UQC Coin Nedir? Uquid Coin Nasıl ve Nereden Alınır?
Borsa, Haber, Kripto Para

UQC Coin Nedir? (Uquid Coin) ✔️ Fiyatı, Geleceği, Yorumu

Alışveriş madenciliği kavramı ile bilinen ve E-Ticaret sektöründe bulunan kişiler ile kurumların ilgisini çekmeyi başaran Defito altyapısı ve Uquid Coin, son zamanlarda tekrar yükselmeye başladı. Bu yüzden birçok yatırımcı ve geliştirici UQC Coin nedir sorusunu araştırmaya başladı. 2017 yılının sonlarından beri piyasalarda bulunan ve bazı E-Ticaret platformları tarafından aktif olarak kullanılmakta olan bu proje, gelecekte değerlenme potansiyelini bünyesinde barındırmaktadır. Bizler de bu içeriğimizde UQC Coin nedir, nereden alınır, geleceği nasıl olacak, yorumları nasıldır ve fiyatı ne kadardır gibi soruları yanıtlandırmaya çalışacağız.

UQC Coin Nedir? Uquid Coin Nasıl ve Nereden Alınır?
UQC Coin Nedir? Uquid Coin Nasıl ve Nereden Alınır?

UQC Coin (Uquid Coin) Nedir?

UQC Coin, ERC-20 altyapısında geliştirilmiş olan ve e-ticaret sektörünün de blok zincirleri ile entegre bir şekilde çalışmasını amaçlayan kripto para birimi olarak karşımıza çıkmaktadır. Nispeten uzun zamandır piyasalarda bulunan kripto paramız, kendi sektöründe başarılı bir ilerleme göstermiş olup, günümüzde bu sektörde etkili bir rol oynamaktadır. Sistem üzerinde alışveriş yapan ve bu noktada UQC Coin kullanan kullanıcılar, her alışverişlerinin karşılığında belli miktarda UQC Coin elde edebiliyorlar. Ayrıca ticaretin gerçekleşmesini sağlayan satıcılar da aynı şekilde kripto para kazanıyorlar.

Belirtilen bu süreçlerde kullanıcılara fazladan verilen UQC Coin’ler yeni arz olarak üretiliyor ve işlemlerin onaylanması sonucunda piyasaya sürülüyor. Buna da alışveriş madenciliği ismi veriliyor. Merkeziyetsiz bir yapıya sahip olan projemiz belirttiğimiz özelliklerden ötürü her geçen gün daha fazla talebe sahip oluyor. Fakat üretimler kademeli olarak gerçekleştirildiği ve toplu bir şekilde dağıtım yapıldığı için bazı dönemlerde e-ticaret alanında kullanılması tercih edilmeyebiliyor. Defito sistemleri ve UQC Coin hakkında teknik bilgileri incelemek isterseniz Uquid Coin Whitepaper makalesine göz atabilirsiniz.

UQC Coin İstatistikleri

UQC Coin, düşük arz miktarına ve kabul edilebilir seviyede market hacmine sahip olan bir kripto para birimi. Dolayısıyla yüksek fiyatlandırılıyor ve bu durum yatırımcıların ilgisini çekmeyi başarıyor. En değerli kripto paralar listesinde 345. Sırada bulunmasına rağmen, benzer kripto para birimlerine göre daha iyi bir performans sergilediğini de unutmamak gerekiyor.

 • UQC Coin (Uquid Coin) toplam market hacmi 750 Milyon Dolar seviyesinin üstündedir.
 • Toplam arz miktarı 40 Milyon adet olan kripto paramızın dolaşımdaki arz miktarı 10 Milyon adettir.
 • UQC Coin, kripto para piyasalarının %0,01’lik kısmına hâkim durumdadır.

UQC Coin istatistiklerini incelediğimizde kripto paramızın arz miktarı ilk dikkat çeken nokta oluyor. Çünkü böylesine düşük arz miktarları genelde bu tip kripto para birimlerinde görülmüyor. Bu yüzden yatırımcılar kripto paramızın daha sağlam temellere sahip olduğunu düşünüyorlar.

kripto para
kripto para

UQC Coin Yorum

UQC Coin, geliştirilmiş bir DeFi projesi olmasının yanında yeni teknolojiler için oldukça önemli olan e-ticaret sektörü için blok zincirlerinin kullanımını teşvik ediyor ve böylece ilgi çekici bir kripto para haline geliyor. Ayrıca içerisinde stake ve farm gibi özellikleri de barındırdığı için transfer yapılmadığı dönemlerde yatırımcılar varlıklarına faiz geliri sağlayabiliyorlar. Bunun yanında pazar içerisinde birden fazla satıcının toplam ürün stoklarını ve fiyatlarını bir araya getirerek, tüketiciler için en uygun ortamları hazırlamaktadırlar. Böylece kullanıcılar her noktadan en karlı şekilde ayrılabilirler.

Bu özellikler incelendiğinde UQC Coin’in önemini bir kez daha görebilmek ve benimseyebilmek mümkün hale geliyor. Bunun farkında olan kripto para bilirleri ise UQC Coin yorumlarını bu doğrultuda, beklentinin üstünde potansiyele sahip olarak belirtiyorlar. Yatırımcısına kazandırmasının yanında geliştiricilere ve satıcılara da büyük fırsatlar sunan UQC Coin, herkese kazan kazan politikasını uyguluyor. Dolayısıyla her geçen gün artan talebe sahip grafik çizmeyi başarıyor.

UQC Coin Fiyatı

Yukarıda da belirttiğimiz gibi düşük arz miktarına sahip olduğu için değerlenmesi diğer kripto para birimlerine göre daha kolay olan UQC Coin, 2021 yılına kadar sabit bir ilerleme göstermiş olsa da yıl başı itibariyle inanılmaz bir yükseliş sürecine girdi. Daha sonrasında biraz gerileme yaşamış olsa da halen yükseliş trendi içerisinde bulunuyor ve yatırımcılarına büyük umutlar veriyor gibi gözüküyor.

 • UQC Coin (Uquid Coin) tüm zamanlar en yüksek değeri Mayıs 2021 tarihinde $33.71 olarak kaydedildi.
 • UQC Coin (Uquid Coin) tüm zamanlar en düşük değeri Mayıs 2019 tarihinde $0.03707 olarak kayıtlara geçti.

UQC Coin fiyatı günümüzde $16 ile $20 arasında değişkenlik gösteriyor. Diğer kripto para birimleri ile kıyaslandığında daha düşük fiyat hareketliliğine sahip olmasına rağmen kısa süre içerisinde $1 değerlerinden buralara geldiğini unutmamak gerekiyor. Yeni bir yükselişe yakın olması da rekor gelecek mi beklentisini oluşturuyor.

UQC Coin Geleceği

En düşük değerinden en yüksek değerine iki yıl içerisinde erişmeyi başaran ve bugüne kadar %50000 oranından daha fazla yükselen UQC Coin, yatırımcılarına her açıdan kazandırmaya devam ediyor. Bu noktada satıcılar da ödemeleri kripto paramız ile aldıkları için değerlerini her seferinde daha da fazla katlamayı başarıyorlar. Grafiği incelendiğinde yükseliş trendi içerisinde bulunan UQC Coin geleceği hakkında neredeyse herkes ılımlı ve olumlu bir yaklaşım sergilemektedir. Haliyle kripto paramıza olan ilgi artmakta bu da direkt olarak fiyatlanmasına yansımaktadır.

UQC Coin, genellikle yatırımdan ziyade e-ticaret noktalarında ve pazarlarda aktif olarak kullanıldığı için kripto paramıza olan talep azalmamaktadır. UQC Coin yatırımcıları bu durumun farkında oldukları için yeni yükselişlerin ve rekorların yakın zamanda geleceğine inanmaktadırlar. Yapılan analizler ve çıkarılan raporlar sonucunda kripto paramızın önümüzdeki seneye kadar yeni bir rekor denemesi yapması ve birkaç yıl içerisinde $50 seviyesini rahatlıkla geçmesi beklenmektedir.

kripto para
kripto para

UQC Coin (Uquid Coin) Nasıl ve Nereden Satın Alınır?

Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi ERC-20 altyapısını kullanan ancak kendi altyapısını da geliştirmeye devam eden kripto paramız, çok fazla bilinirliğe sahip olmadığı için bazı platformlarda kendine yer bulamıyor. Fakat popülerliği arttıkça ve sektörde adını duyurdukça bu durumun değişeceği düşünülüyor. Dolayısıyla mevcut durumda UQC Coin alım satım işlemleri gerçekleştirebileceğiniz çok fazla kripto para borsası bulunmamaktadır.

 • KuCoin – En Yüksek Hacme Sahip Borsa
 • Bittrex
 • ProBit Global
 • Bibox
 • Omgfin
 • VCC Exchange
 • IndoEx
 • VinDAX

Sahip olduğunuz varlıklarınızı ERC-20 altyapısını destekleyen tüm platformlarda ve dijital cüzdanlarda (TrustWallet, MetaMask, ConnectWallet vs.) barındırabilmeniz mümkündür. Ayrıca kendi platformuna kayıt olarak stake ve farm gibi işlemler yapabilir, alışverişleriniz için UQC Coin kullanabilirsiniz.

Umarız içeriğimiz sayesinde UQC Coin nedir, nereden alınır, geleceği nasıl olacak, yorumları nasıldır, fiyatı ne kadardır gibi sorularınıza cevap bulabilmiş ve kendi analizlerinizle bir yatırım planı oluşturabilmişsinizdir. Diğer inceleme içeriklerimiz için sitemizdeki kripto para sayfasına göz atabilirsiniz. Buradaki hiçbir açıklama ve yorum yatırım tavsiyesi değildir!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.