QRDO Coin Nedir? Qredo Nasıl ve Nereden Alınır?
Borsa, Haber, Kripto Para

QRDO Coin Nedir? (Qredo) ✔️ Fiyatı, Geleceği, Yorumu, Satın Al

QRDO Coin nedir sorusu, 2021 yılının Ağustos ayından bu yana yükseliş gösterdiği ve her geçen gün daha fazla platformda bulunabilir bir kripto para birimi olduğu için birçok kripto para yatırımcısı tarafından soruluyor. Blok zincirleri içerisinde finansal yapıyı yeniden inşa etmek isteyen Qredo projesi, zincirler arası işlemler ve platformların birbirleri arasında varlık aktarımını mümkün hale getirmeyi amaçlamaktadır. Böylece blok zinciri ve kripto para teknolojilerinde bir merkezden birden fazla merkeze yapı ve varlık transferleri mümkün hale gelecektir. Eğer sizler de QRDO Coin nedir sorusunu soruyorsanız doğru içerikte bulunuyorsunuz.

QRDO Coin Nedir? Qredo Nasıl ve Nereden Alınır?
QRDO Coin Nedir? Qredo Nasıl ve Nereden Alınır?

QRDO Coin (Qredo) Nedir?

Qredo projesi, blok zinciri üzerinde çok partili hesaplama adı verilen yeni bir teknoloji geliştirerek, ağlar üzerinde likidite havuzları oluşturma ve birbirleri arasında ortak bir şekilde aktarım gerçekleştirme gibi olanaklar sunmaya başladı. Tamamen merkeziyetsiz bir yapıya sahip olan projemiz, blok zinciri ekonomilerinin yeniden tasarlanmasını ve yönetilmesini amaçlamaktadır. Tüm bu süreçlerde güvenliğe de son derece önemli veren geliştiriciler kripto paramızın yükseltilmiş bir varlık yönetim aracı olmasını istemektedir.

Kurumsal çözümler sunan ve bunun yanında hükümetler için de işe yarar niteliklere sahip bir kripto para yönetim sistemi oluşturan Qredo projesinin temel ve yönetim kripto para birimi QRDO Coin olarak bilinmektedir. Sistem üzerinde yapılacak finansal işlemlerde tamamen bu kripto para birimi kullanılmakta ve böylece blok zincirleri arasındaki dağıtım işlemleri daha kararlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Ayrıca katman 2 kripto para birimlerinden biri olarak da bilinmektedir. Kısacası QRDO Coin, oluşturulan sistemin temel yapı taşıdır ve süreçlerin ilerlemesi kripto paramızın kararlılığına bağlıdır.

QRDO Coin İstatistikleri

QRDO Coin istatistikleri incelendiğinde, kripto paramızın kararlı ve istikrarlı bir şekilde yükseliş gösterdiğini görebiliriz. Bu yükseliş hem değer bakımından hem de artan talep oranından anlaşılabilir. Tüm bu ilerlemeler kripto paramızın ciddi anlamda bir market hacmi oluşturmasını sağlamış, dolayısıyla kripto para piyasaları üzerindeki etkisini oldukça arttırmıştır.

 • QRDO Coin (Qredo) toplam market hacmi 11,5 Milyar Dolar
 • Maksimum arz miktarı 2 milyar adet, toplam arz miktarı 1 Milyar adet ve dolaşımdaki arz miktarı yalnızca 33 milyon adettir.
 • QRDO Coin’in kripto para piyasaları üzerindeki etkisinin %0.10 seviyelerinde olduğu düşünülmektedir.

10 Milyar dolardan fazla market hacmi ile dikkat çeken QRDO Coin, mantıksal olarak incelendiğinde piyasalar üzerinde oldukça etkili olmalıdır. Ve bu değerlere ulaşması yalnızca birkaç ay sürmüştür. Buna rağmen henüz birçok yatırım çevresi tarafından tanınmamıştır ve tam anlamıyla bilinmemektedir.

kripto para
kripto para

QRDO Coin Yorum

QRDO Coin, projesi gereği sağladığı avantajları ile birlikte birçok kripto para bilirine göre eksiksiz ve tam performanslı kripto paralar arasında yer almaktadır. Bu yüzden QRDO Coin yorumlarının beklendiğinden daha olumlu bir izlenim gösterdiğini belirtebiliriz. Ayrıca kripto paramızın ilerleyen zamanlarda daha etkili olacağı ve daha çok noktada konuşulacağı düşünülmektedir. Fakat günümüzde adı genel çevreler tarafından duyulmamış bir DeFi projesi olarak sayılmaktadır. Buna rağmen büyük işletmeler bazı varlıklarının yönetimleri için QRDO Coin ve Qredo projesine başvurmaktadırlar.

ERC-20 altyapısında geliştirilmiş olan ve halen bu altyapıyı destekleyen kripto paramız, dijital para birimlerinde düşük risk ile transfer ve ticaret işlemleri mottosuna sahiptir. DeFi alanındaki sistemlerin güvensiz olduğunu ve sürelerin gittikçe uzadığını belirten geliştiriciler, QRDO Coin ve projesi ile tüm bu sorunların üstesinden geleceklerini belirtmektedirler. Bu noktada iddialarını bazı çevrelere kabul ettirmişler olacak ki, birkaç ay içerisinde milyar dolarlık market hacmi seviyelerine ulaşabilmişler. Qredo projesi ve QRDO Coin hakkında teknik detayları incelemek isterseniz Qredo Whitepaper makale sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

QRDO Coin Fiyatı

Arz miktarının neredeyse %2’lik kısmı daha dolaşıma çıkmış olan QRDO Coin’in market hacmi nedeniyle her geçen gün fiyatı daha da artmaktadır. İlk çıktığı günden bu yana kademeli olarak yükseliş gösteren kripto paramız, son zamanlarda bazı düşüşler yaşamakta ancak bu durum yatırımcıları piyasadan uzaklaştırmamaktadır. Çünkü bunun sorumlusunun büyük kripto para birimleri olduğu düşünülmektedir.

 • QRDO Coin (Qredo) tüm zamanlar en yüksek fiyatı Kasım 2021 tarihinde $9.77 olarak kaydedildi.
 • QRDO Coin (Qredo) tüm zamanlar en düşük fiyatı Ağustos 2021 tarihinde $1.31 olarak kayıtlara geçti. (Resmi değildir)

QRDO Coin fiyatı, günümüzde $4 ile $6 aralığında değişkenlik gösteriyor. Yeni bir kripto para birimi olduğu için tüm zamanlar en yüksek veya en düşük değerine ulaşması yalnızca birkaç gün alıyor. Bu durum kısa vadeli yatırımcılar için büyük fırsatlar doğuruyor olsa da uzun vadeli yatırımcılar teknik analizlerin yapılabileceği kadar ilerleme göstermesini beklemekteler.

QRDO Coin Geleceği

En düşük seviyesinden günümüze katlarca artmış olan ve kısa vadede bile yatırımcısına ciddi derecede kazanç sağlamış olan QRDO Coin, projesini ve etki alanını her geçen gün daha da geniş bir alana ulaştırmakta, dolayısıyla market hacmini ve talebini giderek arttırmaktadır. Henüz arz miktarının çoğunluk kısmı piyasalara sürülmemiş olan kripto paramızın, ilerleyen zamanlarda belli miktarlarda düşüş yaşaması muhtemeldir. Çünkü mevcut arz miktarı yakın gelecekte piyasaya sunulacak, bu durum da beklenmedik bir arz artışı yaratacaktır.

Tüm bunlara rağmen QRDO Coin geleceği hakkında olumsuz yorumlar yapmak mantıklı olmayacaktır. Çünkü kripto paramız ve projemiz, kısa vadeli hareketliliklerden çok uzun vadeli planlar yapmakta ve kullanıcılar ile paylaşmaktadır. Bu yüzden birçok QRDO Coin yatırımcısı ellerindeki varlığı bozdurmaz. Bu durum da görüldüğü üzere market hacmini giderek arttırıyor. Hatta yatırımcılar önümüzdeki bir sene içerisinde belli düşüşler yaşansa bile kripto paramızın $50 değerine ulaşabileceğini düşünüyor.

kripto para
kripto para

QRDO Coin (Qredo) Nasıl ve Nereden Satın Alınır?

ERC-20 altyapısına sahip olan ve bu sayede birçok platformda bulundurulması mümkün hale gelen QRDO Coin, kısa süre içerisinde çoğu noktada kullanılabilir hale gelmiştir. Diğer blok zincirleri ile iletişim sağladığı da bilinen projemizin yönetim coini olan kripto paramız, ilerleyen zamanlarda çok daha fazla noktada yer alacaktır. Bugün ise QRDO Coin alım satım işlemleri gerçekleştirebileceğiniz 10’dan fazla kripto para borsası bulunmaktadır.

 • KuCoin – En Yüksek Hacme Sahip Borsa
 • BKEX
 • Bitfinex
 • WOO Network
 • AscendEX
 • Hotbit
 • DigiFinex
 • ZT
 • Uniswap (V3)
 • AOFEX

Şimdilik bu kripto para borsalarının dışında bir noktada emir oluşturmak ve QRDO Coin ticareti yapabilmek maalesef mümkün değil. Fakat yukarıda da bahsettiğimiz gibi her geçen gün daha fazla noktada kullanılabilir hale geliyor ve kendisini diğer blok zincirlerine entegre edebiliyor. Bu durum da ismini daha fazla duymamızı ve muhtemelen daha çok değerlenmesini sağlayacaktır.

Umarız içeriğimiz sayesinde QRDO Coin nedir, nereden alınır, geleceği nasıl olacak, yorumları ve istatistikleri nasıldır gibi sorularınıza net cevaplar bulabilmişsinizdir. Yine de yatırım yapmadan önce kendi analizlerinizi ve yorumlamalarınızı yapmayı unutmayın. Benzer içeriklerimiz için kripto para sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Buradaki hiçbir açıklama yatırım tavsiyesi değildir!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.