TFBX Coin Nedir? TrueFeedBack Nasıl ve Nereden Alınır?
Borsa, Haber, Kripto Para

TFBX Coin Nedir? (TrueFeedBack) ✔️ Fiyatı, Geleceği, Yorumu

TFBX Coin nedir sorusu, ülkemizde üretildiği ve yerli bir kripto para birimi olduğu için özellikle Türk yatırımcı tarafından sıkça araştırılıyor. Fakat bu kripto para biriminin ne olduğu, hangi amaca hizmet ettiği ve neden kullanıldığı birçok kişi tarafından bilinmiyor. Birçok kişiye gelir kapısı olan bu kripto para birimi ve altyapısı sayesinde hem bilgiye erişim kolaylaşıyor hem verilerin güvenliği artıyor hem de kazanç sağlanıyor. 2019 yılının sonlarından beridir piyasada bulunan ve uygulaması her geçen gün daha çok kişi tarafından indirilen bu proje ve kripto paramız çok fazla ilerleme sağlayamamış olsa da geleceği parlak görünüyor. Bizler de bu içeriğimizde TFBX Coin nedir sorusunu cevaplandıracak ve fiyatı, yorumları, geleceği gibi detayları paylaşacağız.

TFBX Coin Nedir? TrueFeedBack Nasıl ve Nereden Alınır?
TFBX Coin Nedir? TrueFeedBack Nasıl ve Nereden Alınır?

TFBX Coin (TrueFeedBack) Nedir?

TFBX Coin, Türk iş ve bilim adamları tarafından geliştirilmiş bir mobil kazanç sağlama uygulaması sonucunda ortaya çıkmıştır. Kullanıcılar TrueFeedBack uygulaması üzerinde anketler oluşturabilir ve sorular sorabilir. Bu sayede büyük işletmeler saha çalışmalarını, bilim adamları ise bilimsel araştırmalarını bu platform üzerinde rahatlıkla yapabilir. Belirtilen süreçlerde ise anketlere katılan ve soruları cevaplandıran kişiler TFBX Coin ödülü kazanırlar. Böylece hem araştırmalar yapılır hem de kullanıcılara gelir kapısı oluşturulmuş olur.

TFBX platformu verileri toplama, depolama ve paylaşma işlerinin hepsini bir arada yönetmektedir. Bu noktada tüm kullanıcıların anonim kalmasını sağlayarak güvenliği bir adım daha yukarı taşımaktadır. Ayrıca elde edilen tüm veriler blok zinciri üzerinde şifrelenmiş bir şekilde barındırılmakta ve dışarıya çıkarılması nerdeyse imkânsız hale gelmektedir. Ayrıca yine blok zincirleri sayesinde yanlış veri oluşturma ve toplama gibi problemlerin de önüne geçilmektedir. TFBX uygulaması ve TFBX Coin hakkında teknik detaylara ulaşmak için TrueFeedBack Chain Whitepaper sayfasına göz atabilirsiniz.

TFBX Coin İstatistikleri

TFBX Coin, 2019 yılının sonlarında halka arz edildi ve o günden bugüne çok fazla ilerleme sergileyemedi. Düşük market hacmi rakamlarına sahip olan ve dağıtıldığı için yüksek arzda üretilen kripto paramız, maalesef halen kendini tüm dünyaya tanıtabilmiş değil. Kendi ekosistemi olsa da altyapı konusunda ERC-20 desteğine sahip olan TFBX Coin istatistikleri yatırımcıların ilgisini çekemiyor.

  • TFBX Coin (TrueFeedBack) toplam market hacmi 21 Milyon Dolar seviyesindedir.
  • Kripto paramızın toplam arz miktarı 5 Milyar adet iken, dolaşımda olan arz miktarı 2,3 Milyar adettir.
  • TFBX Coin, en değerli kripto paralar listesinde 1045. Sırada yer almaktadır.

Görüldüğü üzere TFBX Coin diğer kripto paralara kıyasla baya geride kalmış durumda. Buna rağmen talebinin her geçen gün daha da arttığını ve market hacmini yükselttiğini belirtmekte fayda var. Bu durum çok yavaş ilerleme gösterse de kripto paramızın başarılı bir şekilde ilerlediğini söyleyebiliriz.

kripto para
kripto para

TFBX Coin Yorum

TFBX platformu oldukça niş bir alana hitap ediyor. Genellikle araştırma yapan kişiler ve kurumlar tarafından tercih ediliyor. Bunun yanında küçük kazançlar elde etmek isteyen kişiler tarafından kullanılıyor ve piyasaya arzı gerçekleşiyor. Hızlı bir yükseliş sergileyememesinin ardındaki en büyük nedenin de bu olduğu düşünülüyor. Tüm bunlara rağmen TFBX Coin yorumlarından çıkarılan sonuçlar genelde yatırım yapılabilir oluyor. Fakat bu yatırımın diğer kripto para birimlerine göre daha az olması gerektiği ve dikkatli incelemelerin zorunlu olduğu belirtiliyor.

TFBX Coin, projesi doğrultusunda yanlış bir adım atmamış gibi gözüküyor. Fakat çok fazla arz miktarı bulunduğu ve bunu ücretsiz bir şekilde dağıttığı için istediği performansı yakalayamıyor. Ve projesi gereği bunu yapması gerektiği için de eli kolu bağlı gibi gözüküyor. TFBX Coin yatırımcıları ise ilerleyen zamanlarda kripto paramızın daha da değerleneceğini ve birçok noktada aktif olarak konuşulacağını iddia ediyorlar. Bunun gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini bilmiyoruz ancak maksimum arz miktarına ulaşıldığında bir şeylerin değişeceğinden eminiz.

TFBX Coin Fiyatı

TFBX Coin fiyatı yüksek arzı sebebiyle diğer kripto para birimlerine göre daha düşük. Ancak değişimleri değer bazında değil oran bazında hesaplamak gerekiyor. Belirttiğimiz açıdan incelendiğinizde ise ciddi anlamda ilerleme gösterdiğini ve yatırımcısına hatırı sayılır kazançlar verdiğini daha net bir şekilde görebiliyoruz.

  • TFBX Coin (TrueFeedBack) tüm zamanlar en yüksek değeri Nisan 2021 tarihinde $0.0188 olarak kaydedilmiştir.
  • TFBX Coin (TrueFeedBack) tüm zamanlar en düşük değeri Mart 2020 tarihinde $0.0000704 olarak kayıtlara geçmiştir.

TFBX Coin, yalnızca bir yıl içerisinde ciddi anlamda yükseliş göstererek yatırımcıların ilgisini çekmeyi başarmıştır. Durum böyle olunca market hacmini arttırmış ancak istediği seviyeye ulaşamamıştır. Fakat bu ilerleme kripto paramızın ne derece önemli olduğunu bir kez daha kanıtlar niteliktedir.

TFBX Coin Geleceği

TFBX Coin, günümüzde $0.003 ile $0.005 arasında değer değişimi gösteriyor. En yüksek seviyesinin bir miktar altında işlem gören TFBX Coin geleceği hakkında ise oldukça olumlu yorumlar yapılıyor. Bugün büyük bir kitleye hitap eden ve arkasında binlerce takipçi bulunduran projemiz, içerisinde birçok araştırmaya yer veriyor. Kripto para bilirleri de özellikle arz miktarının sınıra ulaşması ile birlikte kripto paramızın hızla yükseliş dönemlerine gireceğini belirtiyorlar.

TFBX Coin, en düşük seviyesinden günümüze %5800 oranında yükseliş gösterdi. Bu da yatırımcısının çok fazla kazanç elde ettiği anlamına geliyor. Hatta ücretsiz bir şekilde bu kripto para birimini kazanarak cüzdanlarına aktaran kişiler bile ciddi geri dönüşler aldılar. Bu yüzden TFBX Coin’in ilerleyen birkaç yıl içerisinde yeni rekor denemesi yapacağını ve 2030 yılına kadar $0.1 değerine ulaşacağını öngörüyorlar. Bunun gerçekleşmesi için market hacmini ciddi oranda arttırması ve uygulamasının kullanımını yaygınlaştırması gerekiyor.

kripto para
kripto para

TFBX Coin (TrueFeedBack) Nasıl ve Nereden Satın Alınır?

TFBX Coin, yazımızın başında da bahsettiğimiz gibi ERC-20 altyapısından destek alıyor. Bu yüzden Ethereum destekleyen tüm platformlarda bulundurulabiliyor. Bunun yanında kendi platformları üzerinden ücretsiz bir şekilde kazanılabiliyor ve buralarda saklanabiliyor. Yalnızca yatırım amaçlı TFBX Coin alım satımı yapmak istiyorsanız ise başvurabileceğiniz yalnızca iki adet kripto para borsası bulunuyor. Bu borsalar da BitGlobal ve Uniswap’tır.

Bunun yanında yine ERC-20 altyapısını destekleyen Trust Wallet, MetaMask, Ledger ve ConnectWallet gibi dijital düzdanlar üzerinde TFBX Coin varlıklarınızı barındırabilir, yeri geldiği zaman transfer edebilirsiniz. Nakde çevirmek için ise yukarıda bahsettiğimiz iki borsayı kullanabilirsiniz.

İçeriğimizde tüm detaylarıyla TFBX Coin nedir, nasıl kazanılır, nereden alınır, istatistikleri nasıldır, geleceği nasıl olacak gibi soruları yanıtlandırmaya çalıştık. Burada bulunan hiçbir yorum ve açıklamanın yatırım tavsiyesi olmadığını unutmayın! Diğer inceleme içeriklerimiz için kripto para kategorisine göz atmak isteyebilirsiniz.

Bu içeriği buradan değerlendirebilirsiniz.
[1 kişinin oyu: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.