Başlangıç Haber Sahte iPhone 11 Piyasaya Sürüldü! İşte Çakma iPhone 11

Sahte iPhone 11 Piyasaya Sürüldü! İşte Çakma iPhone 11

0

Son zamanlarda çıkan modeller ile çok konuşulan iPhone’ların sahte versiyonları da piyasada kendine alıcı buluyor. Sahte iPhone 11 modelleri ise şimdiden piyasada yerini almaya başlamış durumda!

Zaman zaman çıkan iPhone 11 dedikoduları ve sızdırılan iPhone 11 fotoğrafları Apple tarafından engellenemeyen bir durum olsa gerek kısa süredir pek çok materyal internet ortamında yayıldı. Bu materyallerin derlenip doplanarak ortaya bir iPhone 11 imitasyonu çıkarılması ve bu telefonun çalışırken görüntülenmesi izleyenleri şaşkına uğratmayı başardı.

iphone 11
iphone 11

Sahte iPhone 11

Resmi olarak duyurulmadan çakması duyurulan iPhone XI modelinde de gelenek bozulmadı. Bildiğiniz üzere daha önceki iPhone modellerinde de bu durumun benzerleri yaşanmış, telefon modelleri resmi olarak tanıtılmadan telefonların sahteleri üretilmiş ve piyasaya sürülmüştü.

Bu şekilde tasarlanan iPhone 11 bizlere iPhone 11 in nasıl bir tasarıma sahip olacağı hakkında güçlü fikirler veriyor. Eğer bu sahte model, ilerleyen zamanlarda tanıtılması beklenen iPhone 11 modeli ile örtüşen bir tasarıma sahip olursa Apple’ın şirket içinde gizliliğe biraz daha önem vermesi gerekecek. Dünya’nın en çok tercih edilen telefon markalarından biri olan Apple iPhone 11 modelini bu şekilde tasarlayacaksa bile satışların çakmalar sayesinde bir nebze de olsa düşeceğini kestirmek mümkün.

Orijinal iPhone 11 ile imitasyonu arasında farklar bulunmuyor değil. Özellikle çerçeve kalınlığı ve çentik büyüklüğü dikkat çeken çakma  iPhone 11’in gerçeğinden farklı olması beklenen özelliklerinden ikisi bu şekilde. Önümüzdeki günlerde görmeyi ümit ettiğimiz iPhone XI umarım çok daha iyi bir tasarım ve donanım ile karşımıza çıkar.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!