Android için en iyi 15 Hack Uygulamaları & Araçları ✔️ 2023

Android’i hacklemeye mi çalıyorsunuz? Bu yazıda, en iyi android Hacking uygulamalarını ve araçlarını listeledik. Bilgisayar korsanlığı, genellikle bir bilgisayara veya ağa yetkisiz izinsiz girişi ifade eder. Siber güvenlik son birkaç yıldır bir trend oldu. Ve son zamanlarda android güvenliği arttırdı.

android için en iyi hack uygulamaları
android için en iyi hack uygulamaları

Bilgisayar korsanları, Android akıllı telefonlar için bilgisayar korsanlığı araçları ve uygulamaları aramaya devam ediyor. bu yüzden en son Android hack uygulamalarını ve araçlarını ortaya çıkarmaktan daha iyi ne olabilir?

Android, Linux çekirdeğine dayanan açık kaynaklı bir platformdur, akıllı telefonlar için şimdiye kadar oluşturulmuş harika ve güçlü bir mobil işletim sistemidir.

Akıllı telefon kullanıcı arabiriminizi (kullanıcı arayüzü) kolayca değiştirmenize izin verir, piyasada milyonlarca ücretsiz uygulama sunar ve Android Custom ROMS yükleyerek uygulamayı özelleştirmenizi sağlar. Android akıllı telefonlar, Android uygulamalarını hacklemekten penetrasyon testi ve güvenlik testi de yapabilir. Ancak, Android akıllı telefonunuzda bulunan (etik) hack uygulamaları veya araçları hakkında bilmek çok önemlidir.

Önerilen İçerik: Android ne kadar güvenli?

Bu yazıda, Android akıllı telefonunuzu bir hack makinesine dönüştürecek en son 15 Android hack uygulamasının ve araçlarının bir listesini getiriyoruz.

Ancak, uygulamaları tam potansiyeline göre kullanmak için cihazınızın romlanması gerekir.

Yasal Uyarı: Bu makaledeki tüm içerikler yalnızca güvenlik araştırması amaçlıdır. webdeyazilim.com, etik olmayan herhangi bir android hack uygulamasının veya araçlarının kullanımını desteklemez.

En İyi Android Hack Uygulamaları ve Araçları

1. AndroRAT

AndroRAT
AndroRAT

Android için Uzaktan Yönetim Aracı’nın kısaltması olan AndroRAT, istemci tarafı için Java Android’de ve Sunucu için Java / Swing’de geliştirilen ve amacı Android sisteminin kontrolünü uzaktan vermek ve ondan bilgi almak olan bir istemci / sunucu uygulamasıdır.

Bu android hack uygulamasını kullanarak, cihazınızdan uzakta olmanız ve bazı görevleri yerine getirmeniz gerektiğinde oldukça yararlı olan diğer cihazları kolayca kontrol edebilirsiniz.

2. Wi-Fi Kill

Wi-Fi Kill
Wi-Fi Kill

Android için bu açık kaynaklı etik hack uygulaması, bu alandaki en popüler uygulamalardan biridir. Windows’daki net cut uygulamasına benzer şekilde, bu uygulama ağınız üzerinden herkesin Wi-Fi’sini kesebilir.

Wi-Fi Kill, güçlü bir şifre ile korunmayan açık bir Wi-Fi’niz olduğunda son derece yararlıdır. Cihazınıza sadece birkaç tıklamayla davetsiz misafirin Wi-Fi’sını kesebilirsiniz.

Bu android hack uygulamasının kullanımı, berrak ve etkileşimli ara yüzü ve kullanımı kolay araçları sayesinde kolaydır.

3. APK Inspector

APK Inspector
APK Inspector

APK Inspector, herhangi bir genel uygulama kullanıcısının seveceği harika bir Android hack aracıdır. Analistlerin Android uygulamalarını analiz etmesi ve arkasındaki kodlamayı anlaması için mükemmel bir GUI aracıdır.

Bu hack uygulamasının temel amacı, herhangi bir Android uygulamasını tersine mühendislik yapmaktır. Bu, herhangi bir Android uygulamasının kaynak kodunu almak için bu hack uygulamasını kullanabileceğiniz, lisans ve kredileri kaldırmak için düzenleyebileceğiniz anlamına gelir.

4. Arpspoof

Arpspoof
Arpspoof

Arpspoof bir ağ kodlama android uygulamasıdır. Kurbanların Android telefonunun ağ yapılandırmasını değiştirir. Kullanıcıyı belirli bir web sayfasına yönlendirebilirsiniz.

Android için bu hack uygulaması, aracıların uygulamalara saldırması gibi çalışır. Uygulamanın temel amacı kurbanın MAC adresini almaktır.

5. zANTI

zANTI
zANTI

zANTI, bir akıllı telefondan bilgisayar korsanlığı ile ilgili en iyi Android uygulamasından biridir. Herhangi bir Wi-Fi ağını hackleme ile ilgili hemen hemen tüm güvenlik araçlarına sahiptir.

Esasen mobil de içeri sızma aracı olarak kullanılıyor. Birkaç ağ taraması yapın, bağlantı aygıtlarının ve özelliklerinin güvenlik açıklarını belirleyin.

6. Eviloperator

Eviloperator
Eviloperator

Android için bu hack uygulaması, bir telefon görüşmesinde iki kişiyi otomatik olarak birbirine bağlayarak birbirlerini aradıklarını hissetmelerini sağlar.

İki numara girin ve iki numara arasına bir arama ile bağlanın. Bunun çalışması için her iki telefonun da çalışan İnternet’e sahip olması gerekir.

Eviloperator aracının en büyük avantajı muhtemelen konuşmayı kaydedebilmeniz olmasıdır.

7. Nmap for Android

Nmap for Android
Nmap for Android

Nmap (ağ eşleyici), profesyoneller tarafından ağ araştırması için kullanılan açık kaynaklı bir güvenlik tarayıcısıdır. Hem romlu olmayan hem de romlu Android akıllı telefonlarda çalışır.

Ancak cihazınız romluysa, bazı diğer özelliklere erişebilirsiniz. Bağlantı noktalarını ve sistem ayrıntılarını bulmak, ağları taramak için bu hack uygulamasını Android cihazınıza indirebilirsiniz.

8. Hackode

Hackode
Hackode

Hackode, Android cihazlarını hacklemek isteyen insanlar için en iyi uygulamalardan biridir.

Etik bilgisayar korsanları, BT yöneticisi ve Siber güvenlik uzmanı için Hacker’ın Toolbox’ı, Google Hacking, Reconnaissance, DNS Dig, Exploits, Security RSS Feed ve daha fazlası gibi farklı görevleri yerine getiren bir uygulamadır.

Birkaç bölgede mevcut olmadığından Hackode’u indirmek için alternatif bir bağlantı.

9. SSHDroid- Android Secure Shell

SSHDroid- Android Secure Shell
SSHDroid- Android Secure Shell

SSH, uzak makinenize bağlanırken ek bir güvenlik katmanı sağlayan en iyi protokoldür.

SSHDroid, Android için bir SSH sunucu uygulamasıdır. Bu hack uygulaması, cihazınıza bir PC’den bağlanmanıza ve komutları (“terminal” ve “ADB kabuğu” gibi) yürütmenize veya dosyaları düzenlemenize (SFTP, WinSCP, Cyberduck vb.) yarar. Windows kullanıcıları FTP protokolünü kullanarak aygıtlarını denetlemeyi tercih edebilir.

Bu Android hack aracının başka bir özelliği genişletilmiş bildirim kontrolü, Wi-Fi kontrolü, paylaşılan anahtar kimlik doğrulaması, kilit ekranı widget’ı içerir.

10. Fing Network Tools

Fing Network Tools
Fing Network Tools

Dünyanın en popüler ağ araç seti ile hangi cihazların Wi-Fi ağına bağlı olduğunu keşfetmek, cihazları konumlandırmak, davetsiz misafirleri bulmak, ağ güvenlik risklerini değerlendirmek, ağ sorunlarını gidermek ve en iyi ağ performansını elde etmek için bilgisayar korsanları ve güvenlik uzmanları tarafından kullanılan Android için ücretsiz ve süper hızlı bir sistem tarayıcısıdır.

Fing; Wi-Fi tarayıcı, bağlantı noktası tarayıcısı, DNS arama, ping ve hizmet izleme dahil olmak üzere bir düzineden fazla özelliğiyle olmazsa olmaz bir ağ yardımcı programıdır.

11. cSploit

cSploit
cSploit

cSploit, Android’de BT güvenlik uzmanlarını hedefleyen en eksiksiz ve gelişmiş profesyonel araç setidir. Romlu Android’de çalışır ve kolayca taşınabilir. Yerel ana bilgisayarları kataloglayan, arka kapıları yükleyen, güvenlik açıklarını algılayan ve Wi-Fi şifresine sızmaları engelleyen vb. gibi özellikleri vardır.

12. WPS Connect

WPS Connect
WPS Connect

WPS Connect, WPS protokolü etkinleştirilmiş Wi-Fi ağlarına sızmanıza izin veren bir Android Wi-Fi hack uygulamasıdır. Romlu bir Android telefonda çalışır.

Bu uygulama, aynı Wi-Fi ağında diğer kullanıcının net bağlantısını devre dışı bırakmanızı sağlar. Bu uygulama ile herhangi bir Wi-Fi ağını hackleyebilir ve şifre korumalı herhangi bir Wi-Fi ağına otomatik olarak bağlanabilirsiniz. WPS Connect uygulaması ayrıca yönlendiricinizin savunmasız olup olmadığını kontrol etmenizi ve buna göre hareket etmenizi sağlar.

13. Faceniff

Faceniff
Faceniff

Faceniff, herkesin Wi-Fi ağ trafiğini engellemesine izin veren başka bir Android hack uygulamasıdır. Bu uygulama, Twitter, Facebook ve Android cihazlar aracılığıyla diğer sosyal medya hesapları gibi popüler sosyal ağ web sitelerinin oturumunu (yalnızca WiFi EAP kullanmadığında) ele geçirmenizi sağlar.

14. WhatsApp Sniffer

WhatsApp Sniffer
WhatsApp Sniffer

WhatsApp Sniffer, Wi-Fi ağınıza bağlı diğer WhatsApp kullanıcılarının mesajlarını görüntüleyebilme, özel sohbetleri, sesleri ve videoları indirebilen bir hack uygulamasıdır.

Bu WhatsApp hackleme aracı, ağınızdaki kullanıcıların verilerine erişmenizi sağlar.

15. DroidBox

DroidBox
DroidBox

DroidBox, Android uygulamalarının dinamik bir analizini sağlayan bir hack uygulamasıdır. Bu hack uygulaması; APK paketi, SMS, telefon görüşmeleri, ağ trafiği, çeşitli kanallardan bilgi sızıntıları hakkında sonuç almak için kullanılabilir. Bir Android uygulama paketinin davranışını anlamayı sağlar.

Özetle

Bir dizi Android hack uygulaması ve aracı olduğundan, listeden bazılarını kaçırmış olabiliriz. Aşağıdaki yorumlar bölümünde en sevdiğiniz Android hack araçlarını bize bildirin.

Photo of author

Bilir Kişi

"Takdir ediliyorsanız değil taklit ediliyorsanız başarmışsınız demektir." - Einstein Profesyonel işbirlikleriniz için bilirkisi[at]webdeyazilim[.]com adresime mail gönderebilirsiniz.

“Android için en iyi 15 Hack Uygulamaları & Araçları ✔️ 2023” üzerine 2 yorum

  1. Çok etkili ve güvenilir bir hacker tanıyorum ve tavsiye edebilirim. E-posta adresini Quora’dan aldım, çok iyi biri ve bana birkaç kez yardımcı oldu, hatta çok uygun bir fiyata hesabımdaki bazı tutarsızlıkların giderilmesine yardımcı oldu. birinci sınıf bir hizmet sunuyor ve onunla iletişime geçtiğime gerçekten sevindim. Silinen/eski mesajlarınızı, arama kayıtlarınızı, e-postalarınızı, fotoğraflarınızı geri almak ve ayrıca eşinizin sosyal ağ hesaplarından herhangi birini (facebook, instagram, telegram, tiktok, messenger sohbet, snapchat ve whatsapp) hacklemek istiyorsanız konuşmanız gereken doğru kişi o. , Yasal ve geniş bir yelpazede hackleme hizmetleri sunuyor. Ücretleri uygun fiyatlı ve güvenilirdir. Bu benim iyi yapılan bir işi takdir etme şeklimdir. Yardım için aşağıdaki adres aracılığıyla onunla iletişime geçin..
    E-posta: sansür** @ gmail com

    Cevapla

Yorum yapın