Haber, Teknoloji

Apple Watch için Yeni Bir Kayış Tanıtıldı: Karşınızda Black Unity!

Apple Watch Series 4 ve sonraki nesiller için Black Unity adlı yeni bir saat kayışı tanıtıldı. İşte, sınırlı sayıda üretilen ve satışa sunulan yeni Apple Watch kayışı ve yeni kadranın özellikleri!

Apple Watch Serisi Yeni Bir Görünüm Kazanıyor

ABD’li teknoloji devi, Apple Watch Series 4 ve sonrası için yeni Black Unity adlı örgülü saat kayışını piyasaya sürdü. Bu arada 2021 yılında da sınırlı üretim olan ‘Apple Watch Series 6 Black Unity’ piyasaya sürülmüştü. Bu akıllı saatler yalnızca sınırlı sayıda üretiliyor ve özel bir kordon tasarımı ile geliyor.

Apple, Apple Watch Series 4 ve üst modellerle ile uyumlu Black Unity Braided Solo Loop’u resmi olarak duyurdu. Apple, geçen yıl Watch Series 6 Black Unity’yi sınırlı sayıda üreterek piyasaya sunmuştu. Geleneği bu yıl da devam ettirdi ve siyahileri onurlandıran bu hareketiyle alkış topladı.

Apple Watch Black Unity örgülü akıllı saat kayışı, şirketin siyahilerden oluşan ekibince tasarlandı. Ürünün, hassas örgü makineleri kullanılarak 16.000 geri dönüştürülmüş iplik ve silikon ipliğin bir araya getirilmesiyle oluşturulduğu bildiriliyor.

İlgili İçerik: Yeni Apple Watch Modelleri, Optik Sensörlere Geçiş Yapacak!

Siyah örgü kayışın üzerinde Afrika bayrağının renklerinden oluşan benek görünümlü minik ışıklara benzer desenler yer alıyor. Apple, kayış tasarımının “daha adil bir dünyanın gerekliliğine dair ortak bir inancı simgelediğini” resmi olarak bildirdi.

ABD’li teknoloji devi, 2D ışın izleme kullanılarak tasarlanan Unity Lights saat kadranını da tanıttı. Unity Lights saat kadranı tam ekran veya dairesel kadran olacak şekilde özelleştirilebilir. Siyah beyaz renk seçeneği, monogram gibi detaylarla Watch Series saatlerine farklı bir hava katacak.

Black Unity Örgülü Apple Watch saat kayışının fiyatı 99 dolar. Apple’ın resmi web sitesinde 41 mm ve 45 mm boyutlarında mevcut olan ürün satışa sunuldu.

Bu içeriği buradan değerlendirebilirsiniz.
[0 kişinin oyu: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.