Android internetsiz Müzik Dinleme Uygulamaları ✔️ 2023

İnternet erişiminiz olmadığı zamanlarda dahi Android internetsiz müzik dinleme uygulamaları sayesinde müzik dinleyebilirsiniz. Sizler için bu yazımızda birbirinden farklı özeliklere sahip çevrim dışı müzik dinlemeye olanak sunan uygulamaları sıraladık.

Android internetsiz Müzik Dinleme
Android internetsiz Müzik Dinleme

Android İnternetsiz Müzik Dinleme Uygulamaları

Uygulama mağazalarında ücretli veya ücretsiz olarak sunulan çok sayıda çevrimdışı müzik dinleme uygulamaları mevcuttur. Android internetsiz müzik dinleme uygulamaları kullanmak için ilk defaya mahsus internet bağlantısı gerekli olsa da sonraki süreçlerde internet bağlantısına gerek kalmayacaktır.

1. Spotify (Premium)

Spotify

Ülkemizde en çok kullanılan müzik uygulamalarından birisi Spotify’dır. Spotify ücretsiz olarak Google Play Store’dan indirilebilir. Bu uygulama sayesinde kendi zevkinize göre çalma listeleri oluşturabilir ve daha sonrasında çevrimdışı olarak dinleyebilirsiniz. Uygulama mağazasında 500 milyondan fazla indirilmiş olması da ne kadar beğenildiğini göstermektedir.

Spotify’ın premium sürümünde müzikleri indirip istediğiniz zaman dinlemenize imkan sunulur. En sevdiğiniz müzikleri ya da çalma listelerini internet olduğunda indirip daha sonra internetsiz dinleyebilirsiniz.

2. Deezer

Deezer

Favori şarkılarınızı bir araya toplayabileceğiniz uygulamalardan bir diğeri de Deezer’dır. Bu uygulama da internet olmadan müzik dinlemenize olanak sunarak veri tasarrufu sağlamaktadır. 100 milyondan fazla indirilen Deezer uygulamasını Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Deezer için de çeşitli uygulama içi paket satın alımları gerçekleştirerek ek özellikleri etkinleştirebilirsiniz. Bu özelliklerden biri de müzikleri indirip daha sonra internetsiz olarak dinlemektir.

3. Fizy

fizy - internetsiz müzik dinleme uygulaması

Şarkı sözlerini de göstererek farklı bir yöntem ortaya koyan Fizy de çevrimdışı müzik uygulamaları listemizde kendisine yer buluyor. Reklamlar ile müziğin kesilmesini engellemek için arka planda oynatma özelliğini devreye sokan Fizy kullanıcıları tarafından beğenilmeye devam ediyor.

Uygulama mağazasından ücretsiz olarak indirilebilecek bu uygulama 26 MB boyutundadır. Ancak indireceğiniz müzikler ile uygulamanın kapladığı alan da artacaktır.

İlgini çekebilir: En İyi 5 İnternetsiz Mesajlaşma Uygulaması

Android İnternetsiz Müzik Dinleme Programları

Müzik dinlemek için internet bağlantısı aramanıza artık gerek kalmıyor. Zira Android internetsiz müzik dinleme programları sizlere sevdiğiniz müzikleri indirerek kategorilere ayırma imkânı sunuyor. Böylelikle modunuza uygun müzik türlerini internet bağlantısı olmadan dinleyebiliyorsunuz.

4. Google Play Müzik

google play müzik

Çoğu Android telefona yüklü olarak gelen Google Play Müzik uygulaması da emsallerinden sıyrılan önemli özelliklere sahip. Çevrimdışı müzik dinleme ayrıcalığı ile birlikte Google hesabınızla giriş yapabiliyor olmanız da önemli bir ayrıcalıktır. Ana ekran ile kilit ekranına ekleyip kullanabileceğiniz bu uygulama ile dilediğiniz yer ve zamanda müzik keyfi yapabilirsiniz.

5. Audiomack

audio mack

4 milyondan fazla yerli ve yabancı müziği ücretsiz indirebileceğiniz müzik uygulamalarının başında Audiomack uygulaması gelmektedir. Her ne kadar uygulama İngilizce olsa da içerisinde Türkçe şarkıları bulabiliyorsunuz. Kullanımının kolay olması da sizleri zorlamayacaktır. Uygulamada reklamları engellemek için ise Premium üyelik almanız gerekmektedir.

6. SoundCloud

Müzik uygulaması olmasının yanı sıra sosyal bir ağa dönüşmüş olması da Soundcloud uygulamasını ayrıcalıklı kılan hususlardandır. Soundcloud çevrimdışı müzik dinlemenizi sağlarken kaliteden de taviz vermiyor. Herhangi bir ses kaybı yaşamadan müzikleri dinleyebilir ve indirebilirsiniz.

7. Youtube Music

Youtube’da var olan tüm içeriklere erişim sağlayabileceğiniz platformlardan birisi de Youtube Music’tir. Ancak arka planda oynatma, müzik indirme gibi özelliklerinden faydalanmak için Premium üyelik satın almanız gerekmektedir. Sevdiğiniz sanatçıları seçerek size özel içerikler sunması da bu uygulamanın önemli artılarından birisidir.

Bu listede sizler için en iyi android internetsiz müzik dinleme uygulamaları ve programları hakkında çeşitli bilgilere yer verdik. Buradaki uygulamaların size en uygun olanını kullanarak internetsiz müzik dinleyebilirsiniz. Hemen aşağıda bulunan müzik içeriklerimize de göz atmanızı tavsiye ederiz.

Yorum yapın