Başlangıç Haber Realme Dizo Watch 2 ve Dizo Watch Pro Akıllı Saat Özellikleri

Realme Dizo Watch 2 ve Dizo Watch Pro Akıllı Saat Özellikleri

0

Realme, Ağustos ayında akıllı saat serisinin ilk modeli Dizo Watch’u piyasaya sürmüştü. Serinin diğer üyeleri Dizo Watch 2 ve Dizo Watch Pro yolda. İşte, akıllı saatlerin tanıtım tarihi ve özellikleri…

Realme Dizo Watch 2 ve Dizo Watch Pro Geliyor!

Realme Dizo Watch 2 ve Realme Dizo Watch Pro, 15 Eylül’de Hindistan’da yapılacak bir etkinlikte tanıtılacak ve aynı gün piyasaya sürülecek. Şirket, yeni tanıtım etkinliklerinde akıllı saat portföyünü genişletmek istiyor. Yakında çıkacak olan Realme Dizo Watch 2, 1.69 inç ekrana sahip olacak. Realme Dizo Watch Pro ise kalp atış hızı ve kan oksijen doygunluk seviyesi (SpO2) ölçümünü yapacak. Şirket, akıllı saatlerin Flipkart üzerinden satılacağını doğruladı.

Realme Dizo Watch 2 Akıllı Saat Özellikleri

1.69 inç tam dokunmatik ekran ve metal bir kasa ile gelecek. Spor modu, kalp atış hızı izleme, uyku izleme ve SpO2 takibi gibi kullanışlı özelliklere sahip olacak. 50 metreye kadar suya dayanıklı olan akıllı saatin 5ATM derecesi var. Birden fazla renk seçeneği ve yüzden fazla saat yüzü sunacak.

İlgili İçerik: Realme Band 2 Akıllı Bileklik Detayları Ortaya Çıktı

Realme Dizo Watch Pro Akıllı Saat Özellikleri

Dizo Watch Pro, dahili çift frekanslı GPS ve GLONASS desteğine sahip olacak. Çoklu spor modları, kalp atış hızı izleme, uyku izleme ve SpO2 izleme gibi özellikler de sunacak. Şimdilik daha fazla ayrıntı verilmedi.

Markanın ilk akıllı saati Realme Dizo Watch, Ağustos ayında piyasaya sürülmüştü. Akıllı saatin özelliklerine göre bir çıkarım yapılabilir. Dizo Watch; SpO2 ve kalp atış hızı izleme ile birlikte 90 spor modu, canlı saat yüzleri gibi özellikler sunuyor. Ayrıca toza ve suya dayanıklılık için IP68 sertifikasına sahip.

Realme şirketinin alt markası Dizo, bu yıl içinde dokuz ürününü tanıttı. Son tanıtım etkinliğinde gerçek kablosuz stereo (TWS) özellikli kulaklıklarını tanıtmıştı: Dizo GoPods ve Dizo GoPods Neo.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!