RACA Coin Nedir? (Radio Caca) ✔️ Fiyatı, Geleceği, Yorumu

olarak araştırılmaya başlandı. Kısa süre içerisinde milyonlarca kişilik bir takipçi listesine sahip olmayı başaran ve sayılı Metaverse projelerinden biri olan RACA Coin, bu ortama büyük katkılar sağlamayı amaçlamaktadır. Dolayısıyla geleceğin en değerli kripto paralarından biri olma potansiyeline sahiptir. Bizler de bu içeriğimizde güncel Metaverse projesi RACA Coin nedir sorusunu yanıtlandıracak, fiyatı, geleceği ve istatistikleri gibi detayları paylaşacağız.

RACA Coin Nedir? Radio Caca Nasıl ve Nereden Alınır?
RACA Coin Nedir? Radio Caca Nasıl ve Nereden Alınır?

RACA Coin (Radio Caca) Nedir?

RACA Coin, 2021 yılının ağustos ayında piyasaya sürülen ve kısa süre içerisinde büyük ilgi görmeyi başaran sayılı kripto para birimlerinden biri olup, USM Metaverse projesindeki temel yönetici belirteç olarak bilinmektedir. İçerisinde NFT desteğini bulunduran kripto paramız Maye Musk için özel bir ödül sistemine sahiptir. Bu yüzden dolaylı yoldan hem Elon Musk hem de Binance CEO’su Changpeng Zhao tarafından aktif olarak desteklenmektedir. Ayrıca Binance Smart Chain altyapısında geliştirilmiştir.

Geliştirilmiş bir DeFi projesi olarak bilinen RACA Coin, tüm NFT ve GameFi platformlarını desteklemektedir. Ayrıca geliştirilmiş olduğu USM Metaverse projesinin arkasında 10 yıldan uzun süreli tecrübesi bulunan Roblox çalışanları yer almaktadır. Bu proje geliştirilmiş 3 boyutlu dünya modellemesi içermektedir ve RACA Coin bu dünya içerisinde büyük avantajlar sağlayacaktır. Kısacası yalnızca yatırım amaçlı değil, eğlence sektörüne de hitap eden bir kripto para birimi olacaktır. USM Metaverse ve RACA Coin hakkında teknik bilgileri incelemek isterseniz Radio Caca Whitepaper sayfasına göz atabilirsiniz.

RACA Coin İstatistikleri

RACA Coin, yeni sayılabilecek bir kripto para projesi olmasına rağmen kısa süre içerisinde kripto para piyasalarına girmeyi başarmış ve etki alanını genişletmiştir. Yüksek arz miktarına sahip olmasına rağmen ciddi talep gören kripto paramız, her geçen gün daha da değerli bir hale geliyor. RACA Coin istatistikleri bu durumu kanıtlar nitelikte.

 • RACA Coin (Radio Caca) toplam market hacmi 3,3 Milyar Dolar seviyesindedir.
 • Toplam arz miktarı 442,4 Milyar adet olan kripto paramızın dolaşımdaki arz miktarı 181,8 Milyar adettir.
 • RACA Coin tüm kripto para piyasalarının %0,05’lik kısmını domine etmektedir.

Marketteki rolünü yalnızca birkaç ay içerisinde diğer kripto para birimlerinin fazlaca üstüne getirmeyi başaran RACA Coin, büyük yatırımcılardan çok fazla destek alıyor. Bu durum milyarlarca dolarlık bir pazara hükmetmesini sağlıyor.

kripto para
kripto para

RACA Coin Yorum

Gelişmiş ve yeni bir Metaverse projesi olduğu için ve kripto para dünyasındaki büyük isimler tarafından sürekli dile getirildiği için hızlı bir ivme kazanarak yükselmeyi başaran RACA Coin, bugün en değerli kripto paralar listesinde 213. Sırada bulunmaktadır. Ve arkasında diğer kripto paralara kıyasla milyonlarca takipçi bulundurmaktadır. Bu durum kripto paramızın ilerleyen zamanlarda çok daha fazla konuşulacağının habercisi gibi görülmektedir. Yine de kripto para bilirleri her zaman temkinli olunması ve herkesin kendi analizini yapması gerektiğini belirtiyorlar.

RACA Coin, Metverse projelerinin direkt olarak bir yansıması olarak görüldüğü için birçok kişiye göre mutlaka alınması ve cüzdanda saklanması gereken bir kripto para birimi olarak görülüyor. USM Metaverse ismi verilen projenin ayaklarından biri olduğu ve bünyesinde geliştirilmiş NFT desteğini de barındırdığı için bu iddiaların haksız olduğu söylenemez. Tüm bunlardan yola çıkarak RACA Coin yorumlarının da gelecek vaat eden seviyelerde olduğunu rahatlıkla belirtebiliriz.

RACA Coin Fiyatı

RACA Coin fiyatı, yüksek arz miktarına sahip olmasına rağmen benzeri kripto paralara göre çok daha yüksek seviyededir. Bunun sebebinin her geçen gün market hacminin artması olarak açıklanabilir. Ayrıca Coinmarketcap üzerinde de Airdrop’u gerçekleştirilmektedir. Bu durum kripto paramızın daha da değer kazanmasını sağlamakta ve her geçen gün talebini arttırmaktadır.

 • RACA Coin (Radio Caca) tüm zamanlar en yüksek değeri Kasım 2021 tarihinde $0.01189 olarak kaydedildi.
 • RACA Coin (Radio Caca) tüm zamanlar en düşük değeri ise Ağustos 2021 tarihinde $0.0002467 olarak kayıtlara geçti.

En yüksek değerine yalnızca birkaç hafta önce ulaşmayı başaran RACA Coin, sürekli olarak yukarı yönlü bir grafik çiziyor. Bu durum kripto paramızın projesi hakkında bilgisi olmayan yatırımcıların bile ilgisini çekmeyi başarıyor. Böyle ilerlemesi durumunda ise kısa zaman içerisinde en değerli kripto paralar arasında ismini göreceğimizden emin olabilirsiniz.

RACA Coin Geleceği

Günümüzde $0.006 ile $0.011 arasında işlem görmekte olan RACA Coin, yüksek fiyat hareketliliğine sahip olduğu için kısa vadeli yatırımcılar tarafından da tercih ediliyor. Ayrıca yakında piyasalara sürülecek olan USM Metaverse projesi ile daha da güçlü bir hale geleceği düşünülüyor. Çünkü bu platform üzerinde aktif olarak kullanılması ve NFT ticaretlerinde vazgeçilmez bir kripto para olması bekleniyor. Kısacası RACA Coin geleceği oldukça parlak durumda. Yine de bu Metaverse projesinin ilerleyişini yakından takip etmek, sahip olduğunuz fikirleri geliştirmeniz açısından büyük önem taşıyacaktır.

Bazı yatırımcılar, Musk ailesinin adı geçtiği için RACA Coin’in manipülasyona oldukça açık bir kripto para olduğunu düşünmekte. Bu yüzden kripto paramızın şişirileceğini ve birçok kişinin zarar edeceğini düşünen büyük bir kitle de bulunuyor. Fakat projesinin çerçevesinden incelendiğinde, manipülasyon çalışmalarına çok fazla tepki vermeyeceğini de düşünebilirsiniz. RACA Coin yatırımcıları ise bu durumun yalnızca olumlu sonuçlara yol açacağını belirtiyorlar. Hatta önümüzdeki yıl içerisinde yükseliş ivmesini arttırarak $0.1 değerine ulaşacağı bile konuşuluyor. Ancak bunun için market hacmini ciddi oranda arttırması ve Dogecoin’i geçmesi gerekiyor.

kripto para
kripto para

RACA Coin (Radio Caca) Nasıl ve Nereden Satın Alınır?

RACA Coin en düşük seviyesinden günümüze %3000 oranında yükseliş gösterdi ve bu süreçte kripto para dünyasında yer alan neredeyse herkesin dikkatini çekmeyi başardı. Fakat halen dünyanın önde gelen borsalarında listelenemedi. Buna rağmen yakın zamanda listelenmelerin artacağı ve platformlarda özgürce kullanılabileceği konuşulan konular arasında yer alıyor. Mevcut durumda RACA Coin alım satımları yapabileceğiniz 30’a yakın kripto para platformu ve borsası bulunuyor.

 • Gate.io – En Yüksek Hacme Sahip Borsa
 • PancakeSwap (V2)
 • MEXC
 • LBank
 • BKEX
 • DODO BSC
 • Hotcoin Global
 • 0x Protocol
 • BigONE
 • Uniswap (V2)

Yazımızın başında RACA Coin’in Binance Smart Chain altyapısında geliştirildiğini belirtmiştik. Ayrıca ERC-20 altyapısını da destekleyen kripto paramızı, bu altyapıları destekleyen platformlarda barındırabilirsiniz. MetaMask, TrustWallet gibi dijital cüzdanlar yardımıyla satış işlemleri, aktarım işlemleri ve stake işlemleri gibi çeşitli işlemleri de yapabilmeniz mümkündür.

İçeriğimizde son zamanların en öne çıkan Metaverse projesi RACA Coin nedir sorusunu yanıtlandırmaya çalıştık. Umarız burada aradığınız tüm bilgilere ulaşabilmiş ve kripto paramız hakkında bazı düşüncelere sahip olmuşsunuzdur. Benzer inceleme içeriklerimiz için sitemizdeki kripto para sayfasına göz atabilirsiniz. Burada bulunan hiçbir yazı yatırım tavsiyesi değildir!

Yorum yapın