Genel, Haber

Netflix Ocak Ayı Yayın Akışında Hangi Yapımlar Olacak?

Netflix, Ocak ayı program akışına göz atmamızı sağlayacak yeni bir video yayınladı. En sevilen dizi-film ve programlarla dolu dolu bir Ocak ayı Netflix abonelerini bekliyor. İşte detaylar!

İçerik Haritası

Netflix’in Ocak Ayı Yayın Akışında Neler Var?

Yeni diziler ve filmlerin yanında devam eden yapımların yeni sezonları da yine Netflix platformunda Ocak ayını dolduracak. Netflix Türkiye özel yapımlarını da kapsayan Ocak ayı programında neler var, neler yok? İşte detaylar…

Geçtiğimiz aylarda bir Türk yapımı olarak Netflix izleyicisiyle buluşan yerli dizi Kulüp’ün 2. Kısım bölümü Ocak ayı programında yer alıyor. Gökçe Bahadır ve Salih Bademci gibi dev oyunculara sahip Kulüp dizisinin ikinci kısmı, 6 Ocak’ta yayınlanacak. 21 Ocak’ta yerli film Babamın Kemanı yayına girecek.

Gelelim yabancı yapımlara… 7 Ocak’ta Mother / Android adlı yeni bir film ve 14 Ocak’ta After Life‘ın 3. sezonu Netflix yayın akışında olacak. 15 Ocak’ta The Office sizisinin tüm ABD özel bölümleri platforma eklenecek. Ozark‘ın 4. sezonu ise 21 Ocak günü yayına girecek. Aynı gün Münih: Savaş Yaklaşıyor adlı film de sinema severlerin beğenisine sunuluyor.

25 Ocak’ta Snowpiercer dizisinin 3. sezonu start verecek. 28 Ocak itibariyle In From The Cold filmi yayınlanmaya başlayacak. Aynı gün Home Team filmi ile Angry Birds: Yaz Çılgınlığı adlı çocuk dizisi de gelecek.

İlgili İçerik: Netflix, Android Cihazlar için 3 Yeni Mobil Oyun Getirdi

Netflix Türkiye ayağından büyük getiri sağladı

Netflix, 2018 yılında yayınlanmaya başlayan ilk Netflix Türk dizisi Hakan: Muhafız ‘dan itibaren, bugüne dek 10’dan fazla Türk yapımı projeden 584 milyon liraya yakın hasılat elde ettiğini açıkladı. ABD merkezli akış platformu, önümüzdeki dönemde daha fazla Türk yapımına yer vereceğini açıkladı. Şimdilik en az 10 Türk yapımı daha Netflix’e gelecek. Hem sayı hem de içerik çeşitliliğinin artacağı belirtildi.

Bu içeriği buradan değerlendirebilirsiniz.
[0 kişinin oyu: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.