Başlangıç Haber Rainbow Six Extraction Çıkış Tarihi Ertelendi

Rainbow Six Extraction Çıkış Tarihi Ertelendi

0

Ubisoft’un en popüler oyunlarından birisi olan Rainbow Six: Siege modu olarak karşımıza çıkıp, ayrı bir oyuna dönüştürülen Rainbow Six Extraction çıkış tarihi, tekrar ertelendi. Detaylar ve yeni çıkış tarihi haberimizin devamında…

rainbow-six-extraction-min

Yayıncılığı ve geliştiriciliği Ubisoft tarafından üstlenilen popüler video oyun serisi Rainbow Six’in yeni oyunu Rainbow Six Extraction, tekrar ertelendi. Henüz geçtiğimiz ay E3 içerisinde çıkış tarihi açıklanan Rainbow Six Extraction, normal şartlarda 16 Eylül tarihinde çıkış yapacaktı. Ancak oyun tekrar ertelendi ve yeni çıkış tarihi Ocak 2022 olarak gösterildi

Rainbow Six Extraction, 2021 yılının en çok beklenen oyunlarından birisiydi. Bu oyunun da ertelenmesi ile birlikte 2021 yılında çıkacak büyük oyun sayısı oldukça azaldı. Oyunun net bir çıkış tarihi de bulunmuyor ve yalnızca Ocak 2022 olarak paylaşım yapıldı.

Rainbow Six Extraction, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series, Xbox One, Stadia ve PC platformlarında yerini alacak.

Rainbow Six Extraction, 1 ila 3 oyunculu eşli bir taktiksel FPS olarak karşımıza çıkacak. Henüz yayınlananlara göre oyunun herhangi bir şekilde PvP yani oyuncuların kendi arasında çarpışacağı bir modu bulunmayacak. Bundan ziyade birden fazla oyuncunun aynı takı olarak bir görevi tamamlaması beklenecek.

Bunun yanında Rainbow Six Extraction, çoğunlukla Rainbow Six: Siege oyunundaki operatörleri kapsayacak. Serinin en popüler oyunu diyebileceğimiz R6: Siege, hala aylık milyonlarca oyuncu tarafından oynanmaya devam ediyor.

Peki siz Ubisoft tarafından geliştirilen oyunlar konusunda ne düşünüyorsunuz? Özellikle de çoklu oyunculu olmayan ve yapay zekalara karşı mücadele ettiğimiz oyunlarda, Ubisoft oldukça ağır eleştiriler almaya devam ediyor. Siz de görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!