Bilgi Alıyorum Bilgi Paylaşım Platformu Nedir? ✔️ 2023

Bilgi Alıyorum Bilgi Paylaşım Platformu hakkında pek çok soru sorulmuştur. Bilgi paylaşım platformu olduğu iddia edilen fakat herhangi bir şekilde izine rastlanmayan Bilgi Alıyorum adındaki site hakkında bazı bilgilere yer vermeyi ve sizi bu konuda aydınlatmayı hedeflediğimiz içeriği oluşturmaya başlayalım.

Öncelikle, Bilgi Alıyorum adı ile yayın yapan siteleri sizler için araştırdık. Böyle bir site bulamadık fakat geçmişte yayın yapmış birkaç siteye rastladık. webdeyazilim.com olarak içerik yayınlarken başka sitelerden değil, kendi deneyimlerimizden yararlanarak araştırma yaparız ve iz süreriz. Fakat her site aynı değil. Maalesef blog sitesi açıp içerik üretmeye başlayan ve her webmaster forumuna üye olan site ya da fikir kopyalayarak başarılı olduğunu iddia ediyor. Bilgi Alıyorum Bilgi Paylaşım Platformu adına açılan siteler, bu ifadeyi içerik olarak yayınlayan siteler maalesef böyle siteler.

Bilgi Alıyorum Bilgi Paylaşım Platformu Nedir?

Nedir bu Bilgi Alıyorum Bilgi Paylaşım Platformu? ✔️ 2022

İnternette Bilgi Alıyorum Bilgi Paylaşım Platformu hakkında pek çok araştırma yapılmış ve birkaç tane içerik yayınlanmış. Bu içerikleri okuyup bu konuda bilgi almak neredeyse imkansız. Hatta doğrudan imkansız.

Sizler için bu var olduğu şüpheli platformu araştırdık ve bir bulguya rastlayamadık. Bilgialiyorum.com adında bir site 2019 sonlarında yayına başlayıp 1 yıl kadar içerik ürettikten sonra yayından kalkmış. O site de genellikle teknoloji içerikleri üretmeye çalışmış ve başarılı olamamış.

Bunun dışında sorguya denk gelecek bir platform izlerine rastlayamadık. Bu sebeple eğer meraklıları var ise bilgi paylaşım platformları hakkında bilgi verelim.

Bilgi Alıyorum Bilgi Paylaşım Platformu Nedir?
Bilgi Alıyorum Bilgi Paylaşım Platformu Nedir?

Bilgi Paylaşım Platformu Nedir?

Farklı insanların bir araya gelerek belli bir kümeye dahil olarak içerik ürettikleri, içerik tükettikleri, alışveriş yaptıkları, vakit geçirebildikleri ya da benzeri faaliyetlerde bulunabildikleri topluluk, site ya da birleşimlerine platform adı verebiliriz.

Bilgi paylaşım amacı ile açılmış platformlara da bilgi paylaşım platformu diyebiliriz. Türkiye’de pek çok konuda açılmış bilgi paylaşım platformları var. Bu platformlar genellikle forum siteleri ve sosyal içerik platformlarıdır.

Onedio bir sosyal içerik platformudur. Donanım Haber bir haber sitesidir. Fakat donanım haber forum bir forum sitesidir. Kullanıcıların birbiri ile etkileşime girdiği sitelerde bilgi paylaşımı yapılıyor ise orası bilgi paylaşım platformu olabilir.

Photo of author

Bilir Kişi

"Takdir ediliyorsanız değil taklit ediliyorsanız başarmışsınız demektir." - Einstein Profesyonel işbirlikleriniz için bilirkisi[at]webdeyazilim[.]com adresime mail gönderebilirsiniz.

Yorum yapın