Başlangıç Haber AdSense, ilk fiyat açık artırması modeline geçiş yapıyor

AdSense, ilk fiyat açık artırması modeline geçiş yapıyor

0

AdSense’i basitleştirmek amacıyla sürdürdüğümüz çalışmalar kapsamında, önümüzdeki aylarda AdSense (İçerik, Video ve Oyunlar İçin AdSense) açık artırmaları için ikinci fiyat modeli yerine ilk fiyat modelini kullanmaya başlayacağız. Bu değişiklik, alıcıların AdSense’te sunulan reklam alanınızı satın almasını kolaylaştıracaktır. Yapmanız gereken bir işlem yoktur ve büyük olasılıkla kazancınızda herhangi bir değişiklik görmeyeceksiniz. AdSense açık artırmasının işleyiş şekli değişmeden önce hazırlanabilmelerini sağlamak için bu durumu reklamveren iş ortaklarımıza şimdiden bildiriyoruz.

Google Adsense Gelir Arttırma Yöntemleri

Yayıncılara ve reklamverenlere sağladığı avantajlar

Açık artırma modelini AdSense, Ad Manager ve AdMob genelinde sadeleştirerek açık artırma sürecimizi görüntülü reklamcılık ekosistemindeki diğer reklam satış platformlarıyla uyumlu hale getiriyoruz. Bu durumun, reklamverenlerin dijital reklamcılık alanında harcama yaparken duyduğu güveni artıracağına ve bu artışın zaman içinde yayıncılara fayda sağlayacağına inanıyoruz.

Değişiklik için hazırlanma

İlk fiyat açık artırması modeline geçişin bu yıl tamamlanmasını bekliyoruz. Herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Bu değişiklikler otomatik olarak uygulanacaktır.

Kaynak: https://support.google.com/adsense/answer/10857159

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!