CVC Coin Nedir? Civic Coin Nasıl ve Nereden Alınır?
Borsa, Haber, Kripto Para

CVC Coin Nedir? (Civic) ✔️ Fiyatı, Geleceği, Yorumu, Satın Al

CVC Coin nedir sorusu geçtiğimiz haftalarda hızlı bir yükseliş yaptığı ve gelişmiş bir DeFi projesine sahip olduğu için birçok kripto para yatırımcısı tarafından sıklıkla araştırılmaktadır. İnternet üzerinde dijital kimliklerin daha kararlı bir yapıya sahip olması amacıyla geliştirilmiş olan ve Identity firmasının bünyesinde bulunan CVC Coin hem bireysel hem de kurumsal çözümler sunuyor. Bu içeriğimizde tüm detaylarıyla CVC Coin nedir, fiyatı ne kadardır, yorumları nasıldır ve geleceği nasıl olacak gibi bilinmeyenleri yanıtlandıracağız.

CVC Coin Nedir? Civic Coin Nasıl ve Nereden Alınır?
CVC Coin Nedir? Civic Coin Nasıl ve Nereden Alınır?

CVC Coin (Civic) Nedir?

Gelişen internet teknolojilerinde kimlik sorunları en büyük problemlerden biri olmaktadır. Örneğin bireysel olarak kişisel verilerinizin başkalarının eline geçmesi hesabınızın çalınmasına ve varlıklarınızın ele geçirilmesine sebep olabilir. Bunun için geliştirilmiş olan kimlik doğrulama sistemleri de yeterince performans sağlayamamakla birlikte ardından bazı problemleri de getirmektedir. Ancak CVC altyapısı, blok zinciri teknolojileri ile tüm bu sorunların üstesinden gelerek güçlü bir kimlik doğrulama sistemi oluşturmayı hedeflemektedir.

Civic altyapısı ve uygulamaları kullanıcıların ve işletmelerin kimliklerini Ethereum altyapısına kayıt eder ve bunları blok zinciri ile kırılamayacak şekilde şifreler. Böylece üçüncü taraftan kişilerin erişmesi imkânsız hale getirilmiş olur. Fakat kimlik sahipleri istediği kişiler ile bilgilerini paylaşabilme özgürlüğüne de sahiptir. Tüm bu platformların yönetimi ve sürecinin kontrol edilebilmesi amacıyla CVC Coin oluşturulmuştur. Sistem içerisinde kullanıcılar, sağlayıcılar ve doğrulayıcılar olarak üç farklı aşamayı ve kişileri barındırır. CVC Coin hakkında daha fazla teknik bilgi edinmek isterseniz Civic Token Whitepaper sayfasını inceleyebilirsiniz.

CVC Coin İstatistikleri

CVC platformunu telefonunuza veya bilgisayarınıza indirerek profilinizi oluşturabilir ve kolaylıkla paylaşımını ve yönetimi sağlayabilirsiniz. Bu süreçte yaptığınız işlemler için CVC Coin kullanılır ve doğrulayıcılar da CVC Coin geliri elde ederler. Bugün birçok kişi tarafından aktif olarak kullanılan uygulamamız ve kripto paramız halka arz edildiği 2017 yılından günümüze istikrarlı bir ilerleyiş sergiledi. CVC Coin istatistikleri de bunu kanıtlar nitelikte.

 • CVC Coin (Civic) toplam market hacmi 520 Milyon Dolar
 • Toplam arz miktarı 1 Milyar adet olan kripto paramızın dolaşımdaki arz miktarı 670 Milyon adettir.
 • CVC Coin tüm kripto para piyasalarının %0,02’lik kısmını domine etmektedir.

Bir kimlik doğrulama platformu projesinde kullanılan ana kripto para birimi olmasına rağmen oldukça iyi değerlere sahip olduğu net bir şekilde görülebiliyor. Bu da kişilerin ve kurumların güvenliği ne derece önemsediğini daha net gösteriyor. CVC Coin, yükselişine böyle devam ederse ilerleyen zamanlarda çok daha iyi yerlerde olması kaçınılmaz olacaktır.

kripto para
kripto para

CVC Coin Yorum

CVC Coin, internet dünyasına getirdiği blok zincirleri ile güçlendirilmiş güvenlik önemleri sayesinde birçok kişi tarafından olumlu geri dönüşler alıyor. Haliyle yatırımcılar da CVC Coin’e yöneliyor ve market hacmini her geçen gün arttırıyorlar. Kripto para bilirlerinin CVC Coin yorumları ise birçok kişiye umut vermektedir. Çünkü bu kişiler kripto paramızın ilerleyen süreçlerde çok daha fazla alanda kullanılmaya başlanacağını ve CVC platformunun herkes için gereklilik olacağını belirtiyorlar.

CVC Coin hem kullanıcılar hem hizmet sağlayıcılar hem de dağıtıcılar için büyük fırsatlar ve avantajlar vadeden bir kripto para birimidir. Kullanıcılar CVC Coin ile ticari işlemleri gerçekleştirebilir, transfer süreçlerini daha güvenli yönetebilirler. Hizmet sağlayıcılar birbirleri arasında daha güvenli iletişim kurabilir ve mevcuttakinden iyi bir hizmet verebilirler. Dağıtıcılar ise ilerleyen süreçleri kontrol etme ve yönetme karşılığında CVC Coin kazanabilirler. Böylesine kullanışlı bir kripto paranın değersiz olması ve markette alt sıralarda yer alması haliyle beklenemez.

CVC Coin Fiyatı

Uzun süreler boyunca yatay seyreden CVC Coin fiyatı, günümüzde $0.30 ile $0.90 arasında değişkenlik gösteriyor. Son zamanlarda yeni rekor denemeleri yapan ve bu sebeple ortalama üstünde volatiliteye sahip olan kripto paramız, bugüne kadar birçok yatırımcısını zengin etmeyi başardı. Tüm zamanlar fiyat hareketliliğini incelediğinizde bu durumun nasıl oluştuğunu daha net anlayabilirsiniz.

 • CVC Coin (Civic) tüm zamanlar en yüksek değeri Aralık 2017 tarihinde $1.66 olarak kayıtlara geçti.
 • CVC Coin (Civic) tüm zamanlar en düşük değeri ise Mart 2020 tarihinde $0.0108 olarak kaydedildi.

Geçtiğimiz aylarda $1 değerine ulaşarak birçok kişide yeni rekor geliyor algısını oluşturan CVC Coin, daha sonrasında sert bir düşüş yaşayarak günümüz seviyelerine döndü. Ancak halen yükseliş trendinde bulunduğu için her an yeni bir rekor görebilme ihtimalimiz halen bulunuyor. En düşük noktasından günümüze %4700 oranında yükseldiğini de belirtmeden geçmeyelim.

CVC Coin Geleceği

Yüksek arz miktarına sahip olmasına rağmen, talebi ile bu durumu karşılayan ve sürekli olarak değerini arttırma odaklı ilerleyen CVC Coin, bugün en değerli kripto paralar listesinde 153. Sırada bulunuyor. Fakat bu sıralamada her gün daha önlere ilerliyor. Bu yüzden CVC Coin geleceği hakkında neredeyse herkesin büyük umutları ve beklentileri bulunuyor. Bu beklentileri karşılamak için ise tahmin edebileceğiniz üzere güvenli kimlik uygulamalarının daha fazla kişiye ulaşması ve böylelikle büyük bir ekosistem oluşturulması gerekli.

CVC Coin yatırımcılar ve analizcilerinin yaptığı teknik analizler sonucunda, kripto paramızın önümüzdeki senelerde hangi hedeflere ulaşabileceğinin raporu hazırlandı. Bu rapora göre önümüzdeki birkaç sene içerisinde CVC Coin’in yeni rekora kalkarak $2 seviyesine ulaşması bekleniyor. 2025 yılında ise beklenen değer tam olarak $5. Bu hedeflere ulaşmak için potansiyeli içerisinde bulunduruyor ancak daha çok kişinin ve yatırımcının CVC Coin’i öğrenmesi gerekiyor.

kripto para
kripto para

CVC Coin (Civic) Nasıl ve Nereden Satın Alınır?

ERC-20 altyapısını kullanan CVC Coin, bugün dijital cüzdanlardan transfer merkezlerine kadar her ortamda ve platformda rahatlıkla kullanılabiliyor. Ayrıca kendi uygulaması üzerinden de alım satım yapabilme şansınız bulunuyor. Ancak sadece yatırım yapmak amaçlı CVC Coin almak istiyorsanız aşağıdaki kripto para borsalarını kullanabilirsiniz.

 • Binance – En Yüksek Hacme Sahip Borsa
 • Coinbase Exchange
 • Huobi Global
 • KuCoin
 • Bittrex
 • FTX
 • Poloniex
 • OKEx
 • WazirX

Bu borsaların yanında 60’ya yakın kripto para borsası üzerinden CVC Coin alım satım işlemlerinizi gerçekleştirebilmeniz mümkündür. Umarız içeriğimiz sayesinde CVC Coin Nedir sorusuna cevap bulabilmiş ve fiyatı ne kadardır, nereden alınır, geleceği nasıl olacak gibi konular hakkında fikir sahibi olmuşsunuzdur. İçeriğimizde bulunan hiçbir yazı yatırım tavsiyesi değildir! Diğer inceleme içeriklerimiz için kripto para kategorimize göz atmanızı tavsiye ederiz.

Bu içeriği buradan değerlendirebilirsiniz.
[1 kişinin oyu: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.