Android için En iyi +9 Müzik İndirme Uygulamaları ✔️ 2023

Android için en iyi Müzik indirme programı sayesinde kısa sürede müzik indirebilir ve müzik çalar üzerinden dinlemeye devam edebilirsiniz. Müzik indirirken başka içeriklerle karşılaşmak, yarıda kalması, yavaş inmesi gibi pek çok sorunla karşılaşılır. En iyi uygulamaları kullanarak sorunları arkada bırakıp müzik keyfine doyacaksınız.

Google Play Android Müzik İndirme Uygulamaları

android için en iyi muzik indirme programı
android için en iyi muzik indirme programı

Android kullanıcıları için Google Play üzerinden pek çok müzik indirme uygulaması sunulur. Bu uygulamaları kullanıcı puanları, indirme sayısı ve kullanıcı yorumlarına göre inceleyerek indirebilirsiniz. İndirdiğiniz uygulamaları açarak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

1. MYT Müzik

Android için MYT Müzik İndirici
Android için MYT Müzik İndirici

Bu uygulama ile Youtube’da yer alan tüm müzikleri indirmek mümkündür. uygulamanın pek çok farklı versiyonu olsa da en çok indirilen MYT müzik uygulamasıdır. Diğer versiyonları ise Mp3, mp4, whatsappla müzik paylaşma gibi farklı seçenekleri sunar.

2. Deezer

Android İçin Deezer Müzik İndirme Programı
Android İçin Deezer Müzik İndirme Programı

Android en iyi müzik indirme programları arasında yerini alan Deezer ile internet olmadan da müzik dinleyebilirsiniz. Kendi çalma listenizi oluşturabilir, tarzınıza göre size önerilen şarkıları keşfedebilirsiniz. Ayrıca içinde canlı radyo özelliği de mevcuttur. Böylece ayrıca bir de radyo uygulaması indirmenize gerek kalmaz. İnternet kullanmadığı için şarj tüketmez.

3. Spotify

Android Müzik İndirme Programı Spotify
Android Müzik İndirme Programı Spotify

Yerli ve yabancı müzik kütüphanesinin genişliği ile dikkat çeken bir uygulamadır. Müzik indirmenin yanı sıra zengin kütüphanesinden seçtiğiniz müzikleri dinleyebilirsiniz. Tarzınızı, sanatçınızı seçerek yeni müzikler keşfedebilir kendi çalma listenizi oluşturabilirsiniz.

4. Tubidy

Tubidy Android Müzik İndirme Programı
Tubidy Android Müzik İndirme Programı

Ücretsiz, kullanımı kolay, internet istemeyen bir uygulamadır. Bu sayede herkes tarafından sevilerek kullanılır. Şarkı adı ya da youtube linki ile indirme yapmak mümkündür. Android en iyi müzik indirme programı arayanlar için yıllardır en iyi tercihtir. Hem Android hem de ios kullanıcıları tarafından kullanılır. Hem uygulama hem de program versiyonu olması ile kullanıcılar farklı şekillerde bu uygulamayı yükleyebilecektir.

İlgini çekebilir: Android internetsiz Müzik Dinleme Uygulamaları

5. Soundcloud

SoundCloud Androide Müzik İndirme Uygulaması
SoundCloud Androide Müzik İndirme Uygulaması

Küresel olarak sevilerek kullanılan bir uygulamadır. Uygulamanın kütüphanesi sürekli olarak güncellenir. Her tarzdan ve dünya çapında dinlenen müziklere ulaşmak mümkündür. Yabancı müzik dinlemeyi daha çok tercih edenler için iyi bir seçenektir.

6. 4Shared Music

Androide Müzik İndirme Uygulaması
Androide Müzik İndirme Uygulaması

Android en iyi müzik indirme uygulaması arayanlar için tercih edilebilir bir uygulamadır. Müzik indirmek, internetsiz bir şekilde dinlemek, paylaşmak için idealdir.

7. Müzik MP3 İndir

Android telefona MP3 indirme programı
Android telefona MP3 indirme programı

Google Play Store üzerinde bulunan ve oldukça fazla kullanıcısı olan bir diğer android müzik indirme programımız ise Müzik MP3 İndir uygulamasıdır. Ücretsiz olarak sunulan bu uygulama ile android telefonunuza ücretsiz ve hızlı şekilde müzik indirebilir ve dinleyebilirsiniz.

8. Tidal

Tidal Müzik İndirme Programı
Tidal Müzik İndirme Programı

Rapçi Jay Z ile başlayan bu uygulama küresel çapta sevilerek kullanılıyor. İndirme sayısı sayesinde Android en iyi müzik indirme uygulamaları arasında yerini alıyor. Yüksek kalitede müzik dinlemek isteyenler için iyi bir seçimdir. Ses dosyaları aktarılmakla kalitesini kaybetmeyecektir.

9. YouTube Music

Youtube Müzik İle telefonunuza müzik indirin
Youtube Müzik İle telefonunuza müzik indirin

Youtube platformu ile özdeşleşen bu uygulama ile Youtube üzerindeki tüm müziklere erişebilirsiniz. Sadece aradıklarınızı bulmayı sağlamaz, yeni müzikler keşfetmenize de imkan sunar. Premium üyelik ile üyelere daha fazla özellik sunulacaktır. Müzik indirme programı arayanlar bu platformlardan birini deneyebilir.

Diğer Android Müzik içeriklerimize göz atın:

Android Müzik İndirme Uygulamaları

Bu listemizde sizlere en iyi android müzik indirme uygulaması olan 9 uygulama önerisinde bulunduk. Bu müzik indirme uygulamaları sayesinde ücretsiz ve kolay şekilde android telefonunuza müzik indirebilir ve istediğiniz zaman dinleyebilirsiniz. YouTube üzerinden mp3 indirmek isterseniz YouTube MP3 İndirme Programı listemizi inceleyebilirsiniz.

“Android için En iyi +9 Müzik İndirme Uygulamaları ✔️ 2023” üzerine 3 yorum

Yorum yapın