NMR Coin Nedir? (Numeraire) ✔️ Fiyatı, Geleceği, Yorumu, Satın Al

NMR Coin nedir sorusu, güvenli bir şekilde yatırım yapmak isteyen ve geleceğin teknolojilerini kullanan kripto para arayışında olan kişiler tarafından sıklıkla araştırılan sorular arasında yer almaktadır. NMR Coin ve Numeraire platformu birçok kişiye profesyonelleştirilmiş yatırım koruma hizmeti sunmaktadır. Bunun yanında kendi kripto parası ile birlikte varlığını ve gücünü kanıtlamayı başarmaktadır. Çıktığı günden bu yana popülerliğini korumayı başaran ve her geçen gün daha çok yatırımcının ilgisini çeken NMR Coin, geleceğin teknolojilerini kullanarak gücüne güç katmaktadır. İçeriğimizde tüm detaylarıyla NMR Coin nedir sorusunu yanıtlandıracak ve fiyatı, geleceği, yorumu, istatistikleri gibi detayları sizlerle paylaşacağız.

NMR Coin Nedir? Numeraire Nasıl ve Nereden Alınır?
NMR Coin Nedir? Numeraire Nasıl ve Nereden Alınır?

NMR Coin (Numeraire) Nedir?

Öncelikle yatırım sonra da kripto para dünyası oldukça yüksek risk içermektedir. Hem geleneksel hem de kripto paralardaki bu riskin farkında olan Numeraire geliştirici ekibi, riskten korunma fonu adı altında NMR Coin’i geliştirdiler. Böylece yatırımcılar artık daha güvenli bir şekilde yatırım yapabilir hale geldi. Bunun yanında verilerin korunmasını ve güvenli bir şekilde transfer edilmesini sağlayan Numeraire, geleceğin teknolojilerden makine öğrenmesi ve yapay zekâ gibi teknolojileri de aktif olarak kullanmaktadır.

Tüm bu güvenlik sistemlerinin yönetiminde, ekonomik süreçlerinin çözülmesinde ve ödüllendirme olarak NMR Coin üretilmiş ve halka arz edilmiştir. Bugün platformun tüm işlemlerinde aktif olarak NMR Coin kullanılmaktadır. Bu kripto para birimi Ethereum altyapısında geliştirilmiş olup halen bu altyapı içerisinde hizmet vermektedir. Ancak bu durum kendi sistemleri olmadığı anlamına gelmemektedir. Numeraire platformu ve NMR Coin hakkında teknik bilgileri incelemek için Numeraire Whitepaper makalesini inceleyebilirsiniz.

NMR Coin İstatistikleri

NMR Coin istatistikleri incelendiğinde kripto paramızın ne derece bir potansiyele sahip olduğunu açık bir şekilde görebiliriz. Bunun yanında halka arz edildiği 2017 yılından beri yavaş da olsa istikrarlı bir şekilde ilerleme kaydettiği ortadadır. Bugün büyük yatırımcılar tarafından yakından takip edilen bir kripto para birimi olduğu için on binlerce kişi aktif olarak NMR Coin’i incelemektedirler.

 • NMR Coin (Numeraire) toplam market hacmi 500 Milyon Dolar
 • Kripto paramızın toplam arz miktarı 11 Milyon adet iken, dolaşımda olan arz miktarı 10,1 Milyon adettir. Yani mevcut olan arzın neredeyse tamamı piyasalarda bulunmaktadır.
 • NMR Coin, tüm kripto para piyasalarının %0,02’lik kısmını domine etmektedir.

Yüksek market hacmi ve düşük arz miktarı sayesinde yüksek bir fiyata sahip olmaya başaran NMR Coin’in ekonomik herhangi bir kaygısı bulunmuyor. Asıl amacı kullanıcıların güvenliği olduğu için işini iyi yapması dolaylı olarak zaten geri dönüş sağlıyor. Bu yüzden fiyatı yalnızca yatırımcıları ilgilendiriyor gibi gözüküyor.

kripto para
kripto para

NMR Coin Yorum

NMR Coin yorumları da tahmin edebileceğiniz üzere oldukça umut vericidir. Her kripto para inceleme içeriğimizde bahsettiğimiz gibi geleceğin teknolojilerini içerisinde barındıran ve bu alanlarda çalışmalar gerçekleştiren projeler her zaman bir adım daha önde oluyorlar. Çünkü ilerleyen süreçlerde blok zincirlerinin ve kripto paraların ihtiyaç duyacağı çözümlerin neredeyse hepsini içerilerinde barındırıyorlar. Bunun yanında en önemli konulardan biri olan güvenlik sorunlarına da hem geleneksel hem de sanal dünyada çözümler sunan NMR Coin, her şeyi doğru yapıyor gibi görünüyor.

Kripto para bilirleri ise bu konu hakkında biraz daha matematiksel düşünüyorlar. NMR Coin’in henüz istenilen seviyelere ulaşamadığını ve performansını tam anlamıyla gösteremediğini belirten uzmanlar, kripto paramızın gelecekte çok daha iyi noktalarda olacağını belirtiyorlar. Ancak bu durum NMR Coin’in fiyatının her geçen gün artacağı anlamına gelmiyor. Buna rağmen ilerleyen zamanlarda NMR Coin hakkında daha fazla haber görmemiz ve adını daha çok duymamız oldukça muhtemel gibi duruyor.

NMR Coin Fiyatı

NMR Coin fiyatı, günümüzde $39 ile $48 arasında değişiklik gösteriyor. Ortalama üstü volatilite değerlerine sahip olan kripto paramız, en yüksek seviyesini ilk halka arz edildiği tarihlerde gördü ve bir daha bu rekoru kırmayı başaramadı. Buna rağmen en düşük seviyesinden günümüze birçok yatırımcıya büyük kazançlar sağladı.

 • NMR Coin (Numeraire) tüm zamanlar en yüksek değeri Haziran 2017 tarihinde $99.79 olarak kaydedilmiştir.
 • NMR Coin (Numeraire) tüm zamanlar en düşük değeri ise Kasım 2018 tarihinde $1.93 olarak kayıtlara geçmiştir.

Ödeme sistemleri için de kullanılabilen NMR Coin, görüldüğü üzere oldukça geniş bir fiyat aralığına sahip. Ancak bu listedeki değerlerin oluşması neredeyse beş yıllık bir süreç sonucunda oluştu. Bugün yeni rekoruna nispeten uzak olarak görülen NMR Coin, her an yeni bir yükseliş trendine girerek yatırımcılarını mutlu edebilir.

NMR Coin Geleceği

NMR Coin geleceğin teknolojilerini içerisinde barındıran bir kripto para birimi olduğu için kendi geleceğinin de oldukça parlak olduğu düşünülüyor. Kendi bünyesinde kullandığı yapay zekâ teknolojilerini her geçen gün geliştirmeye devam eden ve böylece yatırımcıların risklerini minimize ederek hem güven sağlayan hem de kullanışlı bir sistem haline gelen Numeraire, kripto parası olan NMR Coin’i de hızlı bir şekilde yükseltmeyi başarıyor. Bugün en değerli kripto paralar listesinde 146. Sırada bulunmasıyla da bu durumu kanıtlıyor.

En düşük seviyesinden günümüze %2200 oranında yükseliş göstermiş olan NMR Coin, yatırımcısına göre yakın zamanda çok daha fazla değerlenecek. Arz miktarını da tamamlamaya oldukça yakın olan kripto paramızın değerlenmesinin önünde herhangi bir engel bulunmuyor. Kripto para analizcileri ve yatırımcıları tarafından yapılan analizler sonucunda çıkarılan sonuca göre NMR Coin, önümüzdeki bir sene içerisinde yeni bir ATH girişiminde bulunabilir. Böylece birkaç sene sonra kripto paramızın $100 seviyelerinin üstünde olduğunu görebiliriz.

kripto para
kripto para

NMR Coin (Numeraire) Nasıl ve Nereden Satın Alınır?

Yazımızın başında da bahsettiğimiz gibi ERC-20 altyapısında geliştirilmiş olan kripto paramız, bu altyapıyı destekleyen tüm platformlarda kullanılabiliyor. Ayrıca genellikle kendi platformları üzerinde ödül olarak alınıyor ve yine aynı noktalardan satın alınabiliyor. Yalnızca yatırım amaçlı NMR Coin alım satım işlemleri gerçekleştirmek istiyorsanız başvurabileceğiniz birçok kripto para borsası bulunuyor.

 • Coinbase Exchange – En Yüksek Hacme Sahip Platform
 • Binance
 • Bithump
 • KuCoin
 • Bittrex
 • OKEx
 • ProBit Global
 • Balancer
 • Poloniex
 • BKEX
 • Pionex

Bunların yanında 40’a yakın kripto para borsası üzerinden NMR Coin alabilirsiniz. Ayrıca sahip olduğunuz varlıklarınızı cüzdanlarda stake ve farm işlemleri için kullanabilirsiniz. Ticaretlerinizde ve veri aktarımlarında da NMR Coin yardımıyla Numeraire platformları üzerinde işlemler gerçekleştirebilirsiniz.

Umarız içeriğimiz sayesinde NMR Coin nedir, nereden alınır, geleceği nasıl olacak, istatistikleri nasıldır ve fiyatı ne kadardır gibi sorularınıza yanıt bulabilmişsinizdir. Burada bulunan hiçbir açıklama ve yorumun yatırım tavsiyesi olmadığını unutmayın! Diğer inceleme içeriklerimiz için sitemizde bulunan kripto para kategorisine göz atabilirsiniz.

Yorum yapın