de benzerlerine göre daha iyi bir market hacmi seviyesini yakalayan FEG Token, projesini ilerletmesi halinde daha değerli bir kripto para birimi olabilir. FEG Coin istatistikleri ise şöyledir:

 • FEG Coin toplam market hacmi 394,4 Milyon Dolar seviyelerindedir.
 • Toplamda 100 Milyar adet arzı bulunan kripto paramızın dolaşımdaki arz miktarı 41,5 Milyar adettir.

Belirtilen market hacmi rakamlarına sahip olmasına rağmen, garip bir şekilde en değerli kripto paralar listesinde 2780. Sırada bulunan FEG Token, daha ön sıraları hak ediyor gibi gözüküyor. En azından ne projesi yaptığı belli olmayan kripto para birimlerine göre daha geçerli bir sisteme sahip olduğu için bazı yatırımcıların da ilgisini çekiyor.

kripto para
kripto para

FEG Coin Yorum

FEG Coin ne kadar eğlence amaçlı bir kripto para birimi olsa da arka planda birçok proje yürütüyor. Farm, stake, faucet gibi özellikleri de barındıran bu token, kendine ait bir takip uygulamasına ve çok bilinmeyen bir borsaya sahip. Bu yüzden analizciler ve yatırımcılar tarafından o kadar da kötü yorumlanmayan kripto paramızın tek sorunu yüksek arza sahip olmasından kaynaklanıyor. Arz miktarı yüzünden ne kadar hacme ulaşırsa ulaşsın çok yüksek değerleri muhtemelen hiçbir zaman göremeyecek.

Orta yolları arayan bir kripto para gibi gözüken FEG Coin yorumları genelde daha iyi olabilirdi yönünde. Yukarıda da bahsettiğimiz sebeplerden ötürü büyük yatırımcıların belki de hiçbir zaman ilgisini çekemeyecek olan bu kripto para birimi büyük bir fırsatı kendi elleriyle itiyor. Fakat ilerleyen zamanlarda coin yakma gibi yöntemlere başvururlarsa bazı şeyler değişebilir.

FEG Coin Fiyatı

FEG Coin fiyatı günümüzde $0.0000000039 ile $0.0000000042 aralığında değişkenlik gösteriyor. Tüm düşük değerli kripto paralarda olduğu gibi yüksek volatiliteye sahip olan FEG Token, gün içerisinde yüksek oranlarda değer değişimi yaşayabiliyor. İlk çıktığı birkaç ay boyunca hiç hareketlilik sergilemeyen ancak geçtiğimiz aylara kadar hızlı bir yükseliş trendine giren bu kripto paramız halen yükseliş trendinde bulunuyor. FEG Coin tüm zamanlar fiyat değişimini ise şöyle sıralayabiliriz:

 • FEG Coin tüm zamanlar en yüksek değeri Mayıs 2021 tarihinde $0.00000004 olarak kayıtlara geçmiştir.
 • FEG Coin tüm zamanlar en düşük değeri ise Şubat 2021 tarihinde $0.000000000018 olarak kaydedilmiştir.

Değerler çok düşük olduğu için değişimin anlaşılması zor olsa da en düşük noktasından günümüze birkaç bin kattan daha fazla yükseldiğini söyleyebiliriz. Fakat bu değerlere geri düşmesi için de onu tutan bir şey bulunmuyor. Bu yüzden FEG Coin’e yatırım yapacaksanız büyük riski göze almalı ve paranızın neredeyse tamamını kaybetme ihtimaliniz olduğunu unutmamalısınız.

FEG Coin Geleceği

FEG Coin geleceği, yüksek arza ve bu arza oranla düşük talebe sahip olduğu için pek parlak görülmüyor. Yine de kabul edilebilir seviyede bir projesi bulunduğu için ilerleyen yıllarda daha iyi bir yol izleme ihtimali mevcut. Fakat bu süreçte devasa rakamların beklenmesi mantıksız olacaktır. FEG Token şu anlık yalnızca varlığını sürdürebilir ve bunu devam ettirebilmek için yollar arayabilir.

Tüm bu açıklamalara rağmen birçok FEG Coin yatırımcısı önümüzdeki süreçlerde FEG Coin için $0.0000001 hedefini koymuş durumdalar. Bunun gerçekleşebilmesi için market hacmini neredeyse 100’e katlaması gereken FEG Coin, bunu başaracak gibi gözükmüyor. Yine de bir kripto paranın yükselmesi bazen yalnızca bir Tweet’e baktığı için net konuşmak doğru olmayacaktır.

kripto para
kripto para

FEG Coin Nasıl ve Nereden Satın Alınır?

FEG Token resmi olarak bilindiği üzere şu an yalnızca kendi borsası üzerinden düzgün bir şekilde satın alınabiliyor. Bunun yanında da alabileceğiniz birkaç kripto para borsası bulunuyor ancak bunların listelenmeleri kapatıp kapatmayacağı hakkında net bir bilgi henüz yok. Aşağıdaki borsaları da FEG Coin alım satım işlemlerinizi yapabilmek için inceleyebilirsiniz.

 • UniSwap
 • Gemini
 • Kraken
 • Etoro
 • CoinGecko
 • PancakeSwap

Bunların yanında FEG Token ERC-20 ve BEP-2 altyapılarını kullandığı için, bu altyapıları destekleyen tüm cüzdanlara transfer yapabilmeniz mümkündür. Örneğin Binance Wallet, Ledger Pay, MetaMask gibi cüzdanları kullanabilirsiniz.

FEG Coin nedir, nasıl alınır, yorumları ve geleceği nasıldır gibi soruları içeriğimizde yanıtlamaya çalıştık. Umarız içeriğimiz sayesinde bu kripto para hakkında daha net bir fikre sahip olmuşsunuzdur. Fakat içeriğimizde bulunan açıklamaların ve yorumların yatırım tavsiyesi amacı içermediğini kesinlikle unutmayın! Benzer içeriklerimiz için sitemizde bulunan kripto para kategorisini incelemenizi tavsiye ederiz.

Bu içeriği buradan değerlendirebilirsiniz.
[1 kişinin oyu: 5]

2 yanıtla FEG Coin Nedir? (FEG) ✔️ Fiyatı, Geleceği, Yorumu, Satın Al

 1. Ben bo konuda sizlere katılmıyorum her alos satışta 100 de 1 yanma olayı olan bir koin feg. Şu an belki çok yüksek değerlere gitmeyebilir ama bi kaç yıla adını her yerde görebileceğimiz bir coin tek ihtiyacı olan yüksek hacim ve zaman 🙂 bir gün beni milyoner yapar ise buraya tekrar yazacağım 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.