TRU Coin Nedir? (TrueFi) ✔️ Fiyatı, Geleceği, Yorumu, Satın Al

TRU Coin Nedir sorusu, kripto para piyasalarında faiz geliri elde etmek isteyen ve varlıklarını arttırmayı amaçlayan yatırımcılar tarafından araştırılmaktadır. Büyük bir havuz oluşturmayı amaçlayan ve kullanıcılarına çeşitli avantajlar sunmakta olan TrueFi platformu, kısa süredir piyasalarda yer alıyor ve dikkat çekici bir DeFi projesi olarak karşımıza çıkıyor. İçeriğimizde TRU Coin nedir sorusunu yanıtlandıracak ve fiyatı, geleceği, yorumları, istatistikleri gibi detayları sizlerle paylaşacağız.

TRU Coin Nedir? TrueFi Nasıl ve Nereden Alınır?
TRU Coin Nedir? TrueFi Nasıl ve Nereden Alınır?

TRU Coin (TrueFi) Nedir?

Büyük ve kazançlı bir likidite havuzu oluşturan ve böylece yatırımcılara çeşitli kazanç oranları sunmakta olan TRU Coin, bugüne kadar ciddi bir ilerleme kaydetmiş ve dikkat çekmeyi başarmıştır. TrueFi projesi içerisine her yatırımcı katılabilir ve farklı seçeneklere sahip faiz paketlerini seçebilirler. Sistem üzerinde farm ve stake gibi yöntemlerle kazanç sağlanmakta ve bu kazançlar TRU Coin olarak hesaplara yatırılmaktadır. Böylece TRU Coin üretimi de yapılır ve dolaylı yoldan talep arttırılmış olur.

TRU Coin, tamamen merkeziyetsiz bir yapıya sahiptir ve likidite havuzlarından kazanç sağlamak isteyen yatırımcılar için büyük fırsatlar sunmaktadır. Sistem içerisinde her yatırımcı kendi risk oranını ayarlayarak kazancını hesaplayabilir ve buna göre paket oluşturabilir. Bu sistemlerden TRU Coin kazanan yatırımcılar, bakiyelerini çevirmemeleri durumunda sistem üzerindeki güncellemelere de oy verebilme hakkına sahip olurlar. Böylece tamamen kullanıcı kontrolüne sahip bir platform oluşturulmuş olur. TrueFi ve TRU Coin hakkında detaylı bilgileri incelemek isterseniz TrueFi resmî web sitesine göz atabilirsiniz.

TRU Coin İstatistikleri

TRU Coin istatistikleri incelendiğinde, kripto paramızın istikrarlı bir şekilde yükseliş yaşadığını görebiliyoruz. Sürekli olarak market hacmini arttıran ve platformun isminin duyulmasıyla talebinin arttığı TRU Coin, kabul edilebilir seviyede arz miktarına sahip olduğu için değer konusunda da her geçen gün yükseliyor.

  • TRU Coin (TrueFi) toplam market hacmi 620 Milyon Dolar seviyesinin üstündedir.
  • Kripto paramızın maksimum arz miktarı 1,45 Milyar adet, toplam arz miktarı 1,44 Milyar adet ve dolaşımdaki arz miktarı 548 Milyon adettir.

Görüldüğü üzere henüz çok fazla kişiye erişmemiş olan ve talebini istediği seviyede arttıramamış olan TRU Coin arzı, likidite havuzundan direkt olarak yapılmakta ve böylece piyasalara aktarımı gerçekleşmektedir.

kripto para
kripto para

TRU Coin Yorum

TRU Coin yorumları incelendiğinde, kripto paramızın faiz geliri elde etmek isteyen yatırımcılar için istenilenden de uygun olduğunu net bir şekilde gözlemleyebiliyoruz. Her yatırımcıya kendi planını oluşturma imkânı sunduğu için bu kripto para hakkında az da olsa bilgisi olan kişiler yatırım yapmayı tercih ediyorlar. Kısacası tek sorununun adını tam anlamıyla duyuramamış olduğu düşünülmektedir. Bu yüzden genel çerçevede incelendiğinde başarılı bir ilerleme sergilediği ve yakın gelecekte kripto para piyasalarında etkin bir rol oynayacağı su götürmez bir gerçektir.

TRU Coin Fiyatı

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi TRU Coin fiyatı, kabul edilebilir arz miktarı ve ortalama market hacmi sebebiyle beklenen seviyelerdedir. Günümüzde $0.40 ile $0.60 arasında bir değere sahip olsa da birkaç ay öncesine kadar rekor seviyesine ulaşmıştır. İstikrarlı yükselişi sebebiyle her an yeni bir rekor kıracakmış izlenimi vermektedir.

  • TRU Coin (TrueFi) tüm zamanlar en yüksek değeri Ağustos 2021 tarihinde $1.04 olarak kayıtlara geçmiştir.
  • TRU Coin (TrueFi) tüm zamanlar en düşük değeri ise Kasım 2020 tarihinde $0.1083 olarak kaydedilmiştir.

Henüz yeni bir kripto para birimi olduğu için çok fazla yükseliş göstermemiş olan ancak büyük bir potansiyeli içerisinde barındıran TRU Coin, en düşük seviyesinden günümüze %300 oranında yükseliş göstermiştir. Ancak düşüşte olan piyasaların etkisiyle bu kripto para birimi de mevcutta düşüş trendi içerisinde yer almaktadır.

TRU Coin Geleceği

TRU Coin geleceği, yukarıda da bahsettiğimiz gibi büyük bir potansiyele sahiptir. Birçok kripto para bilirine göre zamanla faiz gelirlerine olan ilgi artacak ve daha fazla yatırımcı stake ile farming gibi sistemleri kullanmaya başlayacak. Bu konuda oldukça iyi oranlar sunan TrueFi platformu daha fazla kullanılabilir ve dolayısıyla TRU Coin’in platformlarda kullanım oranı artış gösterebilir. Böylece kripto paramıza olan talep her geçen gün artacak ve değerini de durmadan arttıracaktır.

TRU Coin’in mevcut yatırımcıları ise kripto paramızın ilerleyen zamanlarda çok daha fazla noktada haber konusu olacağını ve en değerli kripto paralar arasına gireceğini savunuyorlar. Bugün en değerli kripto paralar listesinde 305. Sırada bulunan TRU Coin hakkında önümüzdeki birkaç sene içerisinde $5 değerine ulaşabileceğini ve daha sonrasında daha da yüksek seviyelere ulaşabileceğini belirtmekteler. Fakat bunun gerçekleşmesi için talebinin mevcut duruma göre 10 kattan fazla artması ve platform üzerinde çok daha fazla varlığın kilitlenmesi gerekiyor.

kripto para
kripto para

TRU Coin (TrueFi) Nasıl ve Nereden Satın Alınır?

TRU Coin, ERC-20 altyapısında geliştirilmiş bir kripto para birimidir. Bu yüzden Ethereum desteklenen tüm platformlarda kullanımı mümkündür. Fakat bu durum kripto para borsalarında geçerli olmadığı için TRU Coin alım satım işlemleri için nereleri kullanabileceğiniz öğrenmeniz gerekiyor. Bugün 20’den fazla borsada bulunan kripto paramızı dünyanın önde gelen borsalarından olan Binance üzerinden alabilirsiniz. Ayrıca Coinbase Exchange, FTX, Poloniex, KuCoin, UniSwap gibi kripto para borsaları üzerinde de TRU Coin işlem çiftleri bulunmaktadır.

Sahip olduğunuz TRU Coin varlıklarınızı MetaMask, Trust Wallet ve ConnectWallet gibi dijital cüzdanlara aktararak uzun vadeli yatırımlar da yapabilmeniz mümkündür. Veya direkt olarak TrueFi platformuna aktarım sağlayarak faiz gelirleri elde edebilir, stake ile farming işlemleri uygulayarak varlıklarınızı arttırabilirsiniz.

İçeriğimizde TRU Coin nedir, nereden alınır, geleceği nasıl olacak, yorumları ve fiyatı ne kadardır gibi çok sorulan soruları cevaplandırmaya çalıştık. Umarız sizler de aradığınız bilgilere içeriğimiz sayesinde ulaşabilmiş ve kripto paramız hakkında detaylı bilgi sahibi olmuşsunuzdur. Benzer içeriklerimiz için sitemizdeki kripto para sayfasına göz atabilirsiniz. Burada ve diğer içeriklerimizde bulunan hiçbir açıklama ve yorum yatırım tavsiyesi değildir!

Yorum yapın