MTH Coin Nedir? Monetha Nasıl ve Nereden Alınır?
Borsa, Haber, Kripto Para

MTH Coin Nedir? (Monetha) ✔️ Fiyatı, Geleceği, Yorumu, Satın Al

MTH Coin Nedir sorusu, E-Ticaret sektörü ile ilgili olan kripto para yatırımcıları tarafından, özellikle son zamanlarda çokça araştırılmaya başlanmıştır. E-Ticaret dünyasındaki güvenlik sorunlarını gidermeyi ve müşteri ile satıcı arasındaki ilişkileri kuvvetlendirmeyi amaçlayan bu kripto para projesi, halka arz edildiği zamanlardan günümüze kabul edilebilir seviyede ilerleme göstermiştir. Fakat uzun zamandır sessizliğini koruduğu için yatırımcılar gelecekte değerlenme ihtimaline karşın MTH Coin alımı yapmaktadırlar. Bizler de MTH Coin nedir sorusunu yanıtlandıracak ve fiyatı ne kadardır, geleceği nasıl olacak, nereden alınır gibi detayları paylaşacağız.

MTH Coin Nedir? Monetha Nasıl ve Nereden Alınır?
MTH Coin Nedir? Monetha Nasıl ve Nereden Alınır?

MTH Coin (Monetha) Nedir?

MTH Coin, E-Ticaret sektörü için satıcı ile müşteri arasında daha sağlam bir iletişim ve ticaret gerçekleşmesi için geliştirilmekte olan bir kripto para birimidir. Bunun sağlanması için ise veri paylaşımını kolaylaştırma, çevrimiçi platformlarda yapılan işlemlerin kayıt altına alınması ve güvenilir kimlikler oluşturma gibi yöntemler kullanılmaktadır. Ayrıca MTH Coin ve sistemleri her türlü platforma direkt olarak entegre olma özelliğine sahiptir. Böylece E-Ticaret sektörü içerisinde daha rahat ve kolay bir şekilde kullanılabilmektedir.

Monetha, kripto para biriminin yanında satıcılara ve müşterilere blok zinciri teknolojileri hakkında danışmanlık hizmetleri de sağlamaktadır. Kısacası çevrimiçi alışveriş dünyasının daha şeffaf, güvenilir, hızlı ve kararlı bir hale getirilmesi amaçlanmaktadır. Bu doğrultuda çok fazla olmasa da bir seviye ilerleme gösterebilmiş olan Monetha ve MTH Coin, 2017 yılından beri piyasalarda yer almaktadır. Satıcılara MTH Coin kullanma karşılığında indirim fırsatları da sunulmaktadır. Monetha ve MTH Coin hakkında daha teknik bilgilere erişmek isterseniz Monetha IO resmî web sitesini inceleyebilirsiniz.

MTH Coin İstatistikleri

Büyük avantajlar sunmasına rağmen pazarda kendini tam anlamıyla tanıtamadığı için diğer kripto para birimlerine kıyasla birkaç adım geride kalan MTH Coin, küçük de olsa talebi sayesinde uzun yıllardır piyasalarda yer almayı başarıyor. Ancak MTH Coin istatistikleri incelendiğinde, kripto paramızın projesini ilerletemediğini net bir şekilde görebiliyoruz.

  • MTH Coin (Monetha) toplam market hacmi 12,7 Milyon Dolar seviyesindedir.
  • Kripto paramızın hem toplam hem de dolaşımdaki arz miktarı 402,4 Milyon adettir. Yani tüm arz piyasalardadır.
  • MTH Coin en değerli kripto paralar listesinde 866. sırada bulunmaktadır.

Görüldüğü üzere çok yüksek değerlere sahip olmayan MTH Coin’in günlük 500 bin dolarlık market hacmiyle neden ilerleyemediği hakkında net bir şey söylemek oldukça zordur. Halka ilk arz edildiği zamanlarda piyasaya güçlü bir giriş yapmış olsa da bu gücü kısa sürmüş ve o günlerden beri düşüşünü sürdürmüştür.

kripto para
kripto para

MTH Coin Yorum

MTH Coin, birçok analizciye göre aslında içerisinde potansiyel barındırmış ancak bunu değerlendirememiş kripto paralardan biri olarak nitelendirilmektedir. Fakat bu durum kripto paramızın artık hiç ilerleme göstermeyeceği anlamına gelmemektedir. Halen birçok yatırımcı ve kripto para biliri, MTH Coin’in kötü kaderinin değişebileceğine inanıyor. Bu durum da 12 Milyon dolarlık bir hacim oluşmasını sağlıyor. Böylece piyasada söz sahibi olmasa bile halen yer almayı başarıyor.

MTH Coin’in platformlarda yer almamasının en büyük sebeplerinden birinin, zaten mevcutta E-Ticaret sektörünün oldukça gelişmiş olmasından ötürü kaynaklandığı düşünülüyor. Günümüzde tekel konumuna gelmiş olan alışveriş siteleri, kripto paralara hiç bulaşmadan ve devletler ile mücadeleye girmeden sorunları çözmeye odaklanmış durumdalar. Bugün SSL sertifikaları, onaylanmış satıcılar ve puanlama sistemleri ile zaten MTH Coin ve Monetha platformunun sunduğu çözümlerin birçoğu blok zinciri teknolojilerine girişmeden çözülebiliyor. İşte tam da bundan ötürü MTH Coin kendisine çok fazla kullanım alanı maalesef bulamadı.

MTH Coin Fiyatı

MTH Coin fiyatı dönem dönem küçük yükselişler yaşıyor olsa da genel planda incelendiğinde hep bir düşüş trendinde olduğunu net bir şekilde gözlemleyebiliriz. Günümüzde $0.026 ile $0.040 arasında değişkenlik gösteren fiyatıyla MTH Coin, en yüksek seviyesine yıllardır ulaşabilmiş değil. Fakat buna ulaşmak için önünde herhangi bir engel de bulunmuyor. Tüm zamanlar fiyat değişimini ise şöyle sıralayabiliriz:

  • MTH Coin (Monetha) tüm zamanlar en yüksek değeri Ocak 2018 tarihinde $0.6467 olarak kayıtlara geçti.
  • MTH Coin (Monetha) tüm zamanlar en düşük değeri Mart 2020 tarihinde $0.003144 olarak kaydedildi.

MTH Coin’in arz miktarı düşük olmasına rağmen yüksek fiyatlanmamasının en büyük sebebi market hacminin yerlerde olmasıdır. Talebi yüksek olan bir kripto para birimi olmayı başarırsa değerini yüz katına çıkarma şansı bile bulunuyor. Fakat dört yıllık süreçten sonra projesini tutturabilmesinin oldukça zor olduğunu herkes az çok biliyor.

MTH Coin Geleceği

Mevcutta ne kadar düşük seviyelerde olsa da en düşük değerinden günümüze %900 oranında yükselmeyi başarmış olan MTH Coin’in bu yükselişinin en büyük etkisinin 2021 yılında kripto paraların yükselmesinden kaynaklandığı düşünülüyor. Fakat yukarıda da bahsettiğimiz gibi market hacmini arttırması halinde bundan çok daha fazla yükselişler yapması kaçınılmaz olacaktır. Ancak E-Ticaret sektörü mevcut düzende böyle bir kripto paraya ihtiyaç duymadığı için yükseliş bir hayal olarak kalmaktan öteye gidemiyor.

MTH Coin geleceği hakkında her türlü olasılığın olumlu ilerlemesi halinde yapılan tahminler de bulunuyor. Eğer market hacmini arttırmayı başarabilirse ve bünyesine çok daha fazla kurum ile yatırımcıyı kazandırırsa, 2025 yılına kadar $5 hedefini çok rahat bir şekilde geçebilir. Fakat belirttiğimiz gibi bunun gerçekleşmesi için tüm durumların en iyi şekilde ilerlemesi gerekiyor. MTH Coin eğer günümüzdeki gibi bir ilerleme gösterirse, zaman içerisinde market hacmini daha da fazla kaybederek unutulan kripto para birimlerinden biri olabilir.

kripto para
kripto para

MTH Coin (Monetha) Nasıl ve Nereden Alınır?

MTH Coin Ethereum altyapısında geliştirilmiştir ve bu altyapıda çalışmaktadır. Ancak kendi ekosistemini oluşturmayı başarabilmiş bir kripto para birimi olduğu için hem kendi platformları üzerinde hem de ERC-20 desteği bulunan tüm noktalarda kullanılabilir. Eğer bu kripto para birimine yatırım yapmak istiyorsanız, MTH Coin alım satımı yapabileceğiniz yalnızca dört adet borsa bulunmaktadır.

  • Binance – En Yüksek Hacme Sahip Borsa
  • CoinDCX
  • HitBTC
  • Mercatox

Bunların dışında Monetha platformu üzerinden de MTH Coin alabilir ve ticari işlemleriniz için kullanabilirsiniz. İçeriğimizde tüm detaylarıyla MTH Coin nedir, nereden alınır, fiyatı ne kadardır, geleceği nasıl olacak, yorumları nasıldır gibi sorularınızı yanıtlandırmaya çalıştık. Burada bulunan hiçbir açıklama yatırım tavsiyesi değildir! Diğer kripto para içeriklerimiz için sitemizde bulunan kripto para kategorisini inceleyebilirsiniz.

Bu içeriği buradan değerlendirebilirsiniz.
[1 kişinin oyu: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.