Başlangıç Haber Samsung Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Flip 3 Fiyatı Belli Oldu

Samsung Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Flip 3 Fiyatı Belli Oldu

0

Samsung markasının 2 farklı katlanabilir akıllı telefon modeli Galaxy Z Fold 3 ve Flip 3 fiyatı belli oldu. Yakın zamanda piyasaya sürülecek olan telefonlar hakkında detaylar haberimizin devamında…

galaxy-z-fold-3-min

Samsung, bir süredir katlanabilir akıllı telefonlar üzerinde çalışmalarına devam ediyor. Her ne kadar bu tarz telefonlar çok da popüler bir hal almasa da, katlanabilir telefonlar ile teknolojileri zorlamak, şirketlerin güç gösterisi gibi bir hal almış durumda. Samsung tarafından yakın zamanda piyasaya sürülecek 2 telefon Galaxy Z Fold 3 ve Flip 3 modellerinin de fiyatları ortaya çıktı.

Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Flip 3 modelleri resmi olarak 11 Ağustos döneminde tanıtılacak ve bu dönemde net bilgiler elde edilecek. Ancak daha önce de paylaştığı bilgilerin doğru çıkması ile ünlenen bir kaynak tarafından paylaşılan bilgilere göre, Samsung Galaxy Z Fold 3 fiyatı 1650 dolar olacak iken, Galaxy Flip 3 ise 1000 dolar fiyat etiketi ile çıkışını yapacak. Yani Galaxy Flip 3, Z Fold 3 modelinde yüzde 20 daha ucuz bir şekilde karşımıza çıkacak.

Bu fiyat bantlarındaki akıllı telefonların Türkiye pazarında nasıl bir fiyatlandırmaya sahip olacağını bilmiyoruz. Ancak Galaxy Flip 3 modeli 10.000 TL’den, Galaxy Z Fold 3 modeli ise 15.000 TL’den daha ucuz olmayacaktır.

galaxy-z-flip-3-min

Ayrıca Samsung, daha fazla müşteriye ulaşmak için çeşitli satış stratejileri uygulamaya devam edecektir. Son yıllarda Samsung, takas yöntemi ile eski akıllı telefonunu getirenlere yeni akıllı telefonu oldukça güzel indirimler ile sağlıyordu. Yine benzeri bir kampanyanın yürürlükte olması muhtemel gözüküyor.

Samsung, Ağustos ayında bu iki modelini tanıttıktan sonra ise gözler, markanın sıradaki amiral gemisi Galaxy S22’ye çevrilecek. Bilindiği üzere Samsung, bu sene herhangi bir Galaxy Note serisinin piyasaya sürülmeyeceğini belirtmişti.

Peki siz Galaxy Z Fold 3 ve Flip 3 modelleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce katlanabilir telefonlar gerçekten gerekli mi? Siz de görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla akıllı telefon haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!