Başlangıç Haber OnePlus Watch Güncellemesi, Spotify Music Modunu Getirdi!

OnePlus Watch Güncellemesi, Spotify Music Modunu Getirdi!

0

OnePlus Watch akıllı saat, aldığı son güncelleme ile birlikte hem Spotify Music Mode hem de başka yeni özelliklere sahip oldu. İşte, OnePlus Watch özellikleri ve son detaylar…

Teknolojik cihazlar yazılım güncellemeleri alarak birtakım özelliklerini iyileştirir ve daha işlevsel yeni özellikler sunar. OnePlus, akıllı saatleri için yeni bir yazılım güncellemesi paylaştı. OnePlus Watch akıllı saatler yeni bir güncelleme alarak bazı önemli özelliklere kavuştu.

OnePlus Watch Güncellemesi ile Akıllı Saate Gelen Özellikler

Spotify Music Modu ve Navigasyon Ekranı, bu güncellemeyle birlikte göze çarpan ilk yenilikler oldu. Akıllı saatin Spotify müzik modu, kullanıcıların çalma listelerini akıllı saatlerinde senkronize etmelerini sağlayacak. Çinli teknoloji devi, akıllı saatlerinde bir dizi hata düzeltmesi ve iyileştirme de yaptı. Yani var olan sorunları düzeltti ve yeni özellikler getirdi. Uyku algoritması ve titreşim yoğunluğu için de bir iyileştirme yapıldı.

OnePlus Watch, şirketin piyasaya çıkardığı ilk akıllı saat olmuştu. Mart ayında piyasaya çıkan akıllı saat, üç renk seçeneği sunuyor. Giyilebilir cihazın aldığı son güncellemeyle artık Spotify Music Moduna sahip olması kullanıcıları heyecanlandırdı. Cep telefonu alarmı için hatırlatma desteği ve dört yeni saat yüzü de gelen yeni özellikler arasında.

OnePlus Watch güncellemesi, gerçek zamanlı ekran navigasyonunu da destekliyor. Kullanıcılar ellerini havaya kaldırarak navigasyonu görüntüleyebilecek. Ayrıca güncelleme, uyku algoritmasını optimize ederek uyku algılama özelliğini daha akıllı bir hale getiriyor. Ve bundan böyle, saat ayarlarından titreşim yoğunluğu ayarlanabilir.

İlgili İçerik: OnePlus Nord 2 ve OnePlus 7 Serisi Yeni Özellikler Kazanıyor

OnePlus Watch güncelleme sürümü W301GB_B_65_0654 ve boyutu 50MB olarak açıklandı. Güncelleme, cihazlara kablosuz olarak otomatik eklenecek. Güncellemeyi manuel olarak cihazınızdan yapabilirsiniz. OnePlus Health uygulamasını açıp Yönet > Cihaz Ayarları > Cihaz Güncellemesi yolunu takip edebilirsiniz.

OnePlus Watch Özellikleri

OnePlus Watch akıllı saatin 2.5D kavisli cam koruma ile gelen 1.39 inç HD AMOLED bir ekranı mevcut. Kesintisiz bağlantı desteği ile kullanıcılar, sesli aramalar ve uygulama bildirimleri alabilir. 110 adet egzersiz modu ve dahili sensörleri sayesinde koşu gibi egzersizleri otomatik algılar. OnePlus Watch, IP68 sertifikası ile birlikte gelir. Warp Charge hızlı şarjı destekleyen 402mAh’lık bir pile sahiptir.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!