SAMO Coin Nedir? Samoyedcoin Nasıl ve Nereden Alınır?
Borsa, Haber, Kripto Para

SAMO Coin Nedir? (Samoyedcoin) ✔️ Fiyatı, Yorumu, Geleceği

SAMO Coin Nedir sorusu, şaka amaçlı kripto paralar hakkında araştırmalar yapan birçok yatırımcı tarafından sıkça araştırılmaktadır. Yakın zamanda piyasaya sürülmüş olan ve köpek temalı kripto paralar arasında en iyi olduğunu iddia eden SAMO, kısa süre içerisinde ciddi bir ivme kazanarak en değerli kripto paralar arasına girmiştir. Bugün adı çok bilinmese de ciddi bir yatırımcı kitlesine sahip olduğu için ilgi çekmeyi başarmaktadır. İçeriğimizde tüm detaylarıyla SAMO Coin Nedir, nereden alınır geleceği nasıl olacak, istatistikleri nasıldır ve fiyatı ne kadardır gibi soruları cevaplandıracağız.

SAMO Coin Nedir? Samoyedcoin Nasıl ve Nereden Alınır?
SAMO Coin Nedir? Samoyedcoin Nasıl ve Nereden Alınır?

SAMO Coin (Samoyedcoin) Nedir?

SAMO Coin, aynı Dogecoin ve Shiba Coin gibi şaka amaçlı üretilmiş fakat farklı bir yapıya bürünmüş kripto para birimidir. Bazı hedefleri bulunsa da genel anlamda bir topluluk oluşturmayı ve diğer şaka coinleri geride bırakmak istemektedir. Bu konudaki iddiası her geçen gün artmaktadır ve böylece bilinirliği tüm yatırımcılara ulaşmaktadır. İlerleyen zamanlarda belirttikleri mağaza gibi projelerini de hayata geçirmek istemektedirler.

Diğer şaka kripto paralarından farklı olarak Solana altyapısında geliştirilmiş olan SAMO Coin, güçlü bir izlenim vermeyi başarıyor. Ayrıca önümüzdeki aylarda kendine ait NFT öğelerini de satışa çıkaracağını, böylece kripto paraya daha fazla fon oluşturulacağını belirtiyorlar. Bunun yanında fiziksel mağazalar açarak kripto parayı desteklemek istiyorlar. Genelde tüm şaka kripto paralarında böyle amaçlar olsa da şimdilik ilerlemesine göre diğerlerinden ayrılıyor gibi gözüküyor.

SAMO Coin İstatistikleri

SAMO Coin (Samoyedcoin), geçtiğimiz günlerde yeni rekor seviyesine ulaştı ve birçok kişinin ilgisini çekmeyi başardı. Bu yüzden kripto paramız hakkında yapılan araştırmalarda da ciddi bir artış görülmekte. Bu durum SAMO Coin talebinin artmasını sağlıyor ve dolayısıyla SAMO Coin istatistikleri her geçen gün daha iyi bir hale geliyor. Market hacmi günümüzde birçok kripto paranın katlarca üzerindedir.

  • SAMO Coin (Samoyedcoin) toplam market hacmi 1,2 Milyar Dolar seviyesindedir.
  • Kripto paramızın toplam arz miktarı 10,3 Milyar adetken, dolaşımda olan arz miktarı 2,7 Milyar adettir.
  • SAMO Coin, tüm kripto para piyasalarının %0,01’lik kısmını domine etmektedir.

Arz miktarının yarısından fazlasının ilerleyen süreçlerde etkinliklerle birlikte yakılacağını belirten SAMO Coin geliştiricileri bugüne kadar 4/1’lik kısmını piyasalardan sildiler. Böyle devam etmesi halinde değer kazanması kaçınılmaz olacak gibi gözüküyor. Market hacmini her geçen gün arttırıyor olması da bu tezi kanıtlar niteliktedir.

kripto para
kripto para

SAMO Coin Yorum

SAMO Coin, şaka amaçlı piyasaya sürülmüş bir kripto para birimi olduğu için birçok kişi tarafından gereksiz olduğu belirtilmektedir. Ancak diğer şaka coinlere kıyasla daha iyi bir performans sergileyerek en değerli kripto paralar listesinde x. Sıraya kadar ilerlemeyi başarmıştır. Bunun yanında geçtiğimiz günlerde yeni rekor seviyelerine ulaşarak tekrar yatırımcıların ilgi odağı olmuştur. Bu yüzden kripto paramız, hafife alındığı kadar güçsüz olmayabilir. Zaten Solana tarafından desteklenen bir yapıya sahip olduğu için varlığını muhtemelen uzun süreler korumayı başaracaktır.

İlk başta arz miktarının birçoğunu Airdrop etkinlikleri ile dağıtmış olan SAMO Coin, daha sonrasında arzın büyük bir kısmını yakacağını belirterek diğer kripto paralara kıyasla ciddi bir güven kazanmıştır. Bugün SAMO Coin yorumları, yatırımcılar tarafından olumlu iken, analizciler bu kripto para birimine bulaşılmaması gerektiğini söylüyorlar. Çünkü teknik analizlerde kripto paramızın nasıl bir yol izleyeceğini kestirmek oldukça zor. SAMO Coin ve projesi hakkında daha çok bilgiye erişmek isterseniz Samoyedcoin resmî web sitesini inceleyebilirsiniz.

SAMO Coin Fiyatı

SAMO Coin fiyatı, uzun bir süre boyunca sabit bir şekilde ilerleme gösterse de Ekim 2021 tarihi itibariyle hızlı bir şekilde yükseliş göstermeye başladı. Şu sıralarda oldukça yüksek fiyat hareketliğine sahip olan kripto paramız $0.1 seviyelerinde işlem görmektedir. Ancak bu seviyeler aşırı derecede şişmiş olduğunu göstermektedir.

  • SAMO Coin (Samoyedcoin) tüm zamanlar en yüksek değeri Ekim 2021 tarihinde $0.1291 olarak kayıtlara geçmiştir.
  • SAMO Coin (Samoyedcoin) tüm zamanlar en düşük değeri ise Mayıs 2021 tarihinde $0.00115 olarak kaydedilmiştir.

En düşük seviyesinden günümüze %10000 oranından daha fazla yükseliş yaparak birçok yatırımcıya büyük kazançlar sağlamış olan SAMO Coin, milyar dolar seviyelerinde bir pazara hükmetmektedir. Şaka amaçlı kripto paralarda bu tür seviyeler kolayca görülmediği için dikkat çekmeyi başarmıştır.

SAMO Coin Geleceği

Şaka amaçlı üretilen ve ciddi anlamda projeye sahip olmayan kripto paraların geleceği her zaman belirsiz olmuştur. Küçük manipülasyonlara bile sert tepkiler gösterebilen bu kripto para birimleri hakkında gelecek tahmini de yapabilmek oldukça zordur. SAMO Coin de bu kripto paralar arasında yer aldığı için net çıkarımlar yapmak imkansıza yakındır. Fakat bugüne kadar yapmış olduğu ilerleme sonucunda bazı tahminlerde bulunan analizciler de mevcuttur. Kripto para bilirlerine göre SAMO Coin geleceği şimdilik stabil görünüyor. Zaten geçtiğimiz günlerde tüm zamanlar en yüksek rekoruna ulaştığı için yakın gelecekte daha fazla yükseliş yaşamasının zor olduğu belirtiliyor.

Bugün en değerli kripto paralar listesinde 246. Sırada bulunmasına rağmen gidişat incelendiğinde bu sıralamada ön sıralara yerleşmesinin oldukça kolay olduğu görülen kripto paramızın arkasında büyük bir yatırımcı kitlesi bulunmaktadır. Bu kitle aynı Dogecoin takipçileri gibi olup kripto paramızı sürekli olarak desteklemektedirler. SAMO Coin yatırımcılarının yaptıkları tahminlerde ise kripto paramızın önümüzdeki birkaç sene içerisinde $1 seviyesine ulaşması beklenmektedir. Ancak böylesine yüksek arz miktarına sahip olan bir kripto paranın bu seviyelere ulaşması neredeyse imkansızdır.

kripto para
kripto para

SAMO Coin (Samoyedcoin) Nasıl ve Nereden Satın Alınır?

SAMO Coin, Solana altyapısına sahip olduğu için bu altyapıyı destekleyen tüm platformlarda barındırma ve transfer etme işlemlerini gerçekleştirebilmeniz mümkün hale gelmektedir. Ancak büyük kripto para borsaları tarafından çok ilgi görmemiş ve henüz listelenmemiştir. SAMO Coin alım satım işlemleri yapabileceğiniz sınırlı sayıda merkeziyetsiz borsa bulunmaktadır ve genellikle bu borsalar da Solana altyapısı sayesinde var olmaktadır.

  • Raydium
  • Orca
  • AAX
  • Bitrue

Bu kripto para borsalarının dışında alım satım yapabileceğiniz herhangi bir platform bulunmamaktadır. Ancak airdrop gibi etkinliklerde sıklıkla dağıtılan bu kripto para birimini ücretsiz bir şekilde cüzdanınıza aktarabilirsiniz.

Umarız içeriğimiz sayesinde SAMO Coin nedir sorusuna yanıt bulabilmiş, fiyatı, geleceği, yorumları ve istatistikleri hakkında detaylı bilgilere erişmişsinizdir. Diğer inceleme içeriklerimiz için sitemizdeki kripto para kategorisine göz atabilirsiniz. İçeriklerimizde bulunan hiçbir açıklama ve yorum yatırım tavsiyesi niteliği taşımamaktadır!

Bu içeriği buradan değerlendirebilirsiniz.
[1 kişinin oyu: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.