Başlangıç Haber TAKİPÇİ VE BEĞENİ HİLESİ YAPANLAR DİKKAT!

TAKİPÇİ VE BEĞENİ HİLESİ YAPANLAR DİKKAT!

0

Sosyal medya olarak kullandığımız bir uygulama olan instagram’da fazla beğeni ve fazla takipçimiz olması ne kadar havalı görünse de bazen havalı olduğu kadarda zararlı olabiliyor.

İnternet üzerinde beğeni ve takipçi siteleri olduğunu hepimiz biliyoruz fakat hangileri güvenli, hangileri güvenli değil bunu bilmediğimiz aşikar.

beğeni takipçi kazanma hilesi ile ilgili görsel sonucu

İnstagram beğeni, takipçi kazanma fırsatı diyerek veya “Uygun fiyata az bütçelerle ve maliyetlerle, instagram takipçi kazanma fırsatı” diye slogan atıp sosyal medyada reklam yapan belki de binlerce site var…

Peki bu sitelerin zararları nelerdir?

Bu siteler takipçi ve beğeni paketleri almak istediğinizde hesap bilgilerinizi ister ve girdiğiniz taktirde sosyal medya hesabınızı artık sadece siz kullanmıyor olursunuz, hatta hesap bilgilerinizi girdikten bir süre sonra belki de hesabınıza giriş dahi yapamayabilirsiniz.

Peki neden mi?

Siz hesap bilgilerinizi girdiğiniz de sistem sahiplerinin oluşturdukları ve bizlerin bilmediği panele bilgilerimiz gidecektir ve sistem sahipleri de ulaştıkları bilgilerden çok rahat bir şekilde tıpkı hesap   sahibiymiş gibi hesapları kontrol edebileceklerdir. Bu durum karşısında hesap şifremi değiştiririm diyenler olacaktır.

instagram takipçi hilesi zararları

Üzgünüm hesap bilgileriniz çerezlere yani girdiğiniz sistem de ki panel içerisinde kayıtlı olduğu için bu geçerli bir önlem olmayacaktır.

Peki bu durumlara düşmemek için ne yapmalısınız…

“En basiti hesap için takipçi ve beğeni paketleri alırken hesap bilgilerini girmeye gerek duyulmadığını bilmeliyiz  ve hesaba uygulama harici hiçbir yerden girmemeliyiz çünkü bunun için hesap ismi yeterlidir.

Dolayısıyla en iyisi hesaplarımızı normal bir şekilde kullanmaya devam edelim.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!