OPPO Katlanabilir Akıllı Telefon Üretecek! İşte Detaylar

Oppo’nun bir süredir üzerinde çalıştığı bildirilen katlanabilir akıllı telefonu ile ilgili bazı detaylar ortaya çıktı. İşte, 2022’de tanıtılması beklenen Oppo katlanabilir akıllı telefon ile ilgili detaylar!

OPPO’nun katlanabilir akıllı telefonu seneye tanıtılabilir

Çinli üreticinin şu sıralar ilk katlanabilir akıllı telefonu üzerinde çalıştığı bildirildi. Yeni Oppo cihazı, Samsung ve Huawei’nin popüler katlanabilir akıllı telefonlarına benzeyen içe doğru katlanır bir ekrana sahip olabilir.

Akıllı telefonun, 120Hz yenileme hızına sahip 8 inç LTPO ekrana ve 60Hz yenileme hızına sahip kavisli bir kapak ekranına sahip olacağı söyleniyor. 50 megapiksel ana sensör içeren üçlü kamera kurulumuna ve 32 megapiksel selfie kamerasına sahip olması da bekleniyor. Telefonun gücünü Snapdragon 888 işlemcisinden alacağı iddia edildi.

İlgili İçerik: Oppo F21 Serisi, Mart 2022’de Çıkış Yapacak! İşte Özellikleri

Ciddi kaynaklardan gelen bilgilere göre, yeni Oppo telefonunun tasarımı Samsung Galaxy Z Fold 3 ve Huawei Mate X2 gibi popüler katlanabilir telefonlara benzeyecek. Henüz Oppo cephesinden resmi bir açıklama yapılmadı. Ancak, bu telefonun ismi Oppo Find N 5G olabilir.

Şimdilik ekran çözünürlüğü bilinmeyen cihazın LTPO ekranı 7.8-8 inç arasında olacak. Yan tarafta parmak izi tarayıcısı bulunacak. Telefonun Android 11 ve ColorOS ile çıkış yapması bekleniyor.

50 megapiksel Sony IMX766 ana sensörüne ek olarak, 16 megapiksel IMX481 sensör ve 13 megapiksel Samsung ISOCELL SK3M5 sensörden oluşan üçlü arka kamera sistemine sahip olacak. Arka kamera tasarımı Reno 6 serisine benzeyecek. Oppo katlanabilir telefonun hem ekranında hem de kapağında 32 megapiksel selfie kameraya yer verilebilir.

OPPO’dan son haberler…

Çinli şirket 2022 için sıkı hazırlanıyor. Oppo find X4 Pro telefonun bazı detayları sızdırıldı. 50 MP kameraya sahip bu modelden başka, şirketin şu sıralar MediaTek Dimensity 920 işlemcili farklı bir model üzerinde çalıştığını duyduk. Mart ayında tanıtılacağını öğrendiğimiz bir diğer Oppo telefon ise Oppo F21 serisi idi.

Photo of author

Bilir Kişi

"Takdir ediliyorsanız değil taklit ediliyorsanız başarmışsınız demektir." - Einstein Profesyonel işbirlikleriniz için bilirkisi[at]webdeyazilim[.]com adresime mail gönderebilirsiniz.

Yorum yapın