Başlangıç Haber Savaş Oyunu Chivalry II Çıkış Tarihi Ertelendi

Savaş Oyunu Chivalry II Çıkış Tarihi Ertelendi

0

Savaş oyunu Chivalry II çıkış tarihi ertelendi. Oyun severlerin merakla beklediği oyun hikayesinin orta çağda geçen savaş oyunu olan ve Chivalty ll çıkış tarihi değişti. Oyunun yapımcısı olan Torn Banner Studios tarafından gelen açıklamada oyun severlerin bu yıl merakla çıkması beklediği oyunun çıkış tarihi 2021 yılına ertelendiği açıklaması geldi.

Savaş Oyunu Chivalry II Çıkış Tarihi Ertelendi
Savaş Oyunu Chivalry II Çıkış Tarihi Ertelendi

Savaş Oyunu Chivalry II

İlk olarak Chivalry: Medieval Warfare olarak 16 Ekim 2012 yılında piyasaya giriş yapan ve Düello, Team Deathmatch, Son Ayakta Kalan Takım, King of the Hill, Bayrağı Ele Geçir ve Takım Hedefi modları ile oyun oynama fırsatı sunan Chivalry: Medieval Warfare oyununun devamı olarak bu yıl çıkması beklenen Chivalry ll gelen açıklamalar sonrası 2021 yılında çıkacağı ama hangi tarihte çıkacağı paylaşılmadı.

Oyunun yapımcı firması tarafından gelen açıklamada oyunun istedikleri seviyeye ulaşmadığı ve önceki oyunun devamı olacağı için sahip olacağı hikaye, grafik ve oynanış ile oyunu piyasa çıkartmak istediklerinden dolayı çıkış tarihinde ertelenme gerçekleştiğini belirtti.

Gerçekleşen ertelemenin dünya geneli yaşanan pandemi sorununda ve oyun içinde istedikleri seviyeye ulaşılmadığı için erteleme kararında büyük faktör oldu. Yapılan yenilemeler ile birlikte 2021’de çıkacak olan oyunda yeni haritalar, özellikler oyun severleri karşılayacak gibi duruyor. Oyunda yer alan atlarında ilk etapta oyunda yer almayacağı yapılan açıklamada yer alan bir diğer konuydu.

Savaş Oyunu Chivalry II

Chivalry II Çıkış Tarihi

Erteleme kararı ile oyunu merakla bekleyen oyun severler bu duruma üzülmüştü. Bu durum üzerinde oyunun geliştirici firması tarafından açıklamada oyunun sunulacak olan beta sürümünün bu ertelemeden dolayı etkilenmeyeceği ve beta sürümünün yayınlanacağı açıklandı. Oyunun beta sürümüyle ilgili ise ne zaman çıkacağı hakkında kesin bir tarih bilinmiyor.

Oyun 2021 yılında PC, Xbox One, Xbox Series X, PlayStation 4 ve PlayStation 5 platformları için piyasaya sürülecek.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!