Ana sayfa Haber Cumhurbaşkanı Erdoğan Youtube Kanalı Açtı!

Cumhurbaşkanı Erdoğan Youtube Kanalı Açtı!

0

Siyasi partiler tarafından aktif olarak kullanılan sosyal medya siteleri arasında YouTube’da baş göstermeye başladı. Özellikle seçim kampanyalarının YouTube üzerinden aktif olarak yürütülmesi, bu kampanyaların ne kadar etkili olduğu son İstanbul seçiminde de gözlemlenmişti.

recep tayyip erdoğanSiyasilerin de YouTube’u aktif olarak kullanması, kendi amaç ve ilkelerini seçmenlerine etkili bir dille aktarmayı hedeflemesi zaten bekleniyordu. Bu kervana katılan isimler arasında yer alan Recep Tayyip Erdoğan, önceki günlerde @RTEdijital Twitter adresi üzerinden duyurulan YouTube kanalı ile artık YouTube üzerinde de aktif olacağını belirtti.

YouTube üzerinde bu haberin yazılma tarihi itibari ile Recep Tayyip Erdoğan kanalının 38 Bin abonesi bulunuyor. Bu sayı 20  saat önce 19 Bin civarındaydı ve hızla büyüyor. Kanalın kullanıcı adı ise rtecomtr olarak belirlenmiş.

Twitter üzerinden RTEdijital hesabı ile yapılan duyuruda “Cumhurbaşkanımız @RTErdogan’ın resmi YouTube kanalı yarından itibaren aktif yayın hayatına başlıyor. Kanalımızı takip etmeyi unutmayın.” ifadelerine yer verilmişti.

 

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!