Başlangıç Borsa ROSE Coin Nedir? Oasis Network Nasıl ve Nereden Alınır?

ROSE Coin Nedir? Oasis Network Nasıl ve Nereden Alınır?

0

ROSE Coin Nedir sorusu, geçtiğimiz günlerde yeni tüm zamanlar rekorunu kırmayı başardığı için yatırımcılar tarafından tekrar araştırılmaya başlandı. 2020 yılında piyasaya sürülmesine rağmen kısa süre içerisinde tanınırlığını ciddi oranda arttırarak hızlı bir ivme kazanmayı başarmış olan Oasis Network (ROSE), DeFi kavramını yeniden oluşturmayı hedefliyor. Blok zincirlerinde gizlilik konusu üzerinde de ciddi çalışmalar gerçekleştiriyor ve ödülleri sayesinde kripto para yatırımcıları tarafından tercih ediliyor. İçeriğimizde ROSE Coin nedir sorusunu yanıtlandıracak, geleceği, fiyatı, istatistikleri, yorumları gibi detayları paylaşacağız.

ROSE Coin Nedir? Oasis Network Nasıl ve Nereden Alınır?
ROSE Coin Nedir? Oasis Network Nasıl ve Nereden Alınır?

ROSE Coin (Oasis Network) Nedir?

Oasis Network, 2020 yılında kullanıcıların kullanımına sunulmuş olan ve merkeziyetsiz, geliştirilmiş bir blok zinciri sistemi oluşturmayı hedefleyen proje olarak tanımlanabilir. Bu ağ üzerinde yapılan tüm finansal işlemler ROSE Coin aracılığı ile yapılmaktadır. ROSE Coin, gizliliğin ve güvenliğin sembolü olarak görülmektedir. Özellikle kurumsal sorunlar için blok zincirleri ile çözümler getirmeyi amaçlayan kripto paramız, NFT ve akıllı sözleşmeler gibi alanlarda da aktif olarak rol oynamaktadır.

Gizliliğe ciddi anlamda önem vererek adını bu alanda duyurmayı başarmış sayılı kripto para birimlerinden biri olan ROSE Coin, büyük kripto paraların sıklıkla karşılaştığı ölçeklenebilirlik sorunlarının da üstesinden gelmektedir. Ayrıca işlem süreleri ve aktarım ücretleri gibi noktalarda da büyük avantajlar sunmaktadır. Bu durum birçok kurum ile kuruluşun ve diğer kripto para birimlerinin ROSE Coin ile anlaşma yapmasının önünü açmıştır. Bugün birçok platformun portföyünde aktif olarak kripto paramız bulundurulmaktadır.

ROSE Coin İstatistikleri

ROSE Coin, güvenlik konusunda güçlü bir kripto para birimi olmakla birlikte NFT pazarına da dahil olan bir kripto para birimi olduğu için çıktığı günden bu yana istikrarlı bir şekilde pazardaki etkisini arttırmaktadır. Durum böyle olunca yatırımcılar daha çok ilgilenmekte ve market hacmi sürekli olarak artış göstermektedir. ROSE Coin istatistikleri bu durumu kanıtlar niteliktedir.

  • ROSE Coin (Oasis Network) toplam market hacmi 4,1 Milyar Dolar seviyesinin üstündedir.
  • Toplam arz miktarı 10 Milyar adet olan kripto paramızın dolaşımdaki arz miktarı 3,49 Milyar adettir.
  • ROSE Coin, tüm kripto para piyasalarının %0,06’lık kısmını domine etmektedir.

Arz miktarı yüksek olmasına rağmen market hacmi sebebiyle benzeri kripto para birimlerine göre daha yüksek değere sahip olan ROSE Coin, ilerlemesine devam ederek çok daha iyi yerlere gelebilir. Bunun farkında olan büyük kripto para platformları, kripto paramızı listelemekte ve tercih edilmesini sağlamaktadır.

kripto para
kripto para

ROSE Coin Yorum

ROSE Coin ve Oasis Network kendisine özel bir blok zinciri altyapısına sahiptir ve bu altyapı birden fazla katmanı bünyesinde bulundurmaktadır. Bu sayede birden fazla işlem tek katman üzerinde aktarılarak yapılabilir. Bu durum süreçlerin hızlanmasını ve güvenliğin artmasını sağlamaktadır. Projenin çalışma prensibinin yanında ROSE Coin, son zamanlarda en çok konuşulan kripto paralar arasında yer almaktadır. ROSE Coin yorumları da beklendiği üzere umut vadeden durumdadır. Böylesine kaliteli bir blok zincirine sahip olan ve herkes tarafından konuşulan bir kripto para, yatırımcıların da ilgisini çekmektedir.

Bugün en değerli kripto paralar listesinde 89. Sırada bulunmasına rağmen her gün daha da yüksek seviyelere erişen ROSE Coin, yüzbinlerce kişi tarafından aktif olarak takip edilmektedir. Haberlere en çok konu olan kripto paralardan biri olduğu için de tercih sebebi olma olasılığı artmaktadır. Güçlü projesini ve geliştirici ekibini de arkasına alan platformumuz hakkındaki teknik bilgilere ulaşmak için The Oasis Blockchain Platform makalesine göz atabilirsiniz. Böylece kripto paramız hakkında daha çok bilgiye sahip olabilir ve yatırım planı oluşturabilirsiniz.

ROSE Coin Fiyatı

ROSE Coin fiyatı, geçtiğimiz günlerde rekor seviyesine ulaşmayı başardı. Halen yükselmeye devam eden ve rekor kırma potansiyelini fazlaca içerisinde bulunduran kripto paramız $0.3 ile $0.46 arasında işlem görüyor. Hızlı bir yükseliş trendinde bulunduğu için volatilite değerlerinin de oldukça yüksek olduğunu belirtmemiz gerekiyor. Bu sebeple yatırım yapmak için detaylı bir analiz yapılması gerekiyor.

  • ROSE Coin (Oasis Network) tüm zamanlar en yüksek değeri Aralık 2021 tarihinde $0.4638 olarak kayıtlara geçmiştir.
  • ROSE Coin (Oasis Network) tüm zamanlar en düşük değeri ise Aralık 2020 tarihinde $0.03205 olarak kaydedilmiştir.

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi yüksek fiyat hareketliliğine sahip olduğu için şimdilik çok fazla alım emri girilmesi tavsiye edilmiyor olsa da her geçen gün yatırımcıları şaşırtmayı başarıyor. Gün içerisinde %10 üzerinde değer değişimi yaşan ROSE Coin’in ilerleyen zamanlarda çok daha iyi noktalara gelebileceği düşünülüyor.

ROSE Coin Geleceği

ROSE Coin geleceği hakkında kısa vadede net bir yorum yapılamıyor olsa da uzun vadeli olarak incelendiğinde çok olumlu görüşler dile getiriliyor. Birkaç gün öncesine kadar yeni bir rekor kırarak $0.4 seviyelerinin üstüne yerleşen kripto paramız, yüksek arz miktarına sahip olmasına rağmen ciddi bir yükseliş sergilemiş gibi görünüyor. Bu yüzden kripto para bilirleri en azından arz miktarı tamamlanana kadar yatırım planlarının gözden geçirilmesi gerektiğini öneriyorlar ve bu yükselişlerin bir düzeltmesi olacağını düşünüyorlar.

En düşük seviyesinden yeni rekoruna %1100 oranında yükselmiş olan kripto paramız, kısa vadede birçok yatırımcıya güzel geri dönüşler sağladı. Bu yüzden ROSE Coin yatırımcıları kripto paramızın orta vadede çok daha fazla değerleneceğini düşünüyorlar. Her geçen gün artan market hacmi de bu durumun gerçek olabileceğini gösteriyor. Yapılan analizler ve çıkarılan raporlar sonucunda, 2025 yılına kadar kripto paramızın bazı gerilemeler yaşayacağını fakat sonrasında $1 değerine ilerleyeceği düşünülüyor.

kripto para
kripto para

ROSE Coin (Oasis Network) Nasıl ve Nereden Satın Alınır?

Yazımızın başında da bahsettiğimiz gibi kendi altyapısına ve ekosistemine sahip olan ROSE Coin, buna rağmen birçok kripto para platformunda yerini almış durumdadır. Ayrıca stake ve farm gibi sistemler yardımıyla da ROSE Coin elde edilebilmektedir. Yalnızca yatırım amaçlı ROSE Coin alım satım işlemleri gerçekleştirmek istiyorsanız Binance (En Yüksek Hacme Sahip Borsa), Binance TR, KuCoin, Bitfinex, WazirX, LBank ve Bitvavo gibi kripto para borsalarını kullanabilirsiniz.

Bunların yanında 30’dan fazla kripto para borsası üzerinden alım yapabilir ve varlıklarınızı MetaMask gibi cüzdanlara aktarabilirsiniz. ROSE Coin’lerinizi birçok portföy oluşturma noktasında kullanabilmeniz de mümkündür. Yakın zamanda daha çok alanda bulunabileceğinden ve aktarılabileceğinden emin olabilirsiniz.

İçeriğimizde tüm detaylarıyla ROSE Coin nedir, nereden alınır, geleceği nasıl olacak, fiyatı ne kadardır gibi sorularınızı cevaplandırmaya çalıştık. Umarız bu kripto para hakkında aradığınız tüm bilgilere ulaşabilmiş ve kendi analizleriniz sonucunda yatırım planınızı oluşturabilmişsinizdir. Benzer inceleme içeriklerimiz için sitemizdeki kripto para kategorisini ziyaret edebilirsiniz. İçeriğimizdeki hiçbir açıklama ve yorum yatırım tavsiyesi değildir!

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!