NOIA Coin Nedir? Syntropy Nasıl ve Nereden Alınır?
Borsa, Haber, Kripto Para

NOIA Coin Nedir? (Syntropy) ✔️ Fiyatı, Geleceği, Yorumu

NOIA Coin, blok zincirleri üzerinde verilerin toplanması ve paylaşımı konusunda büyük yenilikler getirmiş bir projedir. Fiyat olarak da son zamanlardaki yükselişleri tüm yatırımcıların ilgisini çekmiş ve NOIA Coin nedir sorusu çokça araştırılmaya başlanmıştır. Ethereum ağı üzerinde geliştirilmiş olan ve her geçen gün daha fazla noktada aktifliğini göstermeyi başaran kripto paramız, değerini de arttırmakta ve en değerli kripto paralar sıralamasına girmektedir. İçeriğimizde NOIA Coin nedir sorusunu yanıtlandıracak ve fiyatı, geleceği, yorumları, istatistikleri gibi detayları sizlerle paylaşacağız.

NOIA Coin Nedir? Syntropy Nasıl ve Nereden Alınır?
NOIA Coin Nedir? Syntropy Nasıl ve Nereden Alınır?

NOIA Coin (Syntropy) Nedir?

NOIA Coin, kendisini merkeziyetsiz bir içerik dağıtım ağı olarak tanımlayan ve 2019 yılının başlarında piyasaya sürülen bir kripto para birimidir. Dünya üzerindeki belli başlı cihazlarla iletişim kurarak bu cihazlardan topladığı verileri ve bant genişliğini büyük bir platform içerisinde toplayarak dağıtmayı amaçlamaktadır. Böylece bir araya getirilen verileri ve bantlar ihtiyaca göre daha kararlı bir şekilde dağıtılabilir hale gelmektedir. Küçük bir CDN ağı olarak hizmete başladığı bu yolda oldukça ilerlediğini de gösteriyor durumdadır.

NOIA Coin, Syntropy ismi verilen bu blok zinciri üzerinde finansal sistemlerin yönetilmesi ve yönlendirilmesi amacıyla oluşturulmuş kripto para birimi olarak piyasalarda yerini alıyor. Bugün binlerce web sitesine ve kuruma hizmet vermekte olan bu sistem, her geçen gün daha fazla noktada aktif oluyor ve blok zincirlerinin geliştirilmesini sağlıyor. Kısacası her açıdan kullanıcılara istediği şeyi tam anlamıyla verebiliyor. Syntropy blok zinciri ve NOIA Coin hakkında daha teknik bilgilere erişmek isterseniz SyntropyNet resmî web sitesini inceleyebilirsiniz

NOIA Coin Nasıl Çalışır?

CDN (İçerik Dağıtım Ağı) kavramını biliyorsanız NOIA Coin ve Syntropy altyapısının da nasıl çalıştığını daha net anlayabilirsiniz. Tamamen merkeziyetsiz bir yapıyla birlikte dünyanın her noktasında internete erişimi olan cihazların bağlantı kurarak veri alışverişleri yapmasını sağlayan bu altyapı ile birlikte devasa boyutlarda veri elde edilebilir ve bu veriler içerik dağıtım süreçlerine katılabilir. Böylece hem üreticinin hem de tüketicinin bilgilere ulaşması daha kolay bir hale gelir. Bunu sağlayan sunucular ise finansal olarak çok iyi noktalara gelirler.

10000+ topluluk üyesine ve cihaza sahip olan NOIA merkeziyetsiz ağı, binlerce node yapısını bünyesinde barındırmaktadır. Durum böyle olunca projenin ciddi anlamda başarılı olduğu da net bir şekilde görülebilmektedir. Yapay zekâ teknolojileri ile desteklenen ve muhasebe noktasında tamamen otomasyon sistemleri kullanan bu altyapıda yöneticilere ve operatörlere de ihtiyaç bulunmamaktadır.

kripto para
kripto para

NOIA Coin İstatistikleri

NOIA Coin, altyapısından aldığı güç sayesinde yükselen ve değişen bir kripto para birimidir. 2019 yılından bu yana ciddi oranda büyük bir pazar oluşturmayı başarmış ve her geçen gün daha da yükselen bir forma bürünmüştür. NOIA Coin istatistikleri de detaylı bir şekilde incelendiğinde bu durum net bir şekilde anlaşılabilir.

  • NOIA Coin (Syntropy) toplam market hacmi 500 Milyon Dolar
  • Toplam arz miktarı 1 Milyar adet olan kripto paramızın dolaşımdaki arz miktarı 482 Milyon adettir.
  • NOIA Coin, tüm kripto para piyasalarının %0,01’lik kısmını yönetmektedir.

Görüldüğü üzere yarım milyar dolar seviyesinde market hacmine sahip olan kripto paramızın arz miktarının yarısı piyasalarda yer alıyor. Bu da daha gelişim çağında olan bir kripto para olduğunu gösteriyor. Fakat NOIA Coin’in önünde halen uzun bir yol olduğunu unutmamak gerekiyor.

NOIA Coin Yorum

NOIA Coin yorumları da tahmin edebileceğiniz üzere oldukça umut vericidir. Birçok kripto para bilirine göre değer konusunda da yükselen bir trende sahip olduğu için yatırımcıların ilerleyen zamanlarda ilgi odağı noktasında olabilecek bir kripto para birimidir. Dünya üzerindeki içerik problemlerini de ortadan kaldırmayı hedefleyen projemiz finansal olarak istediği destekten çok daha fazlasını aldığı için süreç daha hızlı bir şekilde yönetilebilmektedir.

Bugüne kadar birçok kişinin zengin olmasını sağlamış olan NOIA Coin, Ethereum altyapısında geliştirilmiş olmasına rağmen yakın zamanda kendi altyapısına geçeceği iddia edilmektedir. Böyle bir durumun gerçekleşmesi halinde ise kripto paramız gerçekten en değerli kripto paralar arasına girebilir. Bugün ise en değerli kripto paralar listesinde 295. Sırada bulunmaktadır.

NOIA Coin Fiyatı

NOIA Coin fiyatı, uzun bir zamandır çok hareketli olmasa da 2020 yılının sonu itibariyle hızlı bir yükselişe geçti. Daha sonrasında tekrar gerileme yaşayan kripto paramız bugünlerde tekrar yatırımcılarını mutlu etmeye başladı. Yeni bir rekora koşuyormuş gibi gözüken NOIA Coin’in tüm zamanlar fiyat değişimini şöyle listeleyebiliriz:

  • NOIA Coin (Syntropy) tüm zamanlar en yüksek değeri Nisan 2021 tarihinde $0.885 olarak kayıtlara geçmiştir.
  • NOIA Coin (Syntropy) tüm zamanlar en düşük değeri ise Mart 2020 tarihinde $0.00294 olarak kaydedilmiştir.

Bugün $0.31 ile $0.51 arasında bir değere sahip olan ve zirve noktaya oldukça yakın gözüken NOIA Coin, bu seviyelere gelene kadar uzun bir yol kat etti. Bundan sonrasında nasıl bir yol izleyeceği hakkında ise net bir bilgi vermek doğru olmayacaktır.

NOIA Coin Geleceği

NOIA Coin grafiği incelendiğinde, kripto paramızın yükseliş trendi içerisinde bulunduğunu ve yeni bir rekora ilerleme ihtimalinin oldukça yüksek olduğunu görebilirsiniz. Yine de kendi analizlerinizi yapmadan yatırım yapmanız tavsiye edilmemektedir. Her geçen gün daha geniş bir alanda hizmet veren ve gelecekte birçok firmaya ve kuruluşa fayda sağlayacak olan Syntropy ağı birçok kişiye göre en değerli blok zinciri sistemlerinden biri olacaktır. Fakat o güne kadar dikkatli bir şekilde incelenmesi ve takip edilmesi tavsiye edilmektedir.

NOIA Coin en düşük seviyesinden günümüze tam %16000 oranında yükseliş göstererek birçok yatırımcıyı zengin etmiştir. Bunu yalnızca 1 yıl içerisinde yaptığını düşünürsek kripto paramızın ne kadar ciddi olduğunu daha iyi anlayabiliriz. Yatırımcılar NOIA Coin geleceği hakkında yakın zamanda tekrar $0.8 seviyesine erişeceğini ve $1 hedefine ulaşacağını belirtmektedirler.

kripto para
kripto para

NOIA Coin (Syntropy) Nasıl ve Nereden Satın Alınır?

NOIA Coin ERC-20 altyapısında geliştirilmiş ve bu altyapıyı destekleyen bir kripto para birimi olduğu için her noktada rahatlıkla barındırılabilir özelliğe sahiptir. Bunun yanında kendi platformları üzerinde Stake ve farm gibi işlemler için aktarılabilir. Fakat NOIA Coin alım satım işlemleri yapabileceğiniz çok az sayıda kripto para borsası bulunmaktadır.

  • KuCoin – En Yüksek Hacme Sahip Borsa
  • Gate IO
  • Uniswap (V2)
  • Nash
  • Bancor Network

Yukarıda bahsettiğimiz kripto para borsalarından birine kayıt olarak NOIA Coin alım satım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunların dışında alım yapabileceğiniz başka bir platform bulunmamaktadır. Umarız içeriğimiz sayesinde NOIA Coin nedir sorusuna yanıt bulabilmişsinizdir. Diğer inceleme içeriklerimiz için sitemizde bulunan kripto para kategorisine göz atabilirsiniz. Burada bulunan hiçbir açıklama ve yorum yatırım tavsiyesi değildir!

Bu içeriği buradan değerlendirebilirsiniz.
[1 kişinin oyu: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.