Başlangıç Haber Realme C25Y Geliyor! İşte Özellikleri

Realme C25Y Geliyor! İşte Özellikleri

0

Unisoc T610 işlemciyle gelen Realme C25Y, 16 Eylül’de Hindistan’da piyasaya çıkacak. İşte, Realme’nin bütçe dostu yeni akıllı telefonu Realme C25Y ve özellikleri…

Şirketin Hindistan’da piyasaya süreceği en yeni akıllı telefon olan Realme C25Y, 16 Eylül Perşembe günü çıkıyor. Realme tarafından yapılan duyuruda telefonun birkaç önemli özelliği dışında pek fazla bilgi açıklanmadı.

Akıllı telefonun Flipkart üzerinden satışa sunulacağı öğrenilirken, fiyat bilgisi de paylaşılmadı. Realme C25Y, özelliklerine ve serideki diğer telefon modellerine bakılırsa, büyük bir ihtimalle bütçe dostu olacak.

Realme C25Y Özellikleri

Basın açıklamasına göre Realme C25Y, gücünü Unisoc T610 yonga setinden alacak. 50 megapiksel Al özellikli ana kamera ve büyük bir pile gelecek. Daha fazla detay paylaşılmadı, ancak iki gün sonra piyasaya çıktığında tüm özellikleri belli olacak. Realme, yaklaşan yeni akıllı telefonuyla ilgili önemli bir konuda ipucu verdi. Buna göre, Realme C25Y, kullanıcılara gün boyu performans sağlayan önemli özelliklere sahip olacak.

İlgili İçerik: Realme 8i ve Realme 8s 5G Tanıtıldı: Fiyatı ve Özellikleri

Realme tarafından paylaşılan görseller aracılığıyla C25Y’nin selfie kamerası için su damlası bir çentikle geleceği doğrulandı. Ekran boyutu henüz belli olmasa da, telefonun üç tarafı ince çerçeveli ve alt kısmı daha kalın olacak. Arka tarafta kare şekilli bir kamera modülü göze çarpıyor. Üçlü arka kameraya sahip olacak ve arkada dairesel bir parmak izi tarayıcı yer alacak. İnce çizgili bir arka panel tasarımına sahip olduğu görülüyor.

Realme C25Y, Realme C serisindeki Realme C25 ve Realme C25s’e katılacak. Bu telefonlar 4 GB RAM + 64 GB yerleşik depolama alanı sunuyordu. Paylaşılan görsellerden yola çıkarak, telefonda 6.5 inç büyüklüğünde ve HD+ çözünürlüğünde bir ekranın yer alması bekleniyor.

Ön kameranın 8 megapiksel olması öngörülüyor. MicroSD kart yuvası, USB Type-C bağlantı noktası ve 3.5 mm kulaklık jakının da bulunacağı Realme C25Y ile ilgili yeni bir bilgi aldığımızda sizlerle paylaşacağız.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!