Elrond Coin Nedir? EGLD Coin Nasıl ve Nereden Satın Alınır?
Borsa, Haber, Kripto Para

Elrond Coin Nedir? (EGLD) ✔️ Fiyatı, Geleceği, Yorumu, Satın Al

Elrond Coin nedir sorusu, geçtiğimiz günlerde yaptığı yükselişlerle büyük dikkat çeken EGLD Coin yüzünden sıkça sorulmaktadır. Güçlü ve hızlı altyapısı ile kripto para piyasalarında hatırı sayılır bir yer edinmiş olan Elrond platformu ve Elrond Coin, özellikle çok hızlı işlem süreleri nedeniyle tercih ediliyor. Yeni sayılabilecek kripto para birimlerinden biri olmasına rağmen hızlı bir şekilde yükselen ve en değerli kripto paralar arasına girmeyi başaran EGLD Coin nedir, nereden alınır, yorumları ve geleceği nasıldır, fiyatı ne kadardır gibi soruları içeriğimizde yanıtlayacağız.

Elrond Coin Nedir? EGLD Coin Nasıl ve Nereden Satın Alınır?
Elrond Coin Nedir? EGLD Coin Nasıl ve Nereden Satın Alınır?

Elrond Coin (EGLD) Nedir?

Elrond Coin (EGLD) ve Elrond Network, ölçeklenebilirlik konusunda en üst seviyede bulunan ve işlem hızları ile dikkat çeken bir blok zinciri altyapısıdır. Uzun bir süre boyunca donanımlı bir ekip tarafından geliştirilmiş olan Elrond Coin, 2020 yılının ortalarından sonra halka arz edildi. 6 saniyeden kısa blok süresi ve $0.001 seviyelerinde işlem ücretleri ile de yatırımcılar tarafından en çok tercih edilen kripto paralardan biridir.

Elrond platformu ve Elrond Coin, tüm Dünya’da hızlıca erişilebilecek ve yönetilebilecek bir blok zinciri altyapısı kurmayı hedeflemektedir. Geçtiğimiz 1-2 yıl içerisinde de bu amacını büyük oranda gerçekleştirmeyi başarmıştır. Ayrıca tüm bu süreçleri düşük enerji tüketimi, hızlı işlem süreleri ve minimum işlem ücretlerini de dâhil ederek yapmaktadır. Elrond ve EGLD Coin hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz Elrond White Paper sayfasını inceleyebilirsiniz.

Elrond Coin İstatistikleri

Elrond Coin (EGLD), Binance Smart Chain üzerine kurulmuş ve yine Binance üzerinde tanıtımı gerçekleştirilmiş kripto para birimlerinden biridir. Bu sebeple duyurulduğu ve arz edildiği andan itibaren büyük yatırımcı kitlesini toplamayı başarmıştır. Sonuç olarak toplam market hacmini milyar dolarlar seviyesine çıkarmış ve değerine değer kazandırmıştır. Elrond Coin istatistikleri ise şöyledir:

  • Elrond Coin (EGLD) toplam market hacmi 9,1 Milyar Dolar seviyesindedir.
  • Elrond Coin maksimum arz miktarı 31,4 Milyon adet, toplam arz miktarı 22,39 Milyon adet ve dolaşımdaki arz miktarı 19,4 Milyon adettir. Arzı, Elrond Kurumu yapmaktadır.
  • Kripto paramızın tüm kripto para piyasalarını domine etme oranı %0,26’dır.

En değerli kripto paralar listesinde an itibariyle 32. sırada bulunan Elrond Coin, çok daha üst seviyeleri görmüş bir kripto para birimi. Düşük arzı ve yüksek talebi sebebiyle de değer konusunda birçok kripto paraya fark atıyor.

kripto para
kripto para

Elrond Coin Yorum

Elrond Coin yorumları da istatistikleri gibi iç açıcı ve umut verici seviyede. Birçok analizciye ve yorumcuya göre, bu kripto para biriminin ilerleyişi ve hedefleri oldukça tutarlı. Ve bu hedefler doğrultusunda emin adımlarla ilerleme sergiliyorlar. Durum böyle olunca daha fazla yatırımcı bu kripto para birimini portföyüne eklemek istiyor. Dolayısıyla talep gün geçtikçe artıyor. Elrond Coin, bazı zamanlarda inanılmaz hareketlilikler sergileyerek yatırımcıları korkutabiliyor ancak bu durumun da geçici olduğu düşünülüyor.

Elrond Coin hakkında yapılan yorumların iyi olduğunu belirtmiştik. Bu konuda kimsenin şimdilik bir şüphesi bulunmadığı için hızlıca hem değer hem de market hacmi olarak yükseliyor. Geçtiğimiz zamanlarda en yüksek seviyelerini görmeyi başaran kripto paramız, gelecekte çok daha farklı noktalarda olabilir.

Elrond Coin Fiyatı

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi Elrond Coin fiyatı bu sıralar sürekli olarak yeni rekorunu kırıyor. Günümüzde $280 üzerinde işlem gören Elrond Coin, bu trendi daha ne kadar sürdürecek bilinmiyor. Fakat düşük arz ve yüksek talebe sahip olduğu sürece yükselişini devam ettirecek gibi gözüküyor. Bu kripto paramızın tüm zamanlar fiyat değişimi ise yatırımcıların ciddi seviyede ilgisini çekecek.

  • Elrond Coin (EGLD) tüm zamanlar en yüksek değeri Eylül 2021 tarihinde $292.14 olarak kaydedilmiştir.
  • Elrond Coin (EGLD) tüm zamanlar en düşük değeri ise Ekim 2020 tarihinde $6.80 olarak kayıtlara geçti.

Çıktığı günden bu yana %4000 oranında yükseliş sergileyen Elrond Coin, önünde daha uzun bir yol bulunan kripto para birimlerinden biridir. Bu aylar içerisinde diğer kripto paraların da etkisiyle yüksek volatilite değerlerine ulaşan kripto paramızın ilerleyen zamanlarda daha sakin bir hareketlilik sergileyeceği düşünülüyor.

Elrond Coin Geleceği

Elrond Coin geleceği, birçok analizciye göre parlak görülürken, yatırımcılar tarafından kaçırılmış bir fırsat olarak nitelendiriliyor. Fakat EGLD Coin, henüz halka çıkalı bir yıl oldu ve adımlarını daha yeni yeni atıyor. Bu yüzden önünde parlak bir gelecek bulunuyor. Fakat beklentileri karşılayabilmesi ve ilerleme kaydedebilmesi için hedefleri doğrultusunda kararlı adımlar atması gerekiyor.

Elrond Coin yatırımcıları tarafından önümüzdeki birkaç sene içerisinde $500 hedefi bulunuyor. Bu hedefe ulaşması için ise market hacmini ikiye katlayarak arz miktarını normal seviyelerde tutması gerekiyor. Bunu yapması da kimse tarafından zor görülmüyor. Uzun vadeli yatırımcılar ve blok zincirleri ile ilgilenenler için oldukça önemli bir kripto para birimi olduğunu da es geçmeyelim.

kripto para
kripto para

Elrond Coin (EGLD) Nasıl ve Nereden Satın Alınır?

Elrond Coin (EGLD), kendi altyapısına sahip olduğu için kendi altyapısı üzerinden transfer işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanında Binance Smart Chain desteği de bulunan kripto paramızı Trust Wallet, MetaMask ve ConnectWallet gibi cüzdanlarda da barındırabilmeniz mümkündür. Elrond Coin alım satım işlemlerinizi ise Binance, Bitfinex, Liquid, AscendEx, WazirX, PancakeSwap ve Pionex gibi borsalar üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

40’a yakın borsa üzerinden alım satım işlemlerini gerçekleştirebileceğiniz Elrond Coin, çok fazla borsada bulunmasa da büyük hacimlere sahip borsalarda alıp satılabildiği için kolayca ulaşılabiliyor. İçeriğimizde Elrond Coin nedir, nereden alınır, istatistikleri nelerdir ve fiyatı ne kadar gibi sorulara yanıt vermeye çalıştık. Burada bulunan hiçbir açıklama ve yorum yatırım tavsiyesi içermemektedir! Benzer içeriklerimiz için sitemizde bulunan kripto para kategorisine göz atmanızı tavsiye ederiz.

Bu içeriği buradan değerlendirebilirsiniz.
[1 kişinin oyu: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.