Başlangıç Haber Binance Para Çekme Limitlerini Değiştirdi

Binance Para Çekme Limitlerini Değiştirdi

0

Kripto para borsası Binance’den yeni bir kısıtlama daha! Binance para çekme işlemlerine kısıtlama getirdi. Yeni düzende kullanıcılar bazı ödeme limitleri ile karşılaşacak. Tüm detaylar haberimizin devamında…

Tüm dünyada kripto paralar tartışma konusu iken, kripto para borsaları art arda radikal kararlar almaya başladı. Türkiye’de de kullanılan kripto para alım-satım platformu Binance, bundan böyle para çekme işlemlerini sınırlandıracak. Yatırımcıların Bitcoin, Litecoin ve Ethereum gibi kripto paraları alıp sattığı Binance’de sular durulmuyor.

Kripto para borsalarının bir merkezi yok, bu nedenle takip edilemiyorlar. Takipsiz bir sistem sundukları için sık sık eleştirilerin hedefinde yer alan borsalar, farklı çözümler üretmeye devam ediyor.

Binance, bugün resmi internet sitesinden yaptığı bir açıklama ile günlük para çekme limitlerini güncelledi.

Binance Para Çekme Limitleri

Yeni sınırlamayla birlikte, sadece “Temel Hesap Doğrulama” işlemini tamamlamış hesaplar günlük 0,06 Bitcoin limitinde para çekme işlemi yapabilecek. Bu değişiklik tüm kullanıcılar için geçerli ve bugün uygulanmaya başlandı.

24 saat içinde 100 Bitcoin’e kadar para çekmek isteyen kullanıcılar, öncelikle “Kimlik Doğrulama” işlemlerini tamamlamak zorunda. Binance borsasında sınırsız çekim yapmak istiyorsanız bir an evvel doğrulama işlemlerini tamamlamanız gerekiyor. Şimdilik kimlik doğrulama işlemi pek çok Binance kullanıcısı için riskli görünüyor. Güvenlik kuşkusu olan pek çok kullanıcı henüz bu doğrulamayı yapmadı.

Binance Hakkında

Geniş işlem hacminden dolayı 2018 yılında dünyanın en büyük kripto para borsası olarak ilan edilen Binance, Bitcoin başta olmak üzere yüzlerce kripto para biriminin ticaretinin yapıldığı bir platformdur. Changpeng Zhao tarafından Malta’da kurulmuş olup, herhangi bir merkeze veya bankaya bağlı değildir. Türkiye’de Binance TR platformu en popüler dijital para ve coin alım-satım platformudur.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!